2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

iyi akşamlar kızlar. 2. Gün embiryosu kaç hücreli olmalı ? Benim 3 hücreli 4 olsa daha iyiymiş gelişimi biraz yavaş yani :KK43: yarın Büyük bir olasılıkla tranfer için çağırırlar kaç olacak ki 4. 5. Güne gelsin zaten gelişimi yavaş

canım benimde 2.gün ve 3 hücreli ve donduruldu.Allah nasip ettikten sonra 2.kalite bile tutunuyor.burda okuduk bunları.

Canım çok üzüldüm yaa :KK43: herşeyde bir hayır vardır demekten başka çaremiz yok ki Rabbim bir an önce toplanmayı nasip etsin ve en yakın zamanda sevinçli haber paylaşırsın inşallah bizimle. Herşey bizim için imtihan çok zor ama sabrın sonunda inşallah Rabbim mükâfatını verir :KK43:
inşallah canım üzülemiyorum bile suan cok kötüyüm

bende onu soracaktım neden bu saate kaldın canım,sen C A N O C A N O
Trafik + ilkinde ilk gece kanama yaşamıştım korkumdan dedim doktora beni kadın doğum katına çıkardılar. Herkesin kapısında hoşgeldin bebegimm yazyirdu pembiss maviş kurdaleler balonlar çiçekler benimki boştu :) :) inşaallah bizlerde nasip olur

kizlaar transferimin 8.gunu ve simdi idrar testi yaptim ikinci cizgi silikte olsa cikti boyle olup hamile
Öğlen 13:30 da ikitane bebeğimi almaya gidiyorum :) :) darısı sana arkadaşimm bugün telefon gelir sana :)

Merhaba hangi hastanede yaptiriyorsunuz tup bebegi acaba .rabbim yardim etsin ve bebegin tutunsun insallah canim

Trafik + ilkinde ilk gece kanama yaşamıştım korkumdan dedim doktora beni kadın doğum katına çıkardılar. Herkesin kapısında hoşgeldin bebegimm yazyirdu pembiss maviş kurdaleler balonlar çiçekler benimki boştu :) :) inşaallah bizlerde nasip olur

Allah nasip ederse neden olmasın ki belki iki renk olur kapı susun :)

Selam arkadaşlar,Nasılsıniz? Sürekli Takipteyim sizi. Güzel haberlerle sevinip kötü haberlerle üzülüyorum.bebegini kaybeden ve negatif sonuc alan arkadaşlarıma Allah sabır versin . yeni hamisleri tebrik ederim, bebeklerinizi sağ salim kucağınıza almak nasip olsun. sonuç bekleyenleri de heyecanla takip ediyorum.Allah hayırlı haberler almayi nasip etsin. Ben de 2. Transfer için bugün kontrole gittim. 15 gün sonra tekrar gidicem. Bayramda kısmet olursa transferim olacak. Dualarimdasiniz

X