2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım bebeğini almışsin sımsıkı tutunsunlar inşallah. bende erkenden kalktım hastane haber verecek bakalım büyük ihtimalle bugün tranfer olur. Senin bebeklerin kaç hücreli olmuş canım. Benim kiler dün 3 tu bugün de 5 6 olur galiba
bilmiyorum söylemedi :) canım gayet hucrelenmesi de iyi dedi hayırlısı bakalım sağol inşaallah sende biran önce kavuşursun ve sonu güzl olur

KIZLAR TESTE GIDIYORUM nolur dualarinizi eksik etmeyin hayirli haberlerle geleyim su mubarek cuma gunun yuzu suyu hurmetine Rabbim sen yardim et

Canim benim dualarim seninle Allah yüzünü güldürsun inşallah bu mübarek günün sabahında Aminnn
Sonuç bekleyen tüm kardeşlerime Allah yardımcıları olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırlar

Bu cumalarin yuzu suyu hurmetune rabbim gonlumuzden geceni nasip etsin mis kokulu hayirli evlat nasip etsin bize geceler oyle zor geciyorki sesizligin acinin coktugu butun hislerle basbasa kaldigimiz anlar ben cok buruk oluyorum esim gececi sabah olmuyor hep hayalim simdi o minicik eller o mis gibi kokan nefes aglamasi ellerinin yuzume deymesini hep hayal ediyorum rabbim umutlarimiza hayallerimize kavustursun tez vakitte kucaklarimizi bos birakmasin insaallah icim yaniyor arkadaslar ben ne yapacagimi bilmiyorum elim kolum bagli hicbir sey yapmamak gun gun bitiriyor ne olur bqna dua edin maddi sıkıntilarimizdan kurtulup tedavime baslayim allahim baskasi icin dua edenin sesini duyarmis rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallah evlatlarimiza kavusalim tez vakitte
Politcim her ne kadar eşlerimiz bize yardımcı ve destek olsalarda bizim hissettiklerimizi ancak burada yaşayan ve çeken arkadaşlar biliyorlar. beklemek, umut etmek, umutların tükenmesi hepimizin en korktuğu şeyler. keşke hepimiz kalbimizin dileğine kavuşsak. bende sıkıntılarla bekliyorum salı günü test sonucum var. Sana Allahtan maddi manevi yardım diliyorum. Sonsuz nimetlerinden seni nasiplendirsin ve kalbinin isteğine kavuştursun inşallah.

Cumartesi tekrar test günüm inşallah artış devam eder birde şu kahverengi leke biter pozitifti alıncada kaygılar bitmiyormuş haklıymışsınız KIZLAR

Aynen cnm bende çok tedirginim Allah yüzümüze baksın. Yarın bende testi tekrarlıcam hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

SLM ARKADAŞLAR BEN İLK AŞILAMAMI OLDUM FAKAT BUGÜN NEGATİF SONUCLANDI ASLINDA DKTRUM TÜP BEBEK ÖNERİYOR EŞİMDE VARİKOSEL VAR 1 MİLYONLA AŞILAMA YAPILDI AMA TUTMADI EŞİ VARİKOSEL OLUP TÜP BEBEK YAPTIRAN VE OLUMLU SONUÇ ALAN VARMI KARAR VEREMIYORUM BİR TÜRLÜ YARDIMCI OLUN LÜTFEN :KK43:

cnm bende 5 milyon ile aşılama yaptım tabiki tutmadı. Tutan yokmudur illaki vardır bu yumurtayı dölleyen tek bir sperm neticede ama bazı istatistik verilere göre aşılama için sprem sayısının belli bi sayının üzerinde olması lazım 10-15 milyon kadar.. En kısa sürede bebeklerimize kavuaşlım inşallahhh

dün gece yatarken bile aklımdaydın :) güzel haberlerini bekliyorum
Hepinizden Allah razi olsun sizi cok seviyorum arkadaslarim kubram cok sagol insallah gelicem guzel haberlerle insallah elim ayagima dolasti yemin ederim ya cok heycanliyim

X