2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydın arkadaşlar... güzel bi gün olsun inşallah
İnşallah
Allah kolaylık versin canım, tez vakitte geçsin inşallah

canimm neden korkuosun keseyi gormussun hemde karindan karindan kucuk gorunur alttan baksaydi net gorrdu ama drun üşenmis biraz senin bizimki tup bebek oldgu icin hesaplar tutmuo ben druma dedimki nasil hesaplicaz ultrasnda hep ilerde cikio son adet tarhine gore kucuk teansfere gorede farkli cikio dedim bunlari kafana takma dedi sen onemli olan bebegin sagligi dedi saglikli gelissin yetr dedi canim.sende uzulme drunu degistr baska birine git.Saglikla gelisir insallah bebegin canim stres yapmmaya calis.

Progestan fitil kullaniyorum günde 3 defa ama ne kadar sağlıklı yapıyorum onu da bilmiyorum gerçekten içeri gidiyor mu igne si daha mı sağlıklı ve etkili acaba

canim tabiki bisey olsaydi kanamn devam ederdi ve hcg degerin dususe gecerdi bu kanamalarn bi cok sebebi oluo rahimle alakali 14.hftamdaki bebegin esi asagdaymis ondan olmustu sennkide yerlesiodur ondan olabikir herhangi kullandgn bi ilaci kestysen ondan olur kotu dusunme .tabi o igne dusugu onluo kanamyi azaltio.bol bol yat dinlen.

Progestan fitil kullaniyorum günde 3 defa ama ne kadar sağlıklı yapıyorum onu da bilmiyorum gerçekten içeri gidiyor mu igne si daha mı sağlıklı ve etkili acaba

valla bende itiorum ama cogu geri gelio ama rahim ihtiyacini aliomus korkma canim vajinal progestan etkili ignesni herzamn vurmuolar.

valla bende itiorum ama cogu geri gelio ama rahim ihtiyacini aliomus korkma canim vajinal progestan etkili ignesni herzamn vurmuolar.

canım senin 20.hafta hala mı kullanıyosun progestan ben fitil kullanıyodum ama iğneye geçtim düşük tehdidinden dolayı ama o kdr süre kullanılıyor mu ki?

canım senin 20.hafta hala mı kullanıyosun progestan ben fitil kullanıyodum ama iğneye geçtim düşük tehdidinden dolayı ama o kdr süre kullanılıyor mu ki?

Haziran seninde kanaman olmustu dimi pıhti lar geldimi yoksa hep kahve leke miydi şimdi nasılsın acaba ben düşürdum mu Bebeğimi

Haziran seninde kanaman olmustu dimi pıhti lar geldimi yoksa hep kahve leke miydi şimdi nasılsın acaba ben düşürdum mu Bebeğimi

canım 5 eylül cuma günü kanamam oldu çok yoğundu hastaneme gittim iğne serum ama o gün ayağa kalktı mı şarıl şarıl kanamam oldu bigün sonra sabahleyin koca bir kan pıhtısı geldi ve kesildi şimdi kahverengi leke geliyo geçen cuma da kontrole gittim kesenin altında kanama hala var dünden bu yana daha koyu lekelenmelerim var düşük tehdidim hala devam ediyo ama çok dikkat ediyorum mümkün olduğunca hareket etmiyorum sen de öyle yap canım Allah korusun sen dikkat et gerisini Allaha bırak inşallah bişey olmaz bu olağan bi süreç yapacak bişey yok yaşamamız gerekiyordu demek ki rahat ol canım pıhtı da leke de normal ve olacak doktoruma söyledim yapmamız gereken tek şey ayakta beş dakkadan fazla uzun süre durmamak ve ayağı uzatarak dinlenmek ben iş yerinde de öyle yapıyorum Allahtan kapının önünden arabayla gidip geliyorum

Cok sagol değerin nasıldı baktılar mi hiç bu araca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…