2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Insallah bu defa sana simsiki tutunur... ama fusuklerin icin genetik testi felan istemesi gerekmiyomu ki
Amin cnm insallah
Yok arastirilmasini istedik fakat erken kayiplar oldugu icin bunlari dusukten saymiorum dedi
Arastirilmasi gereken 2.trismeter dedikleri ileri haftalar oluormjs mesela kalbi atiodu birden durdu erken dogum falan
Tuhaf bi ulkede yasiorum onlari icin okadar normal gelioki
Ama yasadiklarimizi bir biz bir allah bilir

Aa tamam bakıp yaparım. Hep telefondan girdiğim için siteye pek alışkın değilim ama bu gidişle bakım uzun sürecek ve mecburan öğreneceğim sanırım. Hastalandın mı bu arada? Bugün diye hatırlıyorum tarihini...

Yok bitanmmm olmadim hala beklemedeyim :emir_bebek:yapta gorelim bebekini canimm bnmmmm:KK50:

Bakalim agustos savascilari neler yapiomussssz :):)
Selam hanimlarr nasil gidior tedaviler transferleri olan bekleyenlere hayirli ugurlu olsun insallah hepinizin bebisleri sImSIki tutunmustur
Ve bizler gibi transfer tarihini bekleyenlerre de kolayliklar diliorum rabbim yar ve yardimcimiz olsun insallah
Ve seneye bizlerde buraya bebislerimizle umut olalim:KK9:
beklemen su gibi akıp geçsin inşallah transfer zamanın gelsin bir an önce canım

Hehhhee onlar bile anlamislar kuzum:)) bunlar yakinda seniyonetimede davet etmesinler....

Hahahahah egunal yonetici bizim topigimize ugradi cok tatli vallji allh onada nasip etsin bebis insall.. bize bol bol bebisli topik olsun dedi.. bnde tesekkur eddim insallh olede olur canmm guzel hberler alinca mutlu oluyrum.. :KK15::KK19::KK55:

canım tebrikler darısı başımıza inşallah hiç belirtin varmıydı? canım lekelenme oldun mu? kaç tane embriyo kaçıncı gündü transfer edildi? çok soru sordum

Caniim ins darisi basiniza gerci hala inanamiyorum bakalim birazdan ogrences benimle mi. Bnm transferin ilk gununden beri karnim agridi son 5gundur gece karin agrisi okadar coktu ki uykumdan kaldiriyodu beni. Adet belirtilerimin hepsi vardi hersabah adet oldum heralde die kalkiyodm. Lekelenmem transferimin ilk gunu oldu ama cok acik bi pembe varla yok arasindaydi. Belki trabsfer esnasinda kanama olmustur die dusunuyorm. 3gunlk 2embriyo verdiler bana. Ins 2de tutunmustur. Tabi bu belirtilaer herkeste olmuyo bunu belirtmemde fayda var

Eveetttt okadar igne ve opudan sonra sadece ilacla buz bebek dogal gebelik gibi gelir insana heralde:)) tek embriyomuydu donan?

adetn ikinci gunu basliosun estrofem die bi ilac rahim duvarni kalnlastirio canm 7mm yuksek olmasi lazm duvarn kalinlgi ideal olan ama 9mm olmasi yanls hatrlamiosam benmki 11 mmdi adetn bitince kontrle gidiosn dr duvari olcuo kalinlasma guzelse ilac doznu arttirmio yavassa arttirio canm adetn 15. ve 20.gunleri aransda transfer edilio duruma gore.ve estrofemi hamilelgn 3.ayina kadr kullaniosun rahmi kuvvetlndrdgi icin dusugu engellio bebegn tutunmasi icin ortam hazirlio dondrulmslarla kolay.bitanede antibiyotik basliosn 7 gun icilio oda akkima gelmdi ismi simdi o kadar :)

Aynen ôle gelio
Dile kolay ilk tedavide 18 yumis topladilar
Simdi sanki hic tedavide diilmisim gibi hissediorum
Aslinda donan tek embrio diil ama yas sinirina takildigim icin doktorumu iki tanede ikna edemiorum bi turlu
6tane 3u 5.gûn 3 û 6.gun dondurulmus blastokist savascilarim var
Ama gicik doktorum hepsini bir