2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım naber opun oldu sanırım kaç yumoş toplandı ne zaman arayacaklar bilgi verecekler transfer için
Iyi canim sen nasilsin? Evet korkulu ruyam opuyu atlattim cok sukur 27 yumurta toplamislar 25i isleme girmis ama 22 si dollenmis bugun aradilar. 3. Gun arayip bilgi vericeklermis tekrar. Benim transfer olmayacsk donduracaklar bebuklerimiiiiii....

Kuzuummmm seninkidemi dondurulmustu? Bak icim ferahladi biraz:)

Nasıl yapacağım tatlım ya.. Baktım da bulamadım. Profilime giriyorum ama... Sonrasııı ???

Profiline tikla.ordan kisisel bilgilerine gir.. ttlim.en asagilara dogru.. vizelge var ordan.bebginin tarihleeini yaz.. en.asgiua in kaydet de.. oluyr..

Iyi canim sen nasilsin? Evet korkulu ruyam opuyu atlattim cok sukur 27 yumurta toplamislar 25i isleme girmis ama 22 si dollenmis bugun aradilar. 3. Gun arayip bilgi vericeklermis tekrar. Benim transfer olmayacsk donduracaklar bebuklerimiiiiii....
İyiyim adeti bekliyorum bende... Hadi gözün aydın o zaman.. :) maşallah diyelim neden donduruluyor ki diğer ay mı transfer edilecek

inşallah canım bilmiyorum anlamadım günler yaklaştıkca sanki olumsuz olacak gibi geliy
inşallah canım bilmiyorum anlamadım günler yaklaştıkca sanki olumsuz olacak gibi geliyo bana

Insallhhh canimmm guzel olcak umutsuzluga kapilam blki bnde.senn gibi olcam biliyrum bnde artik ne.olcaksa.olsun artikkk diyrum hala adetim gelmesi yaaaaaa

İyiyim adeti bekliyorum bende... Hadi gözün aydın o zaman.. :) maşallah diyelim neden donduruluyor ki diğer ay mı transfer edilecek
Gecen tedavimde ohss olmustum yine riskim vardi oyuzden doktorum donduralim dedi. Heralde 2. Adetimden sonra transfer olacak. Senin adetin nezaman kuzum

gerçekten pozitif olmanın çok etkisi varmış interneten bak istersen elini göbüşüne koy konuş bebişinle inşallah seninledir hep beraber seviniriz ama kendini umutsuzluğa sürükleme lütfen
Tabi moral bozmak yok kuzum icini ferah tut sen hersey cok guzel olacak insallah...
sağolun kızlar destekleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…