2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

allahim emegini bosa cikarmasin yaninda yar ve yardimcin olsun tatlim

Evet canım normal,bende de olmuştu hemşireyi arayıp sormuştum +7 gün daha gelebilir demişti.Eğer bu süreyi geçerse hastaneye gelin Dr bi ultrasonla bakar demişti.

Canım benim hadi bakalım bebeklerini alıp gel İnşallah 12 gün sonra mutlu haberini alırız. Tatlım beni de acaba cuma mı çağırırlar bugün ilk gün olacak daha embiryolog Aramadi gerçi 8 yum varya 5 güne kadar bekletmezler galiba

ilk denemen mi cnm
Hayır tatlım ikinci deneme ilk denemeyi mayıs ayında yaptım olmadı.. İnşaallah bu son olur.. Eşim azospermi hastasıydı 10 aydır iğne yiyor haftada 5 gün kendim yapıyorum rabbim görüyor ne zorluklar çekiyoruz çıkış oldu tedaviye geçtik :) artık hayırlısı

insallah sende hayirli haberler alirsin cnm daha vakit erken insallah hepsi kaliteli bir sekilde cogalirlar

Kızlar günaydın gününüz aydın olsun benim bulantılarımla birlikte kusmalarımla da arttı hatta şiddetlendi yediğimi çıkarıyorum hastanemdeki hemşiremi aradım hemşire doktora danıştı sıvı takviyesi almama karar verdiler ve reçete yazdılar sizce özel hastaneye gitsem ücret talep ederler mi? N'apmam gerek tecrübesi olan var mı?

sağol canım yüzünü niye asıyorsun olumlu düşün olumlu olsun :) onlar en iyisini bilir çağırırlar seni 3. Güne

bnmde ikinci denemem ve suan transferin 7.gunundeyim bnm esimde azospermi direk tese yaptilar hic igne falan kullanmadi senin bu soyledigine con sasirdim birtanem dedegin gibi zorlu bir surec rabbim su emwklerimizi bosa cikarmasin yuzumuzu gulduten haberler almayi nasip etsin hepimize cnm

Âmin canım niye şaşırdın ki :) eşi azospermi olanlar burada dertleşelim topiginde çok arkadaş var iğne kullanan

Âmin canım niye şaşırdın ki :) eşi azospermi olanlar burada dertleşelim topiginde çok arkadaş var iğne kullanan
ben daha yeni uye oldum cnm ilk bu sayfaya girdim tatlim birde o kadar hastaneye doktora gitttik birtanesi bile igneyle cikis olabileceggini hic soylemedi direk ameliyat dediler boyle birseyle cikis olabildigine sasirdim cnm

kuzum bni sasirtan o kadar hastane doktor gezipte bir doktorun bize igneden bahsetmeyip direk ameliyat demesi canim birde dun uye oldum ddaha diger topiklerden hic haberim yok kuzum

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin
canm cok uzuldum allah sabir versin. neden boyle olduki doktorun bisey dedimi. ya tup bebekte bebisler nedn bu kadar kolay dusukle sonuclaniyor. gercektn cok uzucu bir durum.

ben daha yeni uye oldum cnm ilk bu sayfaya girdim tatlim birde o kadar hastaneye doktora gitttik birtanesi bile igneyle cikis olabileceggini hic soylemedi direk ameliyat dediler boyle birseyle cikis olabildigine sasirdim cnm
Ahh ahh bu doktorlar yok mu ne insalar tanıdım aynı sizin gibi bir aileyle telefonda görüştük..adamcağız araştırma yapmamış sperm testi sıfır çıkmış direk ameliyat demişler. Olmuş ve hiç bulunamamis b bunları hastaneden olmaz uğraşmayın deyip göndermişler işe gittim diyor yürüyemedim neler çektim siz şanslısınız ameliyattan kurtulmuşsunuz diyor sonra aradan 3 4 yıl geçiyor sperm testi yaptırıyor bir bakıyor 4 milyon sperm var aret kamarda yaptırmış onlar ve ikizleri olmuş donmuslarla da yapmışlar bir çocukları daha olmuş :) hayat değil mi :) cemrem29 ,var onla konuş bi istersen burda :) onun eşi iki defa microtese olmuş çıkmamış 1 bucuk yil iğne kullandı şimdi 1 milyon çıkışı var oda bu ay tüp bebek yapıyor rabbim onunda yüzünü güldürsün :)

sagol birtanem bnm o kadar iyi oldu ki bu dedigin nasil bulacamki onu acemiyim de biraz insallah sen bane vesile olacan cnm bnm dedigin gibi ne doktorlara gittikk ozelinden devletine kadar ameliyat yerine bir cozum war mi diye sperm sonucuna bakann ameliyat deddi baska birsey demedi bizde oyle sandik allahim vicdanli merhametli insanlarla karsilastirsin hepimizi kuzum walla

amin birtanem iyi dusun iyi olsun ve iyi olacakda bu kadar sikinti cekiyoruz bebislerin seni yari yolda birakmaz anneesi
Amin canım dünden beri Ağlıyorum bebeklerimi bıraktık geldik diye nasıl bir duygu allahım rabbim ne büyük allaha Şükür böyle imkanlar var inşallah bir şekilde tedavi ile de olsa bebeklerimize kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…