2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Süper söylemiş eşin:KK70:Benim daha çok ekimin sonunda koyulucak o zaman neyse geç olsunda güç olmasın
inşallah canım benim.. birde embriyolog bana şey demişti dondurulup çözülen embriyolarda 100de 2 3 lük bi kayıp söz konusu olabiliyor ama dondurulup çözüldükleri takdirde anne vücudu dinlenmiş oluyor ve tutunma ihtimalleri daha yuksek oluyor demişti.. olumlu düşün canım bende tedaviye başlayalı 3 ay oldu kist tedavisi gördüm ilk ay bi tanecik çok önemli olmayan bi kist varmış ama dr riske atmak istemedi. once ondan kurtuldum. sonraki ay da yum top opundan sonra ohss oldum yani yumurtalıklar aşırı uyarılmış su topladım şiştim filan. ama Allaha şükür çabuk atlattım. ohssden sonra 2 ay bekleriz demişti dr ama beklenenden erken toparlandım.:KK54:inşallah transferden sonrada Allahım bana böyle yardımcı olur:KK33:

:KK69:
inşallah canım benim.. birde embriyolog bana şey demişti dondurulup çözülen embriyolarda 100de 2 3 lük bi kayıp söz konusu olabiliyor ama dondurulup çözüldükleri takdirde anne vücudu dinlenmiş oluyor ve tutunma ihtimalleri daha yuksek oluyor demişti.. olumlu düşün canım bende tedaviye başlayalı 3 ay oldu kist tedavisi gördüm ilk ay bi tanecik çok önemli olmayan bi kist varmış ama dr riske atmak istemedi. once ondan kurtuldum. sonraki ay da yum top opundan sonra ohss oldum yani yumurtalıklar aşırı uyarılmış su topladım şiştim filan. ama Allaha şükür çabuk atlattım. ohssden sonra 2 ay bekleriz demişti dr ama beklenenden erken toparlandım.:KK54:inşallah transferden sonrada Allahım bana böyle yardımcı olur:KK33:
Ohss olmaktan korkuyorum bende daha doğrusu bu süreçte herşeyden korkuyorum :110: 2kere bebeğimi kaybettiğim için sanırım bu da hamile kalsamda sevinemicem sanki yine bişey olur mu diye kötü düşünceleri atıp pozitif düşünmek istiyorum ama bu çok kısa sürüyo malesef :KK51:

inşallah biz o 100 de 2 3 lik dılıme gırmeyızde embrıomuz saglıklı şekılde cozunur transfer edılebılır .. bende şu korku başladı ya cozunurken biterse saglıgı embrıomuz kaybedersek, Allah korusun :KK43: pekı ohss den ne zman sonra transfer edıldı ?kaç ay , kaç reglden sonra transfer yapılcak ? benımde bı tane dondurulmus embrıom varda ohss oldugumdan ertelendı ondan soruorumm :)

aynı gün test günümüz heyecan dorukta rabbim hayırlısını versin hepimiz icinn..sende belirti var mı canım sorununuz nedir kacıncı denemeniz ?:KK19:
amin canım inşallah hayırlı haberler alırız benim 1 aşılamam var düşükle sonuçlandı ilk tüp bebek denemem amh değerim sınırda bu yüzden dr tüp bebek önerdi .

amin canım inşallah hayırlı haberler alırız benim 1 aşılamam var düşükle sonuçlandı ilk tüp bebek denemem amh değerim sınırda bu yüzden dr tüp bebek önerdi .
insallah bu tedaviler bizim icinson olur kavusuruz saglıkla benimde ikinci tüp bebek denemem sorun azospermi 1 yıldır ugrasiyoruz esimde 10 aydırigne yiyor sperm cıkısı oldu sükürler olsun:KK16:

insallah bu tedaviler bizim icinson olur kavusuruz saglıkla benimde ikinci tüp bebek denemem sorun azospermi 1 yıldır ugrasiyoruz esimde 10 aydırigne yiyor sperm cıkısı oldu sükürler olsun:KK16:
Çok şükür canım ALLAH çektiğimiz sıkıntılar için yüzümüze baksın inşallah hepimize nasip etsin yaradanım..

çok şükür çok güzel bir haber inşallah daha güzel habeler alıp bebişinide kucağına alırsın :KK68:

X