2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cok sagol değerin nasıldı baktılar mi hiç bu araca

canım ultrasondan baktık bebişim büyüyor Allahın izniyle 11mm olmuş yumurcak değere bakmadım ztn canım cuma gittiğimde doktorum 7+3 dedi yaklaşık dört gün sonra 8 haftalık olacak dedi şuan 8 haftalık işte sen rahat kaç haftalık seninkisi korkmana gerek bunları yaşıcaz çünkü biz tüp bebek annesiyiz

Canim benim test kagidima göre 2 haftalık görünüyor haftaya göre değerleri yazmışlar iyisini Dr bilir 2 güne bir test yeniliyoruz değerler sürekli farklı çıkıyor bunu bizim anlamamız imkansız
hep 2 ye katlanarak büyümeli bilgisini okumuştum...kaçıncı gündesin?

Ben korkudan kaç haftalik olduğumu bile unuttum 29 ağustos ta 5.gun blast embriyo transferim oldu yani 3 haftalik mi oluyor

Kusmak bebişlere zarar vermiyor cnm. Özellikle başlarda o şuan yolk kesesinden besleniyor. Senin depolarından. Daha senin yediklerinfen beslenmeye başlamadı. 11 12. Haftalardan sonra senin yediklerinden beslenecek. Ama su içmemen sıkıntı. Bol su içmeliyiz biliyosun. Ben 4 bardak falan anca içebiliyodum çok ağır dönemlerde. Ama ayran iyi geliyordu mesela ayran içiyodum su içemediğim zamanlar. Bir dönem kayısı suyu içtim az da olsa. Kabız bi dönemim de oldu o dönemde. Ama sonradan mide ekşimesi yapmaya başladı bıraktım
Ah canım ya bilmez miyim...? 8 hafta geçirdim bu şekilde... Bugün 17+1'im hala da sabah bir yokladı. Artık korkmaya başladım 9 ay kusanlardan olacağım diye. Ama bir taraftan da hep dedim ki kendime bak bebeğim iyi, benimle.. Çünkü sadece ayda bir doktor kontrolüne gidiyorum ve onu hissetmenin tek yolu bulantılarımdı. Aslına bakarsan hala da öyle. Çünkü hala hissetmiyorum hareketlerini. Sanırım 1-2 hafta daha da hissetmeyeceğim. Bulantılar zor ama bir taraftan da bebeğin büyüyor, gelişiyor bunların göstergesi. Böyle düşünüp rahatlamaya çalış. Zor bir süreç ben 6 haftadır geçecek diye bekliyorum. 8 hafta oldu hala geçmedi, insanın siniri de bozuluyor. Sürekli hasta... Ama doğa bu. Bir bildiği var. Benim oğlan mesela asla sağlıksız bir şeyi kabul etmedi. Ne zaman dışarda yedim kusturdu beni istemediklerini atıyor bir şekildee yanii.. Böyle böyle rahatlat kendini tatlımm. Geçecek öle düşün. İlk 16 hafta zor dönemiii sonra rahatlayacaksın...

Otomatik hesaplaycilar var internette. Transfer tarihine gore gebelik haftasi yazin cikar.

Transfer tarihine gore hesaplaniyor benim bildigim. Mesela benim rahim duvari kalinlasincaya kadar adetimi geciktirdiler. Neredeyse adet olmaya yakin yapildi transferim. Son adet tarihine gore hesaplansa cok buyuk cikar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…