2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cok tesekkr ederiim 9.ve 11.gunlerde yaptirmistim dr.um ameliyttaymis buyuk ihtimal bnden de 13.gun isticek bakalin degerlerimiz yukselcek mi
Evet bende merak ettim degerlerini lutfen yazar misin? Birde trannnsfer edilen embiryon kac tane ve kac hucreli? Transfer gününü sifir mi bir mi sayiyoruz. Ctesi transfer oldum benim kacinci günüm? ?????

amiiinn canım inşallah :KK70:
rica etsem kaçıncı gün değerin kaç çıktı yazar mısın

Transfer gununu 0 sayarsak 9.gun 44.5 11.gun 103. Rabbim ins bu degerleri sizede gostersiinn. Heey tum topikteki arkadaslar:KK31:Dun gece namaza kalkip hepimiz icin dua ettim tedavide olucaklar bebis bebisleri olanlar icinse saglikla kucaklarina alsinlar dieee:KK71:

Transfer gununu 0 sayarsak 9.gun 44.5 11.gun 103. Rabbim ins bu degerleri sizede gostersiinn. Heey tum topikteki arkadaslar:KK31:Dun gece namaza kalkip hepimiz icin dua ettim tedavide olucaklar bebis bebisleri olanlar icinse saglikla kucaklarina alsinlar dieee:KK71:

Allh razi olsun cnmmm bnmm

Bilgilendirdigin icin tesekkurler. Insallah allah tamamina erdirir.dualarin icin de allah razi olsun....dikkat et kenndine. Tedavi surecinde yattin mi nasil gecirdin?

Evet bende merak ettim degerlerini lutfen yazar misin? Birde trannnsfer edilen embiryon kac tane ve kac hucreli? Transfer gününü sifir mi bir mi sayiyoruz. Ctesi transfer oldum benim kacinci günüm? ?????

Transfer gununu 0 kabul ediyomusuz. Yani 4.gunun oluyo. 8hucreli 2embriyo transfer edildi. 9.gun 44.5 11.gun 103 degerlerim. Bu arada hosgeldiin:)

Ayni gun transfer olmusuz cnmmmm.dr 10 gün sonra test yaptir dedi.koyulan emburyonun hucre sayisiyla da ilgili test zamani. Benimkiler 8 hucreli.seninki kac? Bu arada 4 veya 5. Günümüz di mi bugun.ilac ne kullaniyorsun.agri nasill bisey. Benim ki ozellikle sol kasigimda sık sik giriyor.ve bugun basladi. Ne cok soru sordum dimi
hücrelerini bilmiyorum ama 5.gün transferi yapıldı.genellikle hamilelik varsa 9.,10.günde çıkabiliyormuş ama ben dedikleri tarihe kadar beklemeyi düşünüyorum.transfer gününü saymıyoruz canım bugün 4.günümüz.ilaç olarak da estrofem,coraspin,crinone jel ve folik asit kullanıyorum.benim de belim ağrıyor,kasıklarım ara ara ağrıyor.ben de aksine bugün kendimi daha az ağrılı hissediorum.inşallah kasıklarındaki ağrı bebeğinin tutunduğunun habercisidir.

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına al inşallah bebişini,
benimde transfer gününü sayarsak 9. gün bugün akşam kan testi yaptırmayı düşünüyorum da onun için sordum canım çok sağol

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına al inşallah bebişini,
benimde transfer gününü sayarsak 9. gün bugün akşam kan testi yaptırmayı düşünüyorum da onun için sordum canım çok sağol
Sekerim kacinci gun embriyosuydu seninki?

X