2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Nahre canım üzüleceksin tabiki ama eşin yanında..seni seviyor, sen onu seviyorsun.. Birincide olmaz, ikincide olur..bu işler sabır işi.. Allaha dua et şükret gün gelecek bebeğinin ağlama sesine uyanacaksın,,, :) karamsarlığa kapılma.. Her karanlığın bir aydınlığı vardır.. Sen güçlü ol eşine sarıl el ele verin olacak rabbim verecek :)

kizlar bir olaya karsi sinirlendim kendimi tuttum tuttum sonra agladim bebeklerim etkilenmis midir transferimin onuncu korkuyorum da

stresten korkudan uzak duracağız bu arada senin transfer günün ne zamandı
bu zamana kdar gayet rahttim sabah sabah bir olaya sinirlendim bagirdim cagirdim sonra aglamaya basladim korku dusyu icime bemirsey olmus mudur die bnm pazartesi kan tahlilim vr cnm suan 10. gunu transferimin

kizlar bir olaya karsi sinirlendim kendimi tuttum tuttum sonra agladim bebeklerim etkilenmis midir transferimin onuncu korkuyorum da
Canim gunaydin,ayni durumu ben de yasadim,hem de transferimin 4. gunu...bir yakinimin hastalik haberini aldim tutamadim kendimi ve cok agladim sonra da bebeklerime zarar verdim diyip böğüre böğüre ağladim :) hemen aglayarak doktorumu aradim bisey olmus mudur diye,doktorum guldu ve bisey olmaaaaaazzz diyerek beni ikna etti :) Allahima cok sukur 2 kese gorundu,simdi bebislerimin gorunmesini bekliyorum.sen icini ferah tut,hicbir sey olmaz Allah'in izniyle.Allah yavrularimizi bize bagilasin.....

ayyyy birtanem o kadar icimi rahatlattin ki bilemezsin icime kurt dustu acaba birsey oldu mu tuttuydu da bnm sayemde dusdumu ki die cok cok cok tesekkur ederim tatlim allahim kucagini bos birakmasin bebeklerini saglikla almayi nasip etsin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…