2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ayyy bi transfer için kayboldum forumu açıp bizim sayfaya geldim ki ne göreyim tam 15 sayfa yazışmışsınız oku oku bitmek bilmedi yahu
@nocakci senin tahlil sonucuna ulaşmak için sayfaları tek tek okurken kalbim ağızıma geldi.umudunu yüksek tut dilerim herşey yolunda gider...
Arkadaşlar transferim çok şükür oldu yavrularım bedenimde biz artık 4 kişiyiz,en azından şimdilik.Hastaneden ayrılırken canım kocam "ALLAH'tan arabamız 4 kişilik" diyor şaşkın yaa çok güldüm:KK74:.Dilerim annelerine sımsıkı sarılırlar sabırla bekleyeceğim dualarda buluşalım kızlarr...
S senyeterkiiste arkadaşım senin transfer günün nasıl geçti,iyimisin?
canmm sana sımsıkı tutunsunlar hayirlar olsun :)

Daha demin Annemdeyim bi teyze var bebek düşünmüyorum diyorum yeterki olsun annen bakar bebeğe diyor kendi kendine gelin güvey oluyor anlamıyorum ben bu insanları seni mi dert aldı :KK70:
kızz benim düşünmüyorum demeye de yüzüm kalmadı :oops: benden sonra evlenen bi arkadaş hemde 2 yıl sonraaa bugun küçk kızını bana bıraktı büyük oglunu okula götürdü... ahhh seneler ahh nasıl geçip gittiler..:confused::confused::confused:

Ayyy bi transfer için kayboldum forumu açıp bizim sayfaya geldim ki ne göreyim tam 15 sayfa yazışmışsınız oku oku bitmek bilmedi yahu
@nocakci senin tahlil sonucuna ulaşmak için sayfaları tek tek okurken kalbim ağızıma geldi.umudunu yüksek tut dilerim herşey yolunda gider...
Arkadaşlar transferim çok şükür oldu yavrularım bedenimde biz artık 4 kişiyiz,en azından şimdilik.Hastaneden ayrılırken canım kocam "ALLAH'tan arabamız 4 kişilik" diyor şaşkın yaa çok güldüm:KK74:.Dilerim annelerine sımsıkı sarılırlar sabırla bekleyeceğim dualarda buluşalım kızlarr...
Merhaba :) transfer iyi geçti. Kliniğe erken çağırdılar düşündüğümden. Apar topar gittim, bol bol su içtim. İki minişimi alıp geldim. Her şey yolunda, dinleniyorum artık :) Şimdi bekleme ve dua etme zamanı, umarım sen de iyisindir. Bir de biz ne zaman test yaptıracağız ki ?

kızz benim düşünmüyorum demeye de yüzüm kalmadı :oops: benden sonra evlenen bi arkadaş hemde 2 yıl sonraaa bugun küçk kızını bana bıraktı büyük oglunu okula götürdü... ahhh seneler ahh nasıl geçip gittiler..:confused::confused::confused:
Ah ah canım benden sonra evlenip kaç ark hamile kaldı doğurdu bile. 5 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyor:KK43: İnşallsh tutar tüplerimiz çok istiyorum rabbim nasip etmiştir inşallah artık insanlardan kaçmak istemiyorum :)

Daha demin Annemdeyim bi teyze var bebek düşünmüyorum diyorum yeterki olsun annen bakar bebeğe diyor kendi kendine gelin güvey oluyor anlamıyorum ben bu insanları seni mi dert aldı :KK70:
ooo onlar hep aynı :) bekarsın evlenmiyormusun, nisanlanırsın dügün ne zaman, evlenirsin bebek ne zaman, bebek olur ikinciyi düsünmüyor musun zarttt zuurtt :KK53::KK53::KK8:

Biz rabbimize sığındık ondan diledik ne yaşasak ondandır dedik hep umutlu bekledik şimdide öyle yapıyoruz. Bizde sorun bende malesef buda beni üzüyor tabi eşim çocukları çok sever çok sevgi dolu bir adamdır. En büyük isteğim ona bir evlat verebilmek anne olabilmek onunda baba olmasını sağlamak. Rabbim bizede bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah.
Bize de bir melek emanet etsin hayırlısıyla sağlıkla :)
Inşallah canım.Rabbim hepimizin yüzüne gülsün :KK66:))

Canım inşallah bebişlerin sımsıkı tutunur sana:KK66:)4 kisilik hayatinizda mutluluklar:KK66:)

Merhaba canım keske kimseye söylemeden halletseydiniz. başın hiç agrımaz dı inan ama bazen kimseyede söylememek agır gelebilir. ben ikinci tedavimi oluyorum hastanedekiler,eczacı ve sizler dışında kimse bilmiyor,kimsenin sorusuna yada üzgün bakışlarına mağdur kalmıyorsun...tabi karar kişilere ait

ben de kimsenin bilmesini istemeyen ddallanığ budaklanmasın diyenlerdenim :) ama sağ olsun kayınvalidem herkese söylemiş sağ olsun bir de kimse duymasın diye annemlere gittim kaldım,hep evime geri gelince her kes aynı soruyu sordu çocuk tedavis cevap vermedi mi diyeaile partmanı olunca zor oluyor :KK43:

Tatlım zaten tüp bebek tedavisini kimse bilmiyor.her gören ne bekliyorsun kaç yıl oldu bi tane çocuk yap diyor:KK43: hepsine bahane buluyorum ama onlar inatla her gördüğünde var mı bebek diye sorup baskı yapıyorlar. inşallah hamile kalırsam haykıracagim:)

Baen 1.5 yıllık evliyim görenler "bebek yok mu bebek" dediğinde ay daha çok genciz düşünmüyoruz diyorum :) yaş olmuş 38 resmen dalga geçer gibi cvp veriyorum:KK73::KK73: onlara ne anlamış değilim belki geçinemiyorum ALLAH ALLAH.:cool:

X