2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Öncelikle anne olmak için ümitle bekleyen herkese umarım hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza. Benimde transferimin 4. Günü ve karmaşık duygular içindeyim. Ilk denemem ve çok heyecanlıyım. Yalnız adet belirtileri yaşıyorum sanki ve düşününce ümitsizliğe kapılıyorumadet olmama yakın vajinaya doğru ara ara sancım olurdu yine var. Böyle bi durum yaşayan var mı?

Yaa uzuldum tatlim.ne bileyim bi umut diyorum.biz bu kadar acilar cekerken birilerinin boyle serefsizlikler yapabilecegine inanmak istemiyorum yaa.neyse tatlim hakkinda hayirlisi insallah en kisa surede baslarsin tedavine
İnsqllah be canim okunan ezanlarin hurmetine insallah durumumuz duzelir de baslarim tedavime yavrularima kavusurum tekrardan insallah hayirlisini nasip etsin insallah rabbim cumlemize

Mgv Mgv çok iyi hayırlısı ile bir avaz da doğururuz inşallah akıntı ve gaz sancısı benim derdim bulantı pek yok ama bugun göğüs Ağrılarım arttı ilişki yasaklamadı ama eşimle kanka olmaya karar verdik doğumdan sonra kanka ayağı ne olur bilemem :KK66:

Yok mu arkadaşlar fikri olan
Öncelikle anne olmak için ümitle bekleyen herkese umarım hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza. Benimde transferimin 4. Günü ve karmaşık duygular içindeyim. Ilk denemem ve çok heyecanlıyım. Yalnız adet belirtileri yaşıyorum sanki ve düşününce ümitsizliğe kapılıyorumadet olmama yakın vajinaya doğru ara ara sancım olurdu yine var. Böyle bi durum yaşayan var mı?

yaa kızlar 16. gün test sonucum 654 çıktı. Bugün 21. gün tekrar yaptırdım 1250 çıktı 4 günde 2 kat artmış normal mi sizce? Doktora bu cuma gidicem ultrasonla bakacak ama çok tedirginim bir sorun yoktur demi? Benim gibi olan var mı?

P piraye11 yacanım ben sana umut olurmuyum bilmiyorum ama benim hiçbir belirtim olmadı bomboş hisler vardıve pozitif ssonuç aldım sabırla beklemeyi öğreniyoruz bu süreçte allah yardımcın olsun inş pozitif sonucunu bize bildirirsin

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.Dondurulmuş 2 adet 5. gün blast embriyo transferim dün gerçekleşti.Ayın 1inde sonuç testim yapılacak çok heyecanlı bir dönemdeyim.Doktorum transferden sonra günlük yaşantına geri dönebilirsin çok aşırı hareketli ve heyecanlı şeyler yapmadıktan sonra normal yaşantına geri dönebilirsin dedi ama ben ona rağmen 3 günlük rapor yazdırdım ve evde yatıyorum.ilk günümün sabahı yani bugün adet sancısı gibi bir his oldu sonra geçti.Transferi bugünlerde olan ve test sonucunu bekleyen arkadaşlar neler yapıyor sizler de paylaşırmısınız benimle...

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.Dondurulmuş 2 adet 5. gün blast embriyo transferim dün gerçekleşti.Ayın 1inde sonuç testim yapılacak çok heyecanlı bir dönemdeyim.Doktorum transferden sonra günlük yaşantına geri dönebilirsin çok aşırı hareketli ve heyecanlı şeyler yapmadıktan sonra normal yaşantına geri dönebilirsin dedi ama ben ona rağmen 3 günlük rapor yazdırdım ve evde yatıyorum.ilk günümün sabahı yani bugün adet sancısı gibi bir his oldu sonra geçti.Transferi bugünlerde olan ve test sonucunu bekleyen arkadaşlar neler yapıyor sizler de paylaşırmısınız benimle...

Merhaba canım canmı benim de Cumartesi transferim gerçekleşti. 2 adet 5. Gün embriyosu benimki de:) ben de 2 gün dinlenip işe başladım. Evde olmak daha stresli. Siz de sıkıntı neydi? Bizim sebepsiz ve ilk deneme. Umarım son olur

Merhaba canım canmı benim de Cumartesi transferim gerçekleşti. 2 adet 5. Gün embriyosu benimki de:) ben de 2 gün dinlenip işe başladım. Evde olmak daha stresli. Siz de sıkıntı neydi? Bizim sebepsiz ve ilk deneme. Umarım son olur
Eşim oligospermiydi yani az sayıda spermi vardı hareketli sayısı da azdı ama emriyolarımız 4 adet ve kaliteli oldulr 2si hala donmuş olarak bekliyor.2sini de transfer yaptırdık.Ben öğretmenim bu siteyi biliyordum ama evde boş kalınca konuşmalarınızı da okuyunca aranıza katılmak istedim birden:)

Eşim oligospermiydi yani az sayıda spermi vardı hareketli sayısı da azdı ama emriyolarımız 4 adet ve kaliteli oldulr 2si hala donmuş olarak bekliyor.2sini de transfer yaptırdık.Ben öğretmenim bu siteyi biliyordum ama evde boş kalınca konuşmalarınızı da okuyunca aranıza katılmak istedim birden:)
Umarım ikimiz de ve buradaki herkes güzel sonuçlar alsın. Benim de transferden sonra 2 gün bayaa ağrım oldu adet ağrısı gibi bugün tık yok. Bazen ümitli bazen ümitsiz oluyorum. Sinirlerimiz harap tabiii :KK43:

M matildaaa canım en 14 gün baktırdım 431 di sonra bakmadım kanamam olmuştu o yüzden erken çağırmıştı erken keseyi ggörmüştüm bence sakin olmaya çalış ben çok panik olmuştum yanlış birsey sen yapmamaya çalış bacım

X