2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kizlar yarin sabah 8de kan tahlili vermeye gidecem yarin tam 12.gunum simdiden korku girdi icime o kagida nasil bakacam cesaret edemem gibi geliyo iyi yada kotu sadece 8. gun idrar testi yaptum ikinci cizgiyi silikte olsa gordum ama tuttugu icin mi kimyasal gebelikten mi olur bilmem valla

kizlar yarin sabah 8de kan tahlili vermeye gidecem yarin tam 12.gunum simdiden korku girdi icime o kagida nasil bakacam cesaret edemem gibi geliyo iyi yada kotu sadece 8. gun idrar testi yaptum ikinci cizgiyi silikte olsa gordum ama tuttugu icin mi kimyasal gebelikten mi olur bilmem valla
Hayırlısı olsun canım kalbini ferah tut tespih çek inşaallah bu sefer olacak :)

Kızlar bugün üçüncü günüm bitti kaldı 7 gün :) kasıklarımda baskı hissediyorum bide vajinal akıntim oluyor ilaçlar yapıyor mu ? Sizde böyle durumlarla karşılaştınız mı ?
Hadi bakalim canim az kaldii... Hepsi normal kasiklar agrir bel agrir akintim olur goguslerin agrir.. Hepsi cok cok normall merak etmee.. Gusel haberler alirsin insallah..

Su an icim oyle tuhafki adetimin butun belirtileri var geldi gelecek konumda test gunune sadece 3 gunum var ve ben test heyecani bile yasayamadan bitecek .adet oncesi olan akintim geldi kulladigim progestani yerlestirirken adet zamanlarindaki gibi rahim agzim sertlesmis buda tamamen adet olacagimin belirtisidir.elimde degilken agliyorum.tutmadi hissediyorum .ne yapicam ben allahim sabir ver :mad::mad:
canım dur bakalım daha gelmemiş, inş yerleşim belirtisidir bu saydıkların

Su an icim oyle tuhafki adetimin butun belirtileri var geldi gelecek konumda test gunune sadece 3 gunum var ve ben test heyecani bile yasayamadan bitecek .adet oncesi olan akintim geldi kulladigim progestani yerlestirirken adet zamanlarindaki gibi rahim agzim sertlesmis buda tamamen adet olacagimin belirtisidir.elimde degilken agliyorum.tutmadi hissediyorum .ne yapicam ben allahim sabir ver :mad::mad:
Lütfen moralini bozma...bak bende aynı durumdayım...2 gün sonra testim var ve regl olacakmışım gibi ağrılarım var. Tutunmuşsa zaten tutunmuştur bebiş. üzülmek yok emi tatlım

Lütfen moralini bozma...bak bende aynı durumdayım...2 gün sonra testim var ve regl olacakmışım gibi ağrılarım var. Tutunmuşsa zaten tutunmuştur bebiş. üzülmek yok emi tatlım
insallah cnm tutunmuslardir.bebeklerimiz bize dedigim gibi 8. gun test yaptim ikinci cizgi silik cikti sevinmelimiyim umit etmeliyim bilmiyorum tatlim bnmde iki gune kadar kasik bel ageisi vardi simdi hic bir agrim yok iyi birsey mi kotu birsey mi onuda bilmiyorum cnm

Kızlar bugün üçüncü günüm bitti kaldı 7 gün :) kasıklarımda baskı hissediyorum bide vajinal akıntim oluyor ilaçlar yapıyor mu ? Sizde böyle durumlarla karşılaştınız mı ?
heyecanı bile güzel Allah tamamına erdirsin canım

Ayyy canimm cok zor geciriyorsun o zaman Allahim yardimcin olsunn insallah bir an once gecer Bende bulanti kusma olmayinca birsey mi var acaba diyorum insallah bi sorun yoktur bu hafta sonu kalp atislarini duymaya gidecegiz insallahh saglikli bir sekilde kucaklarimiza aliriz yawrularimizi insallah hepimizz
haziran0806 haziran0806 Allah tez zamanda şifa versin inşallah. Bebiş şimdiden annesine zor zaman geçirtiyor. kerata :KK66:

hadi hayırlısı. cici cici gidip hamile olduğumuzu öğrenip gelelim inşallah :) senden 1 gün sonra da ben :KK66:

insallah cnm tutunmuslardir.bebeklerimiz bize dedigim gibi 8. gun test yaptim ikinci cizgi silik cikti sevinmelimiyim umit etmeliyim bilmiyorum tatlim bnmde iki gune kadar kasik bel ageisi vardi simdi hic bir agrim yok iyi birsey mi kotu birsey mi onuda bilmiyorum cnm
idrar testi zaten güvenilir bir kaynak değilmiş. boşver...yarın önemli. güzelce dinlen ve al güzel sonucunu

Bilmiyorum aldigim hormon ilaclarindanmi ama acayip herseye aglayabilir konumdayim .bide boyle belirtiler olunca iste hemen dusus yasiyor moralim .insallah canim senin bebeginde tutunmustur siki sikiya

X