2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yarın sabah erkenden gidip bir kan verip geleceğim aklında kalacğına gidip baktırmak şart oldu :) 9. Günde çıkar varsa da az da olsa heycan korku huzur rahatlık mutluluk hepsi bir arada karışık karmakarışığım:KK43:

yarın sabah erkenden gidip bir kan verip geleceğim aklında kalacğına gidip baktırmak şart oldu :) 9. Günde çıkar varsa da az da olsa heycan korku huzur rahatlık mutluluk hepsi bir arada karışık karmakarışığım:KK43:
canım kendini rahat bırak, herşey olacağına varacak...şu anda yapabileceğin bişi yok. niyet et ve git testini yaptır. iyi geceler. kalbimdesin.

N nezooo canım hayırlısı ile git kanını ver ve hayırlı haberler ile gel ve unutma düşüklüğe yüksekliğe takılma hem erken hemde yükselmesi önemli ptesi tekrar yaptıracaksın hadi hayırlısı dua seninle

N nezooo canım hayırlısı ile git kanını ver ve hayırlı haberler ile gel ve unutma düşüklüğe yüksekliğe takılma hem erken hemde yükselmesi önemli ptesi tekrar yaptıracaksın hadi hayırlısı dua seninle

teşekkür canım içim,gerçekten çok rahat benim bunu kimseye anlatamıyorum:) olumlu yanı kadar olumsuz olmasını aklıma yazdım

:KK76::KK50::KK76::KK76:
sağol canım darısı başına :) eşim başımda nöbet tutuyor yatacaksın diye.. Yemek temizlik ütü pasta pilav yaptı hahaha hamaratligi tuttu nöbetçi asker gibi.. Sağa dönme sola dönme ayağımın altına yastık koyuyor :) :) sıkıldım artık sırtım ağrıyor iki uç gün yatayım bari hemşire de öyle dedi :) evin içinde gezinip yatıyorum
Vay o kadar hamaratsa eşin normal zamandada bazı işlerini ona yık yardım etsinler dimi?Ben olsam bunu iyi değerlendirirdim.

Evet evin içinde gezmen lazım rahimdeki kan akışınıda canlandırır.bende birazdan opuya gireceğim.:KK76:

Vay o kadar hamaratsa eşin normal zamandada bazı işlerini ona yık yardım etsinler dimi?Ben olsam bunu iyi değerlendirirdim.

Evet evin içinde gezmen lazım rahimdeki kan akışınıda canlandırır.bende birazdan opuya gireceğim.:KK76:
Günaydın canım hayirli olsun şimdiden.

Günaydın kızlar bugün benim 11.günüm yarın test günüm.sabah sabah dayanamadım idrar testi yaptım ama negatif çıktı.acaba kanda durum nasıl olur bilmem.9.gün 28.1 çıktı hcg testi.içinizde benimet durumu yaşayan bilen var mi

Günaydın kızlar bugün benim 11.günüm yarın test günüm.sabah sabah dayanamadım idrar testi yaptım ama negatif çıktı.acaba kanda durum nasıl olur bilmem.9.gün 28.1 çıktı hcg testi.içinizde benimet durumu yaşayan bilen var mi
Canim oyleyse pozitiftir cunku benim dun negatifti doktorum 5 6 falan olsa bi umudumuz olurdu dedi uzulme bence hamilesin

Bu sabaha cok mutlu uyanmak vardi keyifle kahvalti yapmak ayaklarimi uzatip tv izlemek size mutlu mutlu yazmak vardi ama olmadi :KK43: cok kotu bir ruyayla uyandim ruyamda bebeklerimi gordum sanki dogmus olmustu ucude diyorum niye biraktiniz beni ben sizi cok sevdim cok istedim niye niye bagiriyorum bebeklerim oylece yatiyor uzerlerini ortmusler bi carsafla hemsire geldi uzulme bidaha olucak dedi ama yanimda ailemdem kimsem yok bi ben bide bebeklerim bi hastane odasinda ciglik cigliga uyandim bebeklerim diye Rabbim nasil bir imtahandir bu yardim et nolur al acimi icinden dayanamiyorum nolur

Canim oyleyse pozitiftir cunku benim dun negatifti doktorum 5 6 falan olsa bi umudumuz olurdu dedi uzulme bence hamilesin
Canım teşekkür ederim.dunden beri aklimdasin hiç cikmadin üzüldüm.elimizden birşey gelmiyor ki yapsak.Allahtan ümit kesilmez.maddi manevi yiprandigimiz kalıyor ışte.bir ümit dünyası gidiyoruz ışte.

Bugun hepiniz benimle uzuldunuz hatta agladiniz sizi cok seviyorum iyiki yanimdasiniz hicbiribizi gormesemde bilsemde hissediyorum sevginizi dualarinizi bugun o sonucu almaya koca bir ordu duayla gittim ama nasip degilmis ... Buda gecicek ben gucluyum guclu olmaliyim
Bu sabaha cok mutlu uyanmak vardi keyifle kahvalti yapmak ayaklarimi uzatip tv izlemek size mutlu mutlu yazmak vardi ama olmadi :KK43: cok kotu bir ruyayla uyandim ruyamda bebeklerimi gordum sanki dogmus olmustu ucude diyorum niye biraktiniz beni ben sizi cok sevdim cok istedim niye niye bagiriyorum bebeklerim oylece yatiyor uzerlerini ortmusler bi carsafla hemsire geldi uzulme bidaha olucak dedi ama yanimda ailemdem kimsem yok bi ben bide bebeklerim bi hastane odasinda ciglik cigliga uyandim bebeklerim diye Rabbim nasil bir imtahandir bu yardim et nolur al acimi icinden dayanamiyorum nolur
cnm dunden beri kendini mahvettin tmm kolay dgl ama vardir bundada bir hayyir dmmk ki zmani degilmis rabbim ol demedi diyeceksin kendini topla artik cnm ne soylersen haklisn kolay degl ama bak bir yandanda hayat dewm edio

Allah yardımcın olsun kuzum inşaallah bu sefer olacak :) kaliteli yumyumlarin olsun kaliteli embriyoların olsun sana sımsıkı tutunsunlar..

Evet eşim yardım eder temizlik yaparken falan Allah razı olsun :) yemek olayı ilk oluyor ben yattığım yerden tarif ediyorum yapıyor :) :)

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz :) Allah yardımcın olsun pozitif sonuçla dön inşaallah :)

Canım yükselecek o erken olmuş :) 10. Gun olsaydı 50 60 gibi çıkacaktı hayırlı olsun inşaallah hızlı bir şekilde artar tutunur sana bebeğin hiç bırakmaz...

B beta07 valla canım güvenme benim kan testim 431 iken silik çıktı hatıra diye saklayacaktım kan en güzeli hemde nekadar yükseldiğini de görüyorsun hadi hayirli olsun şimdiden değerlerin

X