2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kizlar transfersen sonra bacak ageisi ceken var mi bacaklarimin ust kismi agrio kizlar neyden.olabilir fikri olan bar mi kizlar yarsim edin

canım sgk konusunda bir bildiğim yok fakat geçen yıl rahim filmini ben de tıpta çektirmiştim anestezisiz ve canlı canlı çektiler.Hiç tavsiye etmiyorum önce çığlık attım ve sonra bayılmışım uyandığımda bütün doktorlar başımda ve pnik haldeydiler.Yaşadığım acının tarifi yoktu...

hatta özelde 500 tl. dediler anesteziyle yapıyorlarmış ve hiç anlamıyormuşsun dediler.Ben de o parayı italyada harçlık yaparız dedim eşime.Tura gidecektik ve dayanırım acıya nolacak dedim ama çok yanılmışım senin gözünü korkutmak ta aistemiyorum ama hazırlıklı ol anestezisiz bu film çoook acılı

merhaba arkadaşlar benimde 14 yıldır olmuyor etraftan il yıllarda çok soran oluyordu .. kısırım ne oldu gibi dik cevap verince sormamaya başladılar.. halbuki tüplerim kapalı.. bana soramayınca akrabalar eşime sormaya başlamışlardı oda size ne diye cevap vermiş kendisinin kısır olduğunu söyledi herkese insanlar bana sormasınlar diye... haziranda ilk tüp bebek denememizi yaptık güya sadece görümcelerim ve kayın validem biliyordu... sağolsun kayın validem meğerse ilk günden mahalleye yaymış .. banada kimse soramadığı için çok geç öğrenmiştim ..

peki ilk denemenizin sonucu ne oldu?

canım ben anestezi ile cektirdim. cok rahat oldu. anestezisiz cektirenler cok acı cektiklerini söylüyorlar.

kimsenin ne dediği umrumuzda değil çok şükür çok anlayışlı bir eşim var... inşallah bu zorlu tedavi döneminde herkesin eşide benimki kadar anlayış gösteriyordur... bizim için elalem aynen şöyle tın tın tııııın

insallah bebislerin sana.sim.siki tutunur birakmazlar seni elini karnina koy ve sabah aksam 7 kez ayetel kursi oku cnm bn inanarak cok okudum sukurler olsun pozitif cikti yarin ikinci tahlili wermeye gidecem insallah ayni degerde yukselir cnm

yok cnm ben bı gun sonra kendıme geldım normal hayatıma devam ettım... cok bı karın şişliğimde olmadı ıkı uc gunde normae dondummm... benım cok aşırı bı ohss degıldı, yumurta sayım fazla cıkınca doktor her ıhtımale karsı dınlendırmek ıstedı benıı bende senın yaptıklarına dıkkat etcem cnmm

insallah bebislerin sana.sim.siki tutunur birakmazlar seni elini karnina koy ve sabah aksam 7 kez ayetel kursi oku cnm bn inanarak cok okudum sukurler olsun pozitif cikti yarin ikinci tahlili wermeye gidecem insallah ayni degerde yukselir cnm
Oyy maşallah subhanallah çok sevindim darısı benim gibi hasretle bekleyen tüm güzel yürekli anne adaylarına.dua için çok sağol yapacağım inşaallah. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…