2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ya işteaz bişi ptesi geldi ondan daha azda salı günü geldi bugünkü de cokaz bişi bide normal akıntım var işteo kadarakşam yaptıriim mi yani bide cıkmazsa

Bulantı falan için çok erken canım normal gebeliklerde daha anlamıyo bile insanlar bugünlerde sabırla bekle Pazartesi keseyi görünce rahatlicaz inşallah ben de Çarşamba görcem inşallah hadi hayırlısı

inşallah canım test günüm ctesi eşim erkenden yapma dio oda korkuyo tabi idrar testi yapsam evde cıkarmı sence
Canım çok ince bir çizgi çıkabilir ama beklemek en güzeli. Idrar testi yapcana kan yaptır derim ben ama eşin de doğru düşünmüş canım benimki de istememişti ama ben dinlemeyip yaptırdım ama gene söylicem en güzeli beklemek

ya işteaz bişi ptesi geldi ondan daha azda salı günü geldi bugünkü de cokaz bişi bide normal akıntım var işteo kadarakşam yaptıriim mi yani bide cıkmazsa
Çok az gelmiş hiç merak etme bence. Kesin crinone yapıyor. Bugünden sonra geçeceğini düşünüyorum. Yani 5.gün embryosu 9.günde değer düşük de olsa çıkar ama sen bilirsin canım. Ama idrar testi yapma, işte onda çıkmayabilir. Zaten yarın 10.gün kesin çıkar. İstersen yarını bekle.

sagol cnm bnm insallah yaaa sen bu bekleme suresinde birsey yaptin mi ozelllikle tutunsun diye
Sadece çok dikkat ettim canım çaydanlık bile kaldırmadım eşimle sarılmadık bile çok komik bi durumdaydık ama çılgınca dikkat ettim sadece ayakta kalmamaya özellikle. Çok fazla oturmadım bile daha çok yattım canım. Tabi olacaksa olur herşey Allah'tan

akşam beraber test yaptıralım mıı
Kendime yoldas arıyorum resmen. 5. gün embriyosunda test günü 10. gündür ve transfer günü sayılmaz yani şuan 9. günün ama test yaptırırsan çıkma ihtimali çok yüksek... Sürekli iğne yediğim için benim dayanacak sabrım kalmadı. Sen iğne falan kullanıyor musun

coraspini yine içmiiim ama dimi canım dr içme dedi belki kanı sulandırır adet olurum die içme dedi sanırım sence napiim içmiim mi

senle aynı durumdayız canım eşimi ikna etsem yaptırcamda o da drun lafından dışarı cıkmıo yani ben iğne kullanmıom crinone jel kullanıom aksamları 2 tane peşpese sıkıom işte iğne vermedi bana

dogru tabi rabbimin ol demesiyle canim bnde ayaklari uzatip oturuyorum bazen sirt ustu yatiorum bazen ewin icinde soyle bir dolaniyorum sut ve ananas suyundan bikkinlik geldi insallh bnm bbgmde tutunmustur yaa

kızlar benim 3. gün embriyosuydu ve 8 . gün test yaptırdım 25 çıktı. Doktorum da 10. gün test yaptırmamı istemişti. çok heyecanlıysanız yaptırın varsa az da olsa çıkar..

Benden size tavsiye sakın idrar testi yapmayın bazılarında çıkıyor bazılarında çıkmıyor kafa karıştırıyor. İlla ki öğrenmek istiyorsanız kan tahlili yaptırın.Ben kan tahlili yaptırdım pozitif, ertesi gün idrar yaptım tek çizgi bir sonraki kan tahlilini tekrarladım pozitif yani idrar tahlili güvenli değil kızlar yine de siz bilirsiniz.

coraspini yine içmiiim ama dimi canım dr içme dedi belki kanı sulandırır adet olurum die içme dedi sanırım sence napiim içmiim mi
Yani doktorun içme dediyse şimdi iç diyemem sana. Yani o kanamaysa diye kesmiştir. Sen içme yine de 2 gün içmezsen bişi olmaz sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…