2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Biz dr.celalettin peru da tedavideyiz ve Allah ondan razı olsun :) bide çiçek nickli arkadaşta bu doktorda tedavi oldu edi 10 ,bin sperm çıktı tüp bebek yaptılar kışın yakında oğlu doğacak :) eşi azospermi olanlar burada dertleşelim topigine bak hepsini görürsün :)

ama sen simdiden kendini yipratiyorssun allahimin izni ile onlar sana daha iyi tutumak icin buyuyorlar annesi orda dua et bol bol cnm guzel kaliteli gelissinler die gunler cabuk gecio bir bakmisin transfer olmys tuutunmuslar gizyaslarin mutlukuktan olsun cnm simdidwn aglayip uzulme doktorum bana dedi ki sakin uzulme stres uzyntu yapma bunu vucud mikrop okarak algiliyo ve tutunacagi warsada bebeklerin tutunmaz dedi haberin olsun cmm

sagol cnm bnm bu dedigin doktor nerde kuzum birde sen beni boyle bir haberle olsada sevindirdin bir umut actin allhimda senn yuzunu guldursun kuzum

sagol cnm bnm bu dedigin doktor nerde kuzum birde sen beni boyle bir haberle olsada sevindirdin bir umut actin allhimda senn yuzunu guldursun kuzum
Âmin canım celalettin peru bey florya tıp merkezine geçti hatta facebookda grup var AZOSPERMIA VE YUMURTA YETMEZLIGI ADI ordan bizim giibi arkadaşlarla konuşabilirsin celalettin hocada orda paylaşım ve yorum yapıyor :)

E="nupeldaa, post: 36944640, member: 616976"]canm cok uzuldum allah sabir versin. neden boyle olduki doktorun bisey dedimi. ya tup bebekte bebisler nedn bu kadar kolay dusukle sonuclaniyor. gercektn cok uzucu bir durum.[/QUOTE]
Canim geçmiş olsun, seni ve diğer arkadaşımı çok iyi anlayabiliyorum, Allah sabir versin

hdi canım artık seni de meraklı uzun bir donem seni bekliyor

Doğru diyorsun canım rahat olmak lazım. Elimden geldikçe düşünmemeye çalışıyorum kısmetimde ne varda o olacak zaten biz ne yaparsak ne desek boş. Bol bol dua etmek lazım :)

Günaydın canım bugün kaçıncı günün az kaldı. Bende dün Yumoşlarimi bıraktım acaba bebeklerimiz ne yapıyor
canım ben beni her arayıp şu kadar şu kalitede embriyonuz var dediklerinde bebişlerime iyi bakın demiştim embriyolog bunu dr uma soylemiş dr um kontrole gittiğimde kahkaha atmıştı çok hoşuna gitmiş ha bişe daha eşimi arayıp canım simit istiyo gelirken al dedim bizim bebeler hastanede sen burdan aşeriyon demişti garip bi durum benim fotoya baksana canım benim bebeler de oyle bişe şuan

G
canm cok uzuldum allah sabir versin. neden boyle olduki doktorun bisey dedimi. ya tup bebekte bebisler nedn bu kadar kolay dusukle sonuclaniyor. gercektn cok uzucu bir durum.
eRcekten bende anlamiyorum bu kadar dusugun sebebini en iyi embriolar en iyi spermler seciliyor fakat bu kadar dusuk dusunduruyor insani allahim oyle istemistir mutlak ama insan kendine sormadan yapamiyor degilmi bende 21 haftalik ikizlerimi kaybettim cok buyuk bir aci cok iyi anliyorum arkadaslarimi rabbim yardimcilari olsun elbet bir gun rabbim bizim evlatlatimiz icin de ol diyecek inaniyorum.cektigimiz sikntilar son bulacak insaallah

DEMEK doktora demiş He Rabbim onları korusun kaliteli olurlar inşallah bir bakıma öyle sanki bebeklerimizi orya bıraktık almaya gideceğiz inşallah sonra kucagimiza alacağız

bende bu dusugun nedenlerini cok merak ediyorum ve kendim icin de cok korkuyorum. bide doktorlar normal bir gebelikle ayni oldugunu soyluyor. bizim durumumuz cook farkli kesinlikle cok dikkat etmk getekiyor.

kızlar ayın 20sınde kontrole çagırmıstı dr. transfer gününü belirliycek.. bayram da geliyo bayramda full yatış için okkalı bi yalan bulmam lazım aileler için.. ama işin kötü yanı kayınvalidemler
DEMEK doktora demiş He Rabbim onları korusun kaliteli olurlar inşallah bir bakıma öyle sanki bebeklerimizi orya bıraktık almaya gideceğiz inşallah sonra kucagimiza alacağız
inşallah canım...

Ya gerçekten bu düşük neden çok kanama varsa düşük olur diye düşünüyoruz benimde kanamam çok oldu Dr gittim yerinde duruyor dedi kanayan sensin bebek değil dedi çok güvendiğim biri inanıyorum ama P prensim1975 söylediklerinden sonra acaba kan testi yapayım mi offf

ya kızlar bugün transferle beraber 10. günüm ptesi kahve leke geldi salıda azcık geldi bugün az bişi yine gelmiş cok korkuyorum sizce tutmadımı acaba ne yapmalıyım kafam cok karıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…