2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

slm arkadaslarim bugun transfer gununu saymazsak 10. gunum 7. gunden beri idrar testi yapiyorum hep silik cizgi hic net degil ilk transferimde 11 gun daha netti kazandada pozitif cikmisti zaten demek istedigim arkadaslarim canlarim kafayi yicem yarin kan verecem sonucuda iki gun sonra veriyolar almanyada hemen oyle bi saate iki saate degil hic belirtim yok vallahi hic birsey hissetmiyorum ilaclai aldigim zaman sanki adet sanci adet olacakmisim gibi ha bide goguslerimde son iki gundur agri var bu durumda hamile kaldinizmi yalvaririm cvp verin ikinci cizgiler cok net degil

canım ne güzel tebrikler inşalah kan sonuncunda güzel cıkar tatlım

Eveetttt okadar igne ve opudan sonra sadece ilacla buz bebek dogal gebelik gibi gelir insana heralde:)) tek embriyomuydu donan?
Aynen ôle gelio
Dile kolay ilk tedavide 18 yumis topladilar
Simdi sanki hic tedavide diilmisim gibi hissediorum
Aslinda donan tek embrio diil ama yas sinirina takildigim icin doktorumu iki tanede ikna edemiorum bi turlu
6tane 3u 5.gûn 3 û 6.gun dondurulmus blastokist savascilarim var
Ama gicik doktorum hepsini bir bir deneme heycaninda bulunuo :)
Bende ona inat bebisim bu sefer beni birakmiycak ve kardeslerini de o buyudukten sonra birer birer alicam diorum :KK68:
Aminnnnnnnnnnnn canimm bnm ilk ve son olur.. ilkini kaybettigine uzuldum tatlim ama umudunun dwam etmesi bni gurrlandirdii.. bnde siyrum kndime ilkin gunahi yoktur.. oyuzden allh ne werrse.. hayrli sini versin.. :KK19::KK70:
Aminn cnm insallahhh
Her seyden vazgecebioiorum bole bir yapim var ama soz konusu bebek olunca iste o umut hic bitmio bende
Tek kaybim o diilki ondan once iki kardesini daha kaybettim toplamda 3 dusugum var
Ama israrla doktorlar erken kaybettigim icin arastirmiolar:KK43:

kızlar zaman çok çabuk geçiyor şimdi ama beklerken duruyor sanki, yarın kontrolüm var bakalım kaç yumoşum büyüyor, 4.iğnemi yapacam bugün kızçelerim dualarınızı bekliyorumm sizleri seviyorum:)
Sakin ol sakincanim benim... benim ilk 20 yumostu bikac gun sonra 30 oldu opu gunu bi baktik 40 olmuss:)

kızlar zaman çok çabuk geçiyor şimdi ama beklerken duruyor sanki, yarın kontrolüm var bakalım kaç yumoşum büyüyor, 4.iğnemi yapacam bugün kızçelerim dualarınızı bekliyorumm sizleri seviyorum:)

inşallah güzel güzel yumuşların büyümüştür canım

Heee bu arada bu bebisler tek tek donduruldu :)
Simdi farkettimde bnm doktorum pskopatmi ne :KK70:

Aynen ôle gelio
Aslinda donan tek embrio diil ama yas sinirina takildigim icin doktorumu iki tanede ikna edemiorum bi turlu
Bende ona inat bebisim bu sefer beni birakmiycak ve kardeslerini de o buyudukten sonra birer birer alicam diorum :KK68:

Aminn cnm insallahhh
Her seyden vazgecebioiorum bole bir yapim var ama soz konusu bebek olunca iste o umut hic bitmio bende
Tek kaybim o diilki ondan once iki kardesini daha kaybettim toplamda 3 dusugum var
Himmm ama 6. Gun embriyosu kaliteli cok sukur:) aslinda cogu merkez 2 transfer efiyo bi sekilde. benimde ikindii tedavim dun opu oldum. Ohss olmim diye bebuklerimi donduracaklar. 26 yasindayim hersey yolunda giderse 2 embriyo transfer edilecek yine

Aynen ôle gelio

Aminn cnm insallahhh

Hepimizin ole cnm bnmmm umudlarmiz hep var busefer insallh iyi olcak..insaallhh..... allhim oteki dunyada seninle olck onlar allhim yrdimcimizolsun..

Himmm ama 6. Gun embriyosu kaliteli cok sukur:) aslinda cogu merkez 2 transfer efiyo bi sekilde. benimde ikindii tedavim dun opu oldum. Ohss olmim diye bebuklerimi donduracaklar. 26 yasindayim hersey yolunda giderse 2 embriyo transfer edilecek yine
Seninde tedavin hayirli ugurlu olsun insallah cnm
Masallah senin de busuru yumosun olmus
Insallah ikiside sImsIki tutunur nasil isterdim bi bilsen ikizlerimin olmasini
Ama ben yurt disinda yasiorum birdaki doktorumu ne yaptiysam ikna edemedim 3 dusugum var dedim yok yasim gecio dedim yok yok ikna olmuo
Ona hore gencmisim (25 yasindayim bende )
Ama 5koca tili devirdim onu goz onunde bulundurmuo
Bende boyun egmek zorunda kaliorum napayim

Ay seni gordum icim nasil rahatladi ya siteden dolayi kimse girmek iatemiyr.. Okadar kiz vardi sonuc bekleyen opu olan hepai kayboldu.. Cnm bnmm ya elazigda birakmadi.. Bni sagolsun.. Ayy demk pasamizz geliyr cnmm bnmmm yaa... Oy bnm pasamm ewet siteden dolayi toptan kesildi.. İliskiler.. Gitti buda bnm sansima.. :oops: İnsallh senn icin cok guzel olcak sende yapsana bbeisine cizelge b sana bakar merak ederim kac aylik oldu diye burdan profiline tikla kisisel bilgilere gir ordan degistr kaydet bakiyim bebisne :rolleyes:

Aa tamam bakıp yaparım. Hep telefondan girdiğim için siteye pek alışkın değilim ama bu gidişle bakım uzun sürecek ve mecburan öğreneceğim sanırım. Hastalandın mı bu arada? Bugün diye hatırlıyorum tarihini...

Hahhhaa doktoru nie pskopat yaptin:)
Kissss okadar embrioyu bile tek tek dondurtmus kari
Bnmle bir sorunu mu vardir nedir istios yaaa birini sama birini bagdata yine yollar bu :KK70:
Dusundukce daha da emin olmaya basladim evet evet benle ugrasior bu madam :KK70:

Hadi insallh guzel hberlerini bkliyruz cnm kntrlun guzek gecer yumoslarin kliteli kliteli buyusun insallh.. bizde seni sewiyruzzzzzz:emir_bebek::KK68:

Seninde tedavin hayirli ugurlu olsun insallah cnm
Masallah senin de busuru yumosun olmus
Insallah ikiside sImsIki tutunur nasil isterdim bi bilsen ikizlerimin olmasini
Ama ben yurt disinda yasiorum birdaki doktorumu ne yaptiysam ikna edemedim 3 dusugum var dedim yok yasim gecio dedim yok yok ikna olmuo
Ona hore gencmisim (25 yasindayim bende )
Ama 5koca tili devirdim onu goz onunde bulundurmuo
Bende boyun egmek zorunda kaliorum napayim
Insallah bu defa sana simsiki tutunur... ama fusuklerin icin genetik testi felan istemesi gerekmiyomu ki

X