2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

slm arkadaşlar benimde dün transferim gerçekleşti 2 tane embriyo sağlıklı bir şekilde çözüldü. doktorum hiç yatırmadı hemen lavaboya git normal yaşantına dön yatma dedi lavaboya gittiğimde hafif bir leke geldi çıktığımda doktorum gittiği için soramadım aranızda böyle bir şey yaşayan varmı önemsiz bir şey gibi görünüyor ama çok tedirgin oldum bu 3. denemem korkuyorum en zor kısmıda beklemek Allah bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

haziran0806 canım ya bulantı fena değil mi benim bulantım yok seviniyor um ama bulantıolsa hhamileliği hissederim diyorum galiba olağan akışını bırakmak lazım inş senin bulantın çok sürmezde rahatlar az yemek yersin çok geçmiş olsun

anladım canm sanki bende fazlası değil de tamamı geri geliyo ya dün gece başladım ilkine bu sabah ikinci... günde 3 kere yapcakmışım. sen hamilelikte de mi kullanıyosun
evet gebelik te de kullanıcak mışım 12 . haftaya kadar sanırım öyle , günde 3 kere bende aynı şekilde kullanıyorum

İnşallah her şey yolundadır, transfer sırasında bir tahriş filan olmuştur. Dua et ve inan bebeklerin seninledir Allah ın izniyle :)

Ayy inş ağzından bal damliyor gerçekten..Rabbim sana ve bebeğine sağlık sıhhat versin canım.inş bende hamleyimdir. 3 aydır deniyoruz çok ümitsizliğe düştüm pko tiroid ve adet düzensizliğinden dolayı. Hatta şimdiden kendimi tedavilere hazırlamaliyım deyip takibe başladım. Rabbim inş nasip etmiştir.hala pek inan miyorum

echer06 canım endişe etme sadece dinlen günlük hayatına dön ama yukarı uzanma aşağı eğilme ve ağırlıkkkaldırma tamam mı dikkatli ol hadi hayirli olsun

sensizim89 kız valla alemsin ne yaptın adama öyle :) neyse hadi çabuk toparlada transfer günü rahat et
ya çok komikti eli hiç bi işe yakışmıyo napim bi de git yat işime karışma diyo neyse hep böyle yapsada hep gülsem ben moral oluyo bana stres attım valla ya hele bi bebişim bana tutunsun da o zaman görcek o

echer06 canım endişe etme sadece dinlen günlük hayatına dön ama yukarı uzanma aşağı eğilme ve ağırlıkkkaldırma tamam mı dikkatli ol hadi hayirli olsun

haklısın canım fazla kuruntu yapıyorum sanırım. doktor kesinlikle yatma dedi ayaktayken rahime kan gittiği için tutunma şansının daha yüksek olduğunu söyledi. en erken idrar testini kaçıncı gün yaparsam çıkar

sensizim89 anam yandı adam eğlenceli bir 9 ay bekliyor sizi benimkinin de eline yakışmıyor birde artist ben beceremiyorum yapınca daha da batıyor iyisi mi böyle kalsın daha temiz ukala bunlarda böyle napalım benim planlarım doğum sonrasına inş

ya valla aynen adam odun gibi ya tegahı silişi filan domestosla diyorum. ben onun kokusuna dayanamam diyo yaptıgım kadarına şükret diyo. valla perşembe günü transferimden sonra bebişim bana sımsıkı tutunsunda ev umrumda değil kirlensin .. yapamazsa da yapamasın benim kocacık. hiiiç önemli değil. kii benn tozu havada tutarım normalde yere düşmeden ondan bile geçtim artık.

echer06 bende çok yatmadım ama uzanma ve ağırlığa dikkat bence idrar yapma 9.yada 10. Gün kanda baktır ve önemli olan 12.ve 14. Günlerdeki artış şekli bunu unutma

Son düzenleme:
Canım 11.gün 170 14.gün 549 daha da baktırmadım 10 gün sonra da keseyi görmeye gittim ne demek her zaman senin değerlerin kaç
11. Gün 147 13.249 yarın 15. Gn tekrar test verecem iki katı olmayınca biraz panikledim birazda leke olunca işte vesvese yapıyorum galiba :) teşekkürler cvp için

Bendede oldu transfer günü ve ertesi gün sıkıntı yapma sonuç aldım pozitif inşallah sende güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…