2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım bel ağrısı bende de var aynı senin dediğin gibi belimden orta yerden ayrılcak gibiyim ateşlenme falan olmadı ama bel ağrısını bende çekiyorum, ayrıca umudum demek yok bizde hep olumlu hep pozitif olcaz
ya cnm ilkinde idrar testimde 12' gun cikmisti ben onun icin umidim yok diyorum cnm benim

Yaww bende.ne gelen vRr ne gidennn hic adaet olcakmis gibide hisstmiyrum.. streste yapmiyrum.. dungece fitillide kestim blki olurum.diye ama tik yok annemde uzuluyr kizim blki allh mucize veemistr hamilesindir diye umutlaniyr annecim bn sanmiyrum.. diyrum uzuluyr.. yaa ahh annecimmm yaaaaa :KK61:
ah canım benim anneler başka işte düşünceleri bile narin kıyamam ben ona üzülmeyin nolur önemli olan senin bebişine kavuşman inşallah bu tedavide senin için hayırlı bir kapıdır hemen bebişine kavuşursun bitoşum

Bende fitili kestim canim heyecan yokta bole gozumu kapatip avsam jepsi bitmis.olsa diyrum.ne.olcaksa olsun diyrum.beklmek.cok.sikici cunku. Halay cekesim bar.bugun nedense icim.kipir.. kipir haha kafayi yedim galiba..:confused::confused::confused:
Sikici diil kuzum diil.... adet ol bak nadil kalbin carpmaya baslicak heycandan.... oh ohhh boyle mutu ol iste misssss:))

Herkese gunaydinnnnnn
Sanirim aradigim toppigi buldum. 38 yasindayim . Ilk tup bebek denemem .. 9.agustosta transfer oldum. Beklemedeyim.donmus 2 embiryo transfer edildi.pazartesi test yaptiracagim.temkinli bir hayat sürüyorum. Hikayem cok uzun.olursa 7.gebeligim olacak.allahtan hayirlisi. Herkese dua edicem. Birseyi cok arzu etmek seytandandir. Niyet edip allaha havale edin.o en dogru karari verir bizim icin.hayirli bebisler herkese........
amin inşallah bu embriyolar sıkıca tutunur size de bi an önce bebişinize sağlıcakla kavuşursunuz.

Herkese gunaydinnnnnn
Sanirim aradigim toppigi buldum. 38 yasindayim . Ilk tup bebek denemem .. 9.agustosta transfer oldum. Beklemedeyim.donmus 2 embiryo transfer edildi.pazartesi test yaptiracagim.temkinli bir hayat sürüyorum. Hikayem cok uzun.olursa 7.gebeligim olacak.allahtan hayirlisi. Herkese dua edicem. Birseyi cok arzu etmek seytandandir. Niyet edip allaha havale edin.o en dogru karari verir bizim icin.hayirli bebisler herkese........
amin cnm insallah hepimizin yuzunu guldursun allahim

Sikici diil kuzum diil.... adet ol bak nadil kalbin carpmaya baslicak heycandan.... oh ohhh boyle mutu ol iste misssss:))

Bakalimmm neler yasiycam neler gorcem hayrlisi allhtn... allhimm sen.bole diyince kalbim pit pit piy
T ay mideme vursu ayyy ayy ayy hahahah ne oluyr bana ya.. :KK11:kndime geliyimm :KK67:haha bak suna haha

yok cnm tabiki kalbimde bir heyecan bir umut var oylesine dertlesiyorum sizlerle napim yoksa dusune dune kafayi yer iyiki varsiniz kader yol arkadaslarim
haklısın canım benim sende iyi ki varsın hepinizde iyiki varsınız iyiki bu topiki bulduğum için ve sizi tanıdığım için çok mutluyum :KK76: :KK71:

cok sagol benim yuregi guzel arkadasim cok iyisin cook allahim senin yuzunu guldurur insallah yarabbim surdan hamileyim dedigini duyacam insallah melek arkadasim

Ayyy cok ttlisin cnmm bnmmm allh razi olsun.. amin cumlemizin ne mutlu oluyrum bole.seyler duyunca.. :KK19::KK5:

n3m, post: 36487404, member: 482919"]Kızlar sizinde adet olacağınız zaman göz bebeleriniz büyüyüp küçülüyor mu benim ilk tedavide aynı oluyordu ve tutmadı adet oldum şuan da büyüyor küçülüyor :)[/QUOTE]
kiz sen nasil farkettin onu:)

günaydın aarkadaşım.ben de 9 ağustosta transfer oldum,ilk denemem ve bana da 2 donmuş embriyo transfer edildi.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.benim test tarihi 21 ağustos,sana pzartesi diye doktor mu dedi sen mi erken yapacaksın?
Ayni gun transfer olmusuz cnmmmm.dr 10 gün sonra test yaptir dedi.koyulan emburyonun hucre sayisiyla da ilgili test zamani. Benimkiler 8 hucreli.seninki kac? Bu arada 4 veya 5. Günümüz di mi bugun.ilac ne kullaniyorsun.agri nasill bisey. Benim ki ozellikle sol kasigimda sık sik giriyor.ve bugun basladi. Ne cok soru sordum dimi

n3m, post: 36487404, member: 482919"]Kızlar sizinde adet olacağınız zaman göz bebeleriniz büyüyüp küçülüyor mu benim ilk tedavide aynı oluyordu ve tutmadı adet oldum şuan da büyüyor küçülüyor :)
kiz sen nasil farkettin onu:)[/QUOTE]
İncelemelerim ve araştırmalarım sonucu ortaya çıktı hahaha :) :)

X