2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydın kızlar:)Az önce hafif bel ağrısı ve adet olacakmışım gibi hafif karın sancısıyla uyandım.Etrofem her saba 3 adet kullanıyorum ve crinome jel sabah akşam kullanıyorum estrofemi ictigimde tüm agrılar gidiyor. Henüz içmedim.Bu adet sancısı tüm transfer olan arkadaşlarda var sanırım.Geçen yıl ablam hamile kaldığında aynı belirti onda da olmuştu adet olacağını sandı olmayınca bir test yapti vee hamiş şimdi oğlumuz 5 aylık:)))

P prensim1975 canım yaşadıklarını çok iyi anlıyorum az bile tepki vermisse ben olsam dalga mi geçiyorsun diye hastaneyi inletirdim Rabbim senin yardımcın olsun bacım pisipisine 3 evlat çok zor ama eşime de yorum yapmadan okudum böyle salak Dr mi var biz deneme tahtasımıyız falan diye laf saydı drun Tayfun bey dediğimde inanamadı aynı kişi olduğuna eminmisiniz dedi yani adamı ve tavırlarını ddüşündükçe o olduğuna hala inanamiyoruz şu dünyada kimseye güvenilmezmiş bacım bir kez daha inandım

ama cem bey ile de görüş tamam en azından konuşun tekrar çok geçmiş olsun

Tatlim benimde oldu 2 gun.kan sulandiriciyi kesti once.10 gun sonra estrofem i kesti.simdi progestan vajinal tablet ve ignesine devam ediyorum.ve bu sure zarfinda surekli yattim.dusuk tehlikesi dedi dr.
Cevap için teşekkür ederim ara ara geliyor ben devam ediyorum ilaçlar progestan iğne kullanıyorum günde 1 ampül şu bebişi görsem ah haftaya Çarşamba gidicem

ben de 5.gun embriyosu ile hamile kaldim canim.. ☺☺ gün mun banane rabbim yetrki ol desin olur.ins.guzel haberler alirsin bebisin tutunsn sana siki siki.
Merhaba canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah kucağına alıp kollamayı da nasip etsin. Bir sorum var. Ben de 5. Gün transferi oldum. Bugün 4. Günüm ama hiç belirtim yok. Tutmadı gibi. Ilk 1 2 gün sancım vardı şimdi hiç bişey yok. Sen de nasıl olmuştu

arkadaşlar bur da gösterilen gebelik takvimi bir hafta önde gidiyor sanki ben mi yanlış ayarladım yoksa googleden gebelik hesaplamadan bulup yazmıştım tahmini doğum tarihini

kan sulandırıcı nedeniyle olduğu doğrulandı öyle mi canım.
çok üzüldüm ya.tedavi olduğun merkezde kimseye verilmiyor mu acaba bu ilaçlar.
kan sulandırıcıyı hem göbekten iğne olarak kullanıyorum hem de corapin olarak.ben 2 si fazla diye düşünüyordum ama sonuçta gerekli demek ki.
bundan sonrasında herşey yolunda gider inş.senin için canım.tez vakitte bebeğine kavuşmanı dilerim.sen yeter ki çabalamaktan vazgeçme

canım bende de pıhtılaşma var bende çok uğraştım hata bu tedavimde 2 ay serum kullandım ve her ay yine kullanıcağım bence iyi bir dr bulup bütün kan ve hormon tahlillerini yaptır biz herşeyi yeniden yaptırdık çok şükür pozitifi gördüm her hafta kan veriyorum ve kan sulandırıcı iğnemin dozunu ayarlıyor ona göre kullanıyorum ihmal etme bunu doktoruna kesin olarak konuş tedavini belirle birde ben kan sulandırıcıya adet olduğum gün başladım gonalf l beraber benim dr transfer sonrası faydası olmaz önceden önlem alınmalıydı dedi ve önce başladım fikrin olsun diye yazdım canım yanlış anlama beni

32 yumurtam toplandı. 3. gün embriyosuydu. 2 embriyo konuldu. 1i tuttu. 6 tane de 5. güne sağlıklı embriyo kaldı, onlar da donduruldu.
Maşallah canm benm de o kadar yumurtam olur mu acaba :) ya ben doktoruma sormayı unuttum 2 embriyo koyar mı acaba

Canm caksir ne acaba ne işe yarıyo günaydın buarada :)

Canm caksir ne acaba ne işe yarıyo günaydın buarada :)
Gunaydin canm bande hep bu sitede duydum sperm arttirici ozelligi varmis ve inceledim gercekten cok etkili bir bitki insallh iyi gelir ayin 8 inde tekrar tahlil yaptircaZbakalim ise yaradimi buradn yazarim sonucu

Geçen öğrendiğim bilgiyi sizinle paylaşayım kızlar, Göbekten vurulan iğne rahim içi kanlanmalayı sağlıyor,coraspin ise damardaki pıhtılaşmayı engelliyor....ALLAH şifa versin hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…