2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Transfer gununu 0 sayarsak 9.gun 44.5 11.gun 103. Rabbim ins bu degerleri sizede gostersiinn. Heey tum topikteki arkadaslar:KK31:Dun gece namaza kalkip hepimiz icin dua ettim tedavide olucaklar bebis bebisleri olanlar icinse saglikla kucaklarina alsinlar dieee:KK71:
canım allah razı olsun bende herkese dua ediyorum

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına al inşallah bebişini,
benimde transfer gününü sayarsak 9. gün bugün akşam kan testi yaptırmayı düşünüyorum da onun için sordum canım çok sağol

canım biz aynı gün trasnfer olmamışmıydık bugün 8.günümüz tatlım

canım biz aynı gün trasnfer olmamışmıydık bugün 8.günümüz tatlım
biliyorum canım benim gkc_lkmnn tahlil zamanlarını ve sonuçlarını yazarken transfer gününde sayarsak 9. günü test yaptırdım yazdı ya bizimde sayarsak 9. gün dedim tatlım

kızlar bir şey sorucam ilk kana sonra mı idrara karışıyor ve kaçıncı günde oluyo bunlar?

Bende fitili kestim canim heyecan yokta bole gozumu kapatip avsam jepsi bitmis.olsa diyrum.ne.olcaksa olsun diyrum.beklmek.cok.sikici cunku. Halay cekesim bar.bugun nedense icim.kipir.. kipir haha kafayi yedim galiba..:confused::confused::confused:

bitane dra gitsene canim olmicaksan adet soktrucu icte bekleme sen simdi bekliosun ya ondan gelmio heralde bende olmamistm adet hemen soktrucu ictm zamn kaybetmiyim die :KK55:

kızlar bir şey sorucam ilk kana sonra mı idrara karışıyor ve kaçıncı günde oluyo bunlar?

canim ilk once kana karisio eger 3.gun embriyosu transfer edilmsse en az 10.gun kana karismaya baslio 3.gun embriyosu rahim icinde tutunmadan bolnmeye devam edio cunki 5.gun blast embriyolarda daha erken karisio kana cunki o direk rahime tutunuo bolunmesni tammladi icin.sonrada idrrda belli oluo.simdi diceksin ee nasl 9gun 8.gun ogreniolar idrrda o bide embryonn bolunme ve tutunma hizni bagli ama arastrmlr genllikle transferden itibrrn 10.gun basliomus kana karismya.

Bir gun daha sabretsen guzel olur aslinda kuzum. Sonucun daha net cikar. Belki kanina yarin karisir simd7 negatif alirsan bosuna uzulursun
doğru söylüyosun biliyorum bitanem karar veremedim daha canım akşam işten çıkışta yapan bir yer bulabilirsem yaptırayım diye düşünüyordum

Kızlar sizinde adet olacağınız zaman göz bebeleriniz büyüyüp küçülüyor mu benim ilk tedavide aynı oluyordu ve tutmadı adet oldum şuan da büyüyor küçülüyor :)

vallahii boyle biseyi ilk defa duydum kiz :) dikkatlisin masallah o kadr adet oldum ama hic boyle bisey farketmedim ben dogurayimda adet olurken ilk ona bakicam :KK58:

hücrelerini bilmiyorum ama 5.gün transferi yapıldı.genellikle hamilelik varsa 9.,10.günde çıkabiliyormuş ama ben dedikleri tarihe kadar beklemeyi düşünüyorum.transfer gününü saymıyoruz canım bugün 4.günümüz.ilaç olarak da estrofem,coraspin,crinone jel ve folik asit kullanıyorum.benim de belim ağrıyor,kasıklarım ara ara ağrıyor.ben de aksine bugün kendimi daha az ağrılı hissediorum.inşallah kasıklarındaki ağrı bebeğinin tutunduğunun habercisidir.
Ben folik asit progestan tablet kan sulandirici igne kullaniyorum.kanitlanmis kan pihtilasmasi var bende. Estrojen hic kullanmadim tedavi boyunca cunku zaten yuksek bende.dun dinledigim bahceci grubun videosunda bu belirtilerin tamami ilaclardan kaynaklaniyormus.hadi bakalım nasıl gecer bu günler. Yatiyor musun calisiyormusun fiziksel aktiviten nasil?

doğru söylüyosun biliyorum bitanem karar veremedim daha canım akşam işten çıkışta yapan bir yer bulabilirsem yaptırayım diye düşünüyordum
Dayan kuzum yaa bide ksrismamis olur henuz hrpimiz uzuluruz valla:)) ama insallah tutunmustur canim bel agrilarinin bosuna oldugunu sanmiyorum

Ayyy canimm bnmm yeni gordum vallhi sitede tadilat vardiida ama cok mutlu oldummmm allh razi olsunnn bitanemm bnm allhim sanada verainbebgini simsiki tutunsunnn insallh peygamber efendimizin suyu yuzu hurmetine allhim bize hayrli ewltlar nasip etsinnn cnmmmm bnmm cok mutlu ettin bnii

Amin canım benim inşallah Rabbim bize en hayırlısını nasip eder... Bugün 6.günüm ve ben ne hissettiğimi bilmiyorum annem bakıyor Allah razı olsun artık saha rahat hareket ediyorum çok sık tuvalete çıkıyorum 3.gün akşamdan kasık batması başladı dün belim ağrıyordu bunlar belirti mi bilmiyorum bugün dayanamayıp test yapıcaktım ama ooooff oooof heyecan verici daha 6 gün var

Slm ctesi benim transferim senin ki cuma mi. Benim de kasik agrim var bugun. Hayirlisi hepimize arkadasim. Allah kucagina saglikli bebisler almayi nasip etsin. Kac embiryo ? Kac hucreliydiler?
Kac hucreli oldugu
Slm ctesi benim transferim senin ki cuma mi. Benim de kasik agrim var bugun. Hayirlisi hepimize arkadasim. Allah kucagina saglikli bebisler almayi nasip etsin. Kac embiryo ? Kac hucreliydiler?

Kaç hucreli oldugu soylenmedi bana ama 2 tane transfer edildi. Cuma gunu yapildi. Test gunum crs haftaya. Sen neden pzt den test yaptiriyosun

vallahii boyle biseyi ilk defa duydum kiz :) dikkatlisin masallah o kadr adet oldum ama hic boyle bisey farketmedim ben dogurayimda adet olurken ilk ona bakicam :KK58:
Bebek düşünmeye başladığımda hep belirtiler araştıriyordum sonra bi sitede göz bebekleriyle ilgili bi yazı okudum farkettim hormonlar dan dolayı herhalde öyle oluyor :)

kızlar okudumda hep bel agrisini sormussunuz tutunma belirtisimi bilmiyorum ama benimde transferin 3.gunnden sonra belim ikiye ayrilio gibi oluodu agrimisti baya belim benmde tutunnlarn cogunda okudum bu bel agrisni insallah sizinkide tutunma belirtisidr canlarım.

X