2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

allahın izni ile herşey çok güzel olucak önümüzdeki ay nasipse ilk güzel haber senden gelicek.
Allah senden razı olsun ağzın bal kaymak yesin inşallah :)
İlk önce senin pozitifi alalım da ondan sonra da benimkine seviniriz :)

Kızlar bişey sorucam benim dondurulup transferim bidahaki ay yapılıcak adetten ne kadar sonra transfer yapılıyo böyle durumlarda

Kızlar bişey sorucam benim dondurulup transferim bidahaki ay yapılıcak adetten ne kadar sonra transfer yapılıyo böyle durumlarda
Ayyy hiç bilmiyorum ben ya dondurulma işlemi uygulanmadı bana benimkiler taze yumurta kayısı kıvamı :)

canım benımki de dondurulmuşlarla yapılacak. adetin ikinci günü gittim muayene etti. 9 gün sonra tekrar istedi baktı tmm herşey güzel dedi kontrolden 5 gün sonra da transferi yapcak yani adetin ilk gününü 1. gün dersek 16. gün yapmış olcak doğru hesapladım demi

Ayyy hiç bilmiyorum ben ya dondurulma işlemi uygulanmadı bana benimkiler taze yumurta kayısı kıvamı :)
Ohhh taze taze daha güzel işte Benim pgt falan yapılıcak doktorum böyle olsun istedi bende güvendiğim için onun doğrultusunda hareket ediyorum

Ewet canım doğru hesapladın sanırım :)) biran önce geçsin günler bebişimi göbüşüme koysunlar istiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…