2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar çok özür dileyerek bi şey
sormak istiyorum iki gündür kabız oldum halbuki meyve yoğurt kuru kayısı kabız kalmamak için yiyordum ama oldum birşey olur mu ya korkuyorum :KK43:

sormak istiyorum iki gündür kabız oldum halbuki meyve yoğurt kuru kayısı kabız kalmamak için yiyordum ama oldum birşey olur mu ya korkuyorum :KK43:
Canım merak etme hiç bişey olmaz sadece ıkınmamaya dikkat et birde bol bol su iç.

Arkadaşlar bizler burada birbirimizi görmesek de uzaktan bile olsa dua ederek umut olmak için toplandık.
Hepimizin tek bir ortak amacı var bize verilen bu sınavdan alnımızın akı ile çıkmak evet bu yolda çok çok şeyler yaşayacağız.
Ama asla kendimizi bırakmayacak ve inancımızı kaybetmeyeceğiz.
Benim bir fikrim var bu akşam hepimiz oturalım ve birbirimiz için dua edelim işlerimiz yolunda gitmesi ve hayırlısı ne ise onun olması için. Bu kadar duanın da gökyüzünde bir kabulu olur bence.
Siz nedersiniz :)
ben varım şimdiden hepimizin duaları kabul olsun inşallah....

Kızlar için karmakarışık...şu anda hamileyim değer 10 küsur ama Cumartesi ye kadar yükselmezse dış gebelik olurmuş. Allak bullak oldum
Bol bol dua et canım, hayırlısı ne ise o olsun , Rabbim yavrunu bağışlasın size, güzel düşünelim, güzel olsun inşallah.
amin inşallah bağışlar Allahım bebeğimi bana

Sağol canım öyle yapıyorum acaba ilaç mı yaptı anlamadım kuru hiç birşey yemiyorum halbuki:KK43:
Bazen stres te yapıyor.Kabız olmamalıyım diye düşünürken her zaman rahat rahat olan o şey olmıyıveriyor.
Tabi ilaçların etkiside oluyor. Dikkat et canım kendine.

birsey olmaz cnm sakin kendini zorlama ve ananas suyu ic cok rahatlayacaksinn

slm kızlar ben de beklemedeyim 30 eylül test günüm beklemek çoook zor sürekli kendimi dinleyip belirti arıyorum ve hep adet olacakmışım gibi hissediyorum karnımda şişkinlik gerginlik hissi var benim gibi hissedip pozitif sonuç alan varmı

Arkadaşlar bizler burada birbirimizi görmesek de uzaktan bile olsa dua ederek umut olmak için toplandık.
Hepimizin tek bir ortak amacı var bize verilen bu sınavdan alnımızın akı ile çıkmak evet bu yolda çok çok şeyler yaşayacağız.
Ama asla kendimizi bırakmayacak ve inancımızı kaybetmeyeceğiz.
Benim bir fikrim var bu akşam hepimiz oturalım ve birbirimiz için dua edelim işlerimiz yolunda gitmesi ve hayırlısı ne ise onun olması için. Bu kadar duanın da gökyüzünde bir kabulu olur bence.
Siz nedersiniz :)

okyanus34 canım inanki hergün hepimiz için dua ediyorum Allah hepimize cennet meyvelerinden koklamayı nasip etsin ama bu akşam hepimiz aynı saatte dua edebiliriz

X