2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim nane yeme maydonoz yeme bunlar dusugu tetikliomus cunki aklinda bulunsun ben 12 hafta maydonz nane roka yemedim hic.☺☺☺ hersey onlar icin rabbim dusmanma bile artmadan versin cok zor yokluklari arkdslarmz bebislerini severken esimle benim icim hep buruk olurdu simdi bile gozlerim doluo.bide icimde onun buyudgnu bilmk cok duygulandrio beni.

Canım tamam dikkat edicem maydanoz duydum da diğerlerini Bilmiyodum o burukluk olmaz mı be canım ama çok şükür Rabbim nasip etti devamını görmeyi de kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah

Canim çok geçmiş olsun bende 21 ağustosta 6 haftalik düşük yaptım ve uzuntum hala ayni, sana diyecek hicbir söz bulamıyorum çünkü ben beni her teselli edene uyuz oluyor ve hepsinden kaçmaya çalışıyordum, o yüzden sadece kendi kendini sen iyi edebilirsin diyebilirim sana:KK43: ne esin, ne arkadaşların, ne bizler, ne ailen teselli edebilir seni:KK43: kanamqn olmadimi onu anlayamadım ben durup dururkenmi beta HCG baktirdin

Kanama oldu arkadaşım pıhti şeklinde geldi kalcadan igne oldum proluton sonra kanama kesildi Dr bir şey olmaz dedi bende içim rahat etsin diye tekrar kan testi yaptırdım düştüğünü gördük Dr arayip söyledim ilaçları bırak dedi yarın Dr a gidip kontrol olacam parça felan var mı değer 0 mi kurtaj mi olucam neden böyle oldu anlayacağım sorularima cevap verebilirse bu arada sana da çok geçmiş olsun sen beklemede sin galiba kaçıncı denemen dondurulmuş muydu[/QUOTE]
Kiz sen yazdikca senin dr a ayar oluyorum haberin olsun.bu tup bebeklerden once asilama diye baslamistim bi bayan dr.la.tavsiyeyle gittim guya.tedavi basarisiz ama dogal yolla gebe... 6 haftalikken kalp atisiyla ogrendim.2 hafta kanamam oldu.o samsunda ben vanda ilce koyunde gorevdeydim o zaman.bisi olmaz diyip durdu.ne ilac ne bisey.vanda bi ozel hastaneye gittim. Kalp atisi durmus coktan acil kurtaj dedi.yani benim tavsiye eseri dr.um az daha beni zehirliyodu.test yaptir kalp atisina bi daha baktir deme kolayligina sahipken hemde. Tatlim ince ele sık doku tavsiyeleri.dualaeim seninle.

Canım benim doktorun izin verdiyse, sen de kendini yormuyosan çalış zaten... Anladığım kadarıyla masa başı bir işin var. Gidip gelirken de çok yorulmuyosun. Evde dursan zaman daha zor geçer, belki kurarsın da tek başına kaldıkça. Hem kafanı dağıt, hem de artık bebeklerimizin gelecekleri için çalışıyoruzz :) Onlara daha güzel imkanlar sağlamak için... Ama tabi doktorun yasaklarsa veya çok yoruluyorsan o zaman dinlenmek şart...

Evet canım işyerinde kafa dağıtıyorum dediğim gibi oda var hergün 1 saat uyuyorum yerimden hareket de etmiyorum doktorum sakınca görmedi hayırlısı ne diim evet herşey bebişlerimiz için canım

Kızlar şuan hastanedeyim bebegimi kaybettim kürtaj oldum yatıyorum benim hikayemde şimdilik sona erdi Rabbim hepinize en güzelini nasip etsin❤️❤️
Canım çok üzüldüm rabbim insallah sana en kisa zamanda bu günlerini unuttursun ikişer ikişer inş o Rabbimin hazinesi okadar büyük ki sen yeterki işte ve isyan etme imtihanı ni kazan benide aldı bi korku kese için cuma günü çağırdı doktorum ama ben pazartesi gidicem daha kesin olsun die sebep neymis ki düşmesine :KK43:

Günaydın canım bugün kaçıncı günün az kaldı. Bende dün Yumoşlarimi bıraktım acaba bebeklerimiz ne yapıyor :KK43:
Gunaydin tatlim cuma gunu testim ay bitmedi su hafta catladim meraktan hala benimleler mi bu soru icimi yedi bitirdi :) cok gecmis olsun insallah hepsi dollenir kuzu kuzu seni beklesinler orda canim :)

Gunaydin tatlim cuma gunu testim ay bitmedi su hafta catladim meraktan hala benimleler mi bu soru icimi yedi bitirdi :) cok gecmis olsun insallah hepsi dollenir kuzu kuzu seni beklesinler orda canim :)
Az kaldı canım iki gün inşallah hamilesindir. Crione jel kullanıyor musun tatlım jeli kullandıktan sonra ne kadar yatmam gerekiyor ve ayağa kalkıp gezmek

