2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Derdi veren Allah dermanı da verir di mi ...böyle sabrediyorum zaten
aynen öyle canım ben kendimden pay biçeyim 14 yıldır o kadar çok sınavdan geçtimki sağlık konusunda anlatsam şaşırırsınız hep şoklar yaşadım herşey yoluna girdi çok şükür dedim bu bebiş konusunuda engelsiz aşıcaz dedim ama meğersem ondada bir sınavım varmış ama bunada binlerce kez şükürler olsun yüce rabbim hepimizin yüzünü güldürecek inşallah

Evet kesinlikle katılıyorum sana bu akşam dualarımızı birbirimize ulaştırmayı nasip etsin mevlam.

Inşallah canım inşallah. Sen ne durumdasın?

Sende sorun neydi tatlım.

Evet kesinlikle katılıyorum sana bu akşam dualarımızı birbirimize ulaştırmayı nasip etsin mevlam.
canım inan bende burda nikleri aklımdan kalan herkes için çok dua ediyorum.. en son çocuk olması için Allahın isimlerinden 'ya varis' okumuştum 707 defa. nikleri aklımda olan herkesi saydım en sonunda aklıma gelmeyenler die ekledim. hatta negatif sonuç alanlar yazdıgında buraya sanki benim sonucummuş gibi ağladığım bile oldu. Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun. bu akşamda dua edcm çok iyi düşünmüssün. dünyada herşey dua üzerine. rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah hayırlısı ile...

Sende sorun neydi tatlım.
hangisini anlatayım ki kısaca üstünden geceyim ben sana :) evliliğim ilk yıllarında kist tedavisi gördüm adet düzensizliği ile birlikte bu tedavi yaklaşık 4-5 yıl sürdü çünkü arada o kadar çok dr değiştirdimki sahtekarından tut en iyisine ne bile denk geldim hamilesin deyip düşük tehliken var yat deyip kandıranından tut kistin var sevinmelisin şanslı bir hastamışsın seni iyiki seni kürtaj yapmamış kızım diyen iyi niyetli doktorlar gördüm meğersem en büyük sorunum troidlerimmiş çalışmıyor ve 3 adet nodülüm varmış 2 sefer troid ameliyatı oldum biyobsi sonucu iyi olarak girdiğim amaeliyattın patalojisi kötü gelince (troid ca ) bu sefer atom almak zorunda kaldım bu tedavi benim 7 yılımı aldı benden taramalar testler derken çok şükür şu an troidler yönünden herşey yolunda ama bu yedi yılın içinde troid haricinde bir kist sorunu daha yaşadım 18 cm kisttim oluştu onu aldırdım düştüm kaburgamı kırdım :)) ama bunada troidler yüzünden aşırı kilolar aladım bunların ancak 52 kilosunu verebildim doktorum artık aşım geçiyor diye daha fazla beklemeden bebek sahibi olamamı ve tahliller yapıldı her eşy yolunda gidiyor derken fsh ve amh değerlerim yüksek çıktı daha sonra sh değerim meğersem sitrsten yükselmiş düştü fakat amh de bir değişiklik olmadı bu yüzden doktorum tüp bebek önerdi çok şükür şu anda iğnler kızmı transfer derken şimdi sizlerle birlikte heyecanla tahlil günümü bekliyom allahım hepimizin dileklerini dualarını kabul etsin ve ellerimizi boş çeirmesin inşallah çok konuştum galiba valla ilk günlerden kafanızı şişirdim sanırım hepinizi tanımasamda çok sevdim öpüyorum sağlıkla kalın

KAHVERENGİ AKINTISIolan hamişş VARMI aranızda doktorunuz bu lekeler için ne dedi ve ne kullanıyorsunuz kızlar

Çok çok geçmiş olsun kuzum yaaa. Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.
Bende öpüyorum kocaman seni dikkat et kendine :)

çok geçmiş olsun.. pozitifi görürsün inşallahh...

amin..... 10 gün zor geçti şu 3--4 gün geçmek bilmiyor :)
Geçer canım geçer sen gönlünü ferah tut hayırlısı Allah tan. Bakalım bende önümüzdeki ay başlayacağım 2.denemeye kısmet artık. Şu ameliyatı atlatayım da ilk önce hayırlısıyla.

Geçer canım geçer sen gönlünü ferah tut hayırlısı Allah tan. Bakalım bende önümüzdeki ay başlayacağım 2.denemeye kısmet artık. Şu ameliyatı atlatayım da ilk önce hayırlısıyla.
allahın izni ile herşey çok güzel olucak önümüzdeki ay nasipse ilk güzel haber senden gelicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…