2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bu arada geçen yıl bir tüp denemesi daha yaşadık ama embriyo bile oluşmadı ilk kez transfer yaşıyorum şuanda... Geçen yıl eşim Azo spermiydi yani hiç spermi yoktu ameliyatla spermi almışlardı ama olmadı.Bu 1 yıl içerisinde sigarayı bıraktı ve kendine muhteşem bir şekilde baktı kendini resmen tedavi etti bitkilerle.Şuan sperm üretiyor ve ameliyatsız sperm oluyor ve kaliteli sperm sayımız 1.5 milyonu buldu sıfırdan buraya gelmek onun için büyük bir başarı o sırasını savdı sıra bende inşallah onu utandırmam bu kadar emeğe yazık olack yoksa...

Umarım ikimiz de ve buradaki herkes güzel sonuçlar alsın. Benim de transferden sonra 2 gün bayaa ağrım oldu adet ağrısı gibi bugün tık yok. Bazen ümitli bazen ümitsiz oluyorum. Sinirlerimiz harap tabiii
cCanım hepimiz için dua edicem allah yüzümüze baksın çünkü duygusal anlamda çok yıpratıcı bir süreç umarım sevinerek test sonuçlarımızı da bu sayfada birbirimizle paylaşırız.

canmm ikinci tup bebek transferin 5. günü gece bel agrım, hareket edince kasik agrım, bide cok idrara cıkıyorum 4 gün var testte
Bu yaşadıklarını başka topiklerde de okumuştum bunlar tutunduğuna dair olumlu belirtilermiş sanırım.Umarım herşey güzel olur minik meleklerimiz bizlere tutunur.

İnşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız. Ama böyle de utandırmak falan diye kendini strese sokma. Sonuçta ikiniz de aynı şeyi istiyorsunuz. Sorun ya da kimde olduğu önemli değil. Kısmet. Zamanı gelince olacak inşallah. Ama kısa zamanda olsun tabii

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim...

Nahre canim bende esime 15 gundur caksir iciriyorum adamcigim bomba gibi oldu catliycam diyor icimde volkanlar patliyor diyor kiyamam ama acayip enerji patlamasi var tahlili 8 inde yaptiralim diyoruz ama dayanamiyorum ben merak ediyorum yaradi mi acaba birde keci boynuzu ozu iciyor rabbim sifamizi dermanimizi versin insallah hayirli evlat sahibi oluruz insallah

P piraye11 cherryviolinist kızlar transferiniz hayırlı olsun pozitif sonuçlarınızı burada bizimle paylasacaksınız burada hepimizin farklı farklı belirtiler yaşıyoruz mesela ben test gününe kadar hiç birşey hissetmedim bomboştu çok şükür hamileyim yani ümitsizliğe kapılmayın elinizden geldiğince sabırla bekleyin :)

teşekkürler canım kesinlikle olumsuz bile olsa paylaşıcam ama allah sevinçli haber paylaşmamızı sağlasın inşallah...

İNŞALLAH ...o kadar cok şey yaşadım kii bunun da başıma gelmesı beni şaşırtmaz , Rabbım yaşatmasın Allah ım korusun saglıklı olarak tranfer edılmeyı nasıp etsın .. bu yumurta toplandıktan 5 6 gun sonra adet oldum şuan , bı sonrakı adetımde gıtcem bakacak bakalım doktor hazır ısem transferm olcak :) neler yptın pekı merak ettım bende onlara dıkkat edeym de kendımı toparlaymm

aynı du
Bu yaşadıklarını başka topiklerde de okumuştum bunlar tutunduğuna dair olumlu belirtilermiş sanırım.Umarım herşey güzel olur minik meleklerimiz bizlere tutunur.
canımyaa insallah oyledir hepimiz kavusalim.. esinizin azmini tebrik ederim bizimde durum azospermiydi esim 10 aydir pregnyl ve menagon kullaniyor bunun yaninda bitkisel takviye tabiki sukur sperm cıkısı oldu rabbim tum bu yolda savasanlara yardim etsin

Ben de ilk evlendiğimden beri konu komşu akrama kim varsa sorularına maruz kaldım taaa ki 10 yılı devirine kadar ondan sonrada artık kimde sormamaya başladı)en azından bana,belki kendi içlerinde hala konuşuyorlardır))Bu arada benzer bi durumu ben de yaşadım!kayınvalidemin bi arkadaşıyla aynı yerde oturuyorduk.Kajın ne zaman görse sürekli sorup duruyordu .Bazen günde 2-3 kere!!! Bi gün dayanamadım"Bizimki sebebi bilinmeyen kısırlık,bilinince olucak .o zaman ilk işi gelip sana söyleyeceğim rahat uyu diye"terslemiştim.O da koşa koşa gidip beni kayınvalideme şikayet etmişti)))

canm ben bol su içtim her ne kadar su içtiğimde daha da şişmiş gibi hissetsem de... her gun sabah ve akşam süt içtim birer bardak. et yedim bol bol.. yani protein ağırlıklı beslendim. kendimi hep kötü hissettiğim için genelde yatıştaydım.. ilk 3 gün her gece 3 4 saat uyuyabiliyordum en fazla. hatta bi gece kendimi o kadar su dolu hissettim ki rüyamda bi denizde boğuluyordum agzım burnum su doluyordu... ama 3 gün sonrasında rahatlamaya başladım hızlı bi şekilde.. inşallah sende atlatırsın biran önce çok şiddetli mi oldun bilmiyorum ama zor bi durum. benim hastaneye yatırılmama ramak kalmıstı

Ya yarim saattir mesaj yazmaya çalışıyorum kızlar size birturlu mesajınızı yazın diyen yere basiyorum ama etkinlesmiyor neyse inşallah olmaz birdaha
Bilgisi olanlar yardimci olsun lutfen bugün rahim filmi çekilecektim ama isten ayrıldığım icin sigorta provizyon vermedi sgk müdürlüğüne gittim onlarda iskurdan yararlandigim için sigortadan yararlanabilecegimi söylediler okadar ilaç içtim yarın tekrar hastaneye gitsem desem sgk böyle böyle dedi benim filmimi cekerler mi sonuçta bakilabiliyormusum ama onlar neden gormediler sistemden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…