Az kaldı canım iki gün inşallah hamilesindir. Crione jel kullanıyor musun tatlım jeli kullandıktan sonra ne kadar yatmam gerekiyor ve ayağa kalkıp gezmek
Insallah canim cok cok amin evet canim kullaniyorum 1 dk falan yatiyorum sonra kalkip dolasiyorum 15 dk ama her halukarda geri geliyor

Sakın sakın sıcak uygulama bin beter morarırsın buz torbasıyla geziyorum iki gündür hem morluklar açıldı hem de ödem dağıldı alkollü pamuk falan hiç bir faydası yok buz en iyisi
aaa gerçekten mi.gittiğim acilde hep sıcak uygula dediler bana haftalardır.morarma yok ama sertlikler geliyor elime.sıcak ile biraz dağılıyor gibi aslında.internetten de bakmıştım sıcak uygulama deniyordu,bir iki yerde okudum gerçi buz uygulanmalı diye ama denememiştim.buza geçiş yapayım bari iğnelere devam edeceksek.teşekkürler canım.

kızlar bir şey soracam .opu olduktan sonra transfer yapılmamıştı.doktor ilaçları bırak on gün içinde adet olacaksın demişti benim normalde 5-6 gün suruyor bugun 8.gün hala leke geliyor.normal mi.lütfen yardımmmm

dimi ne güzel bir tablo, insallah hepimize nasip olur..

canım hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al insallah. olumlu sonuclar duymaya o kadar ihtiyacımız var ki. kaç embriyo toplantı, kaç tranfer oldu canım senin?

opu öncesi kullanılan ilaçlar adet döngüsünü şaşirtiyor canım. benim iki aşılama sonrasında da adet döngüm degisti. 2.aşılama sonrası 7 gün gecikti adetim, ay dedim bi supriz mi, yok geldi kırmızılar :KK43: bünyenin kendini yeniden toparlaması 1-2 ayı buluyor canım. metin ol.
teşekkür ederim öncelikle simdi böyle lekelenmemin devam etmesi normal mi

kızlar bir şey soracam .opu olduktan sonra transfer yapılmamıştı.doktor ilaçları bırak on gün içinde adet olacaksın demişti benim normalde 5-6 gün suruyor bugun 8.gün hala leke geliyor.normal mi.lütfen yardımmmm
Canım normal bence benimde adetim 6 gün sürer aşılama sonrası 7 gün sürdü damla damla geliyordu endişe etme tatlım

="prensim1975, post: 369member: 562151"]Canim çok geçmiş olsun bende 21 ağustosta 6 haftalik düşük yaptım ve uzuntum hala ayni, sana diyecek hicbir söz bulamıyorum çünkü ben beni her teselli edene uyuz oluyor ve hepsinden kaçmaya çalışıyordum, o yüzden sadece kendi kendini sen iyi edebilirsin diyebilirim sana:KK43: ne esin, ne arkadaşların, ne bizler, ne ailen teselli edebilir seni:KK43: kanamqn olmadimi onu anlayamadım ben durup dururkenmi beta HCG baktirdin[/QUOTE]

Kanama oldu arkadaşım pıhti şeklinde geldi kalcadan igne oldum proluton sonra kanama kesildi Dr bir şey olmaz dedi bende içim rahat etsin diye tekrar kan testi yaptırdım düştüğünü gördük Dr arayip söyledim ilaçları bırak dedi yarın Dr a gidip kontrol olacam parça felan var mı değer 0 mi kurtaj mi olucam neden böyle oldu anlayacağım sorularima cevap verebilirse bu arada sana da çok geçmiş olsun sen beklemede sin galiba kaçıncı denemen dondurulmuş muydu[/QUOTE]
Canim Benim ilk denememdi oda malesef dustu:KK43: benimde bi anda kanamam basladi ben hastanede calisiyorum hemen kendime acilden bi kayit actim beta hcg baktim 6900 du kadin doguma muayene oldum kesenin sekli bozulmus dediler, sonra kendi doktorumu aradim oda gel bakalim dedi dusuk yaptigimi soyledi ilaclari keselim dedi:KK43: yikildim

nsim1975, post: 36941446, member: 562151"]Canim çok geçmiş olsun bende 21 ağustosta 6 haftalik düşük yaptım ve uzuntum hala ayni, sana diyecek hicbir söz bulamıyorum çünkü ben beni her teselli edene uyuz oluyor ve hepsinden kaçmaya çalışıyordum, o yüzden sadece kendi kendini sen iyi edebilirsin diyebilirim sana:KK43: ne esin, ne arkadaşların, ne bizler, ne ailen teselli edebilir seni:KK43: kanamqn olmadimi onu anlayamadım ben durup dururkenmi beta HCG baktirdin[/QUOTE]

Dondurulmus degildi, malesef donmus embriyimda yok, 3 ay sinra deneyebiliriz dedi yani eger denersen
hersey silbastan olacak:KK43: ben 21 agustosta dusuk yaptim 22 sinde tekrar yaptirdim 6900 den 1923 e dusmustu, ayin 12 sunde 3 e dustu degerim

X