2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar bu hamilelik takvimini nasil takip edecez bn bulamadim yardimci olur musunuz
canım profiline gir orada kişisel bilgiler var oradan bebeğinin tahmini doğum tarihini yaz değişiklikleri kaydete bas. hadi hayırlı olsun inşallah tez zamanda bizde o takvime geçeriz

ah ben de hiç cesaret yok gülüm. benimde 10. gün pazar :) senin kaç tane transfer edilmişti..
valla hic bir bilgim yok doktor kocama kızdı soylemedi ben transfer olurken sordum kocan seninde aklını bozmus takilmayın su sayılara dedi bizede surpriz olacak iki tane diye tahmin ediyorum ilkinde ikitane koymustu bu sefer 8 embriyo vardı 3 tanesi donduruldu gerisi allah kerim:KK53::KK53::KK70::KK70:

valla hic bir bilgim yok doktor kocama kızdı soylemedi ben transfer olurken sordum kocan seninde aklını bozmus takilmayın su sayılara dedi bizede surpriz olacak iki tane diye tahmin ediyorum ilkinde ikitane koymustu bu sefer 8 embriyo vardı 3 tanesi donduruldu gerisi allah kerim:KK53::KK53::KK70::KK70:
aaaa desene çok güzel sürpriz olacak gönlünden geçen olur inşallah. ben 2 tane beklerken 3 tane transfer edildi hayırlısı bakalım 3 de tutsa hiç fena olmaz hayırlısı ben 1 ine bile razıyım

O kadar moralim bozuk ki işyerinin tuvaletinde oturdum ağladım. Bütün adet belirtilerim başladı. Başım dahi ağarıyor. Olmadı heralde. Çok mutsuzum :KK43:

canım adet öncesi belirtilerle hamilellik belirtilerini ayırt edemiyor kimse. kullandıgımız ilaclar bas agrısı yapabilir, gönlünü ferah tut. test gününümüz gelmeden hiçbirşey belli olmaz..

ya ben çok korkuyorum ilkinde negatif gördümya geceleri uykum kaçıyor her an her saniye aklımda acaba varmı yok mu sorusu. ne yapcam bilemiyorum strese girmek istemiyorum ama elimde değil bi an olsun unutamuyorum inşallah inşallah büyük bi müjde mucize olur ve içimdedirler.... bende pazartesi test günüm dün eczaneye gittim crinone jelim bitmişti almak için. gebelik testi de alayım dedim ama bi türlü cesaret edemedim. önceki denememde test gününden 2 gün önce evde bakmıştım negatifti.. şimdi yine aynı korku

valla canım ben de bölük pörçük uyuyorum ya, uyanıyorum gecenin bir vakti ya yine olmazsa diye üzülüyorum, aynen senin gibi strese girmek istemiyorum, her an her dakika aklımda acaba var mı yok mu, büyümeye devam ettiler mi içimnde diye...test günüm 1 ekim, bugün 5.günüm, ama 1 ekimin gelmesinden de çok korkuyorum. nasıl olacak böyle bilmiyorum :KK43:

canım tedavin hayırlı, sağlıklı, bebişli olsun....Yazdıklarını okuyunca hikayemi anlatmak istedim. Benim ilk tedavimde 8 embriyom vardı ve 5. güne gitti doktorum, o gün sadece 2 tanesi kalmıştı 2si de transfer edildi ama tutmadı. İkinci tedavimde 5 yumurta toplanabilmişti ve sadece 2si döllendi embriyo oldu. 3. güne gelindiğinde embriyolardan biri 4 hücreli diğeri 7 hücreliydi çok kaliteli değillerdi ve doktorum ikisini de transfer etti. Çok üzülmüştüm ilk duyduğumda 5. gün kaliteli embriyolarım tutmamıştı bunlar mı tutunacak diye çok umutsuzdum. Çok şükür şimdi hamileyim, allah izin verirse yarın keseyi görmeye gidicem inşallah kalp atışını da duyarım... o yüzden ne olacağı hiç belli olmuyor, yeter ki rabbim istesin....Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin....Allah hepimizin yardımcısı olsun
Teşekkür ederim canım çok doğru demissin Allah ol desin yeter ki. Ben çok takılmjyorum bunlara. Arkadaş sorunca anlattım. İnşallah hayırlısiyla kesesini de görürsün pit pit ları da duyarsın, saglikla kucağına da alırsın canım. Darısı da bize olsun

canım adet öncesi belirtilerle hamilellik belirtilerini ayırt edemiyor kimse. kullandıgımız ilaclar bas agrısı yapabilir, gönlünü ferah tut. test gününümüz gelmeden hiçbirşey belli olmaz..

valla canım ben de bölük pörçük uyuyorum ya, uyanıyorum gecenin bir vakti ya yine olmazsa diye üzülüyorum, aynen senin gibi strese girmek istemiyorum, her an her dakika aklımda acaba var mı yok mu, büyümeye devam ettiler mi içimnde diye...test günüm 1 ekim, bugün 5.günüm, ama 1 ekimin gelmesinden de çok korkuyorum. nasıl olacak böyle bilmiyorum :KK43:
allah bize sabır versin canım günler öyle yada böyle geçiyor stresi bize kalıyor bak benim 3 gün kaldı ne zor bu geri sayım ya bir ay tedavi görüyoruz çok kısa sürüyor ama gel görkü transferden sonra 12 gün yıl gibi geliyor sabır versin rabbim. inşallah bu bekleyişlerimiz pozitifle sonuçlanır da halimizi hatırlayıp güleriz

allah bize sabır versin canım günler öyle yada böyle geçiyor stresi bize kalıyor bak benim 3 gün kaldı ne zor bu geri sayım ya bir ay tedavi görüyoruz çok kısa sürüyor ama gel görkü transferden sonra 12 gün yıl gibi geliyor sabır versin rabbim. inşallah bu bekleyişlerimiz pozitifle sonuçlanır da halimizi hatırlayıp güleriz

insallah canım insallah. bayram çifte bayram olsun insallah. bazen içimden oldu diye seviniyorum, bazen olmadı diye üzülüyorum, iniş çıkışlı hep :)) sabırlar diliyorum canım, insallah güzel sonuclar alacağız.

Inşallah canım dediğin gibidir. Çok korkuyorum hayal kırıklığına uğramaktan

insallah canım insallah. bayram çifte bayram olsun insallah. bazen içimden oldu diye seviniyorum, bazen olmadı diye üzülüyorum, iniş çıkışlı hep :)) sabırlar diliyorum canım, insallah güzel sonuclar alacağız.
aynen bu bayram en mutlu olduğum bayram olur inşallah. ben bazen içimdeler diye onlarla konuşuyorum bile rabbim hayallerimi gerçek yapsın

ben de bazen konuşuyorum belki oradalardir diye :) senin kaçıncı gün transferi, kaç tane koyuldu canım?
Kızlar moral bozmak negatif düşünmek yok bunu unutmayın. Evet beklemek çok zor bizim için öncesi sonrası derken geriliyoruz istemeden. Ama olacak hepimizinki olacak bu mubarek günü hayrına Allah bize de nasip edecek üzmeyin kendinizi talı anneler :)

X