2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhabalar arkadaşlar bizde dr araştırması yapıyoruz memorial diye düşünüyorum nasip olursa. Biz şehir dışından gelcez onun için ilk randevuyu alırken adetli olmak gerekiyor mu yada en uygun hangi gün gitmem gerek (ovulasyon günü )

Slm kızlar ben geldimm tatil fln derken az buçuk atlatmaya çalıştım daha iyiyim sanki hatta bian önce tekrar tedaviye başlayıp yeni hamileliğimle hayata tekrar güzel bakmak için sabırsızlanıyorum Rabbim hepimize nasip etsin inşAllah pozitif alanları tebrik ediyorum bekleyenlere sabır negatif alanlarada Allah beterinden korusun diyorum Bu arada umudihar ı cok merak ediyorum inşAllh bi terslik yoktur onun iyi haberlerini aalana kadar sizinde pozitifleri görene kadar takiptesinix mrvis im sende bi görsende rahatlasak yaa hayırlısıyla hepinizi cok öptüm

Canım merhaba
Ben tedavimi altunizade eurofertilde yapacağım.Adetinin üçüncü günü gelirsen daha rahat muayne eder seni ve kan tahlillerin için de en uygun gün olacaktır.Gelmişken tahlillerini de aradan çıkartmış olursun bence.

Cnm adetten önce gitki adette tadavite başlayın hakkınızda hayırlısı olsun

Su an icim oyle tuhafki adetimin butun belirtileri var geldi gelecek konumda test gunune sadece 3 gunum var ve ben test heyecani bile yasayamadan bitecek .adet oncesi olan akintim geldi kulladigim progestani yerlestirirken adet zamanlarindaki gibi rahim agzim sertlesmis buda tamamen adet olacagimin belirtisidir.elimde degilken agliyorum.tutmadi hissediyorum .ne yapicam ben allahim sabir ver

canm allah yardimcin olsun. bende de sabahlari ozellikle bulanti artiyor sonra kendime geliyrm idare ediyorum bende. hersey yavrularimiz icin

cantan3m .!.:
Hayırdır inşaallah canım :) bende mavi bir elbise giydim rüyamda evin duvarlarida pembeydi ilginç hayır diyelim hayiolsun
Herkesin ruya gecesimiymis dun gece.bende masmavi bi denizde yuzerken sahilde kucuk pembe cadir, pembe havlular gordum.2-3 yaslarinda bi kiz cocuguda aralarinda.sahile cikip sevdim kizi. Gordugum tatli koz benim kizimdir insallah.

Canım HAYIRLI olsun bebeğin bikaç sorum olacak şuan hangi ilaçları kullanıyorsun leke felan geliyormu? Birde beta değerlerini yazabilirmisin teşekürler

sağol canım seninki de hayırlı olsun...Crinone jel kullanıyorum sabahları bir tane, sabah akşam birer tane estrofem hap ve folik asit alıyorum her gün. Lekelenme olmadı hiç bende ama beyaz akıntım çok oluyor. Bugün transferimin 19, günü. Test sonuçlarım; 8.Gün 25, 10. gün 52, 13. gün 141, 17. gün 654. Cuma günü kontrolüm var inşallah keseyi görürüz, kalp atışını duyarız.

11. Gün 147 13.249 yarın 15. Gn tekrar test verecem iki katı olmayınca biraz panikledim birazda leke olunca işte vesvese yapıyorum galiba :) teşekkürler cvp için

Canım bazen yerleşme lekenmesi dedikleri şeyi yaşıyor olabilirsin korkma tüp bebek annesi olmak kolay değil tabiki sürekli bir korku içinde oluyo insan dediğim gibi bizi yoran aslında içimizdeki düşmanımız vesvese gönlünü ferah tut keyfini çıkar ama çok çok dikkat olur mu

Canım bu idrar testiinde silik çıkmasının nedeni adet tarihinden önce yapmış olman yani gebelik idrara en son karışıyo o yüzden de silik çıkması pek tabii normal yaşadığın hiçbir sağlık sorunu Rabbimin senin rahminde can vereceği evladına engel değil yeter ki Ol desin yarın daha sonraki gün tekrar bakarsın tüp bebekle olmadı anladığım kadarıyla doğru mu

Ayyy canimm cok zor geciriyorsun o zaman Allahim yardimcin olsunn insallah bir an once gecer Bende bulanti kusma olmayinca birsey mi var acaba diyorum insallah bi sorun yoktur bu hafta sonu kalp atislarini duymaya gidecegiz insallahh saglikli bir sekilde kucaklarimiza aliriz yawrularimizi insallah hepimizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…