2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

B beta07 valla canım güvenme benim kan testim 431 iken silik çıktı hatıra diye saklayacaktım kan en güzeli hemde nekadar yükseldiğini de görüyorsun hadi hayirli olsun şimdiden değerlerin
Yarını beklemekten başka çarem yok inşallah katlanmış olarak çıkar hayirlisi canım çok sağol

Günaydın canım hayirli olsun şimdiden.

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz :) Allah yardımcın olsun pozitif sonuçla dön inşaallah :)
Anesteziden az önce uyandım turp gibiyim,bütün güzel dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim.

Beta kuzum sen hamilesin ilahi sevin artık ooooh göbecikler atalım.

ayyyy birtanem o kadar icimi rahatlattin ki bilemezsin icime kurt dustu acaba birsey oldu mu tuttuydu da bnm sayemde dusdumu ki die cok cok cok tesekkur ederim tatlim allahim kucagini bos birakmasin bebeklerini saglikla almayi nasip etsin cnm
Aaaaaaaamiinnn canim,insallah sen de guzek haberler alirsin.Allah'im isteyen herkese nasip etsin insallah....

Tatlım bana dediler ki 9. Gün bile tutunabilen oluyormuş embriyolar Allah büyük ümit kesilmez.uzme kendini.12. Gün tekrar yaptır testi bence neler duyduk neler gördük

kesinlikle üzülmedim sadece o sure zarfında oğlumdan uzak kaldım o zor oldu

:) benimde 28 eylül pazar günü test günüm 10, gün oluyor,29 eylül de eşimin doğum günü bakalım inşaallah baba olmak ona en güzel hediye olur,,, :) :)
bnmde 22 eylul test gunum ayni zamanda bnmde esimin dogum gunu insallah onlara en guzel hediyeyi veririz cunku alacaklari en guzel hediye bu olur

:) benimde 28 eylül pazar günü test günüm 10, gün oluyor,29 eylül de eşimin doğum günü bakalım inşaallah baba olmak ona en güzel hediye olur,,, :) :)

bnmde 22 eylul test gunum ayni zamanda bnmde esimin dogum gunu insallah onlara en guzel hediyeyi veririz cunku alacaklari en guzel hediye bu olur

inşallah ikinizde doğum günü hediyesi olarak baba olduklarının müjdesini vwrirsiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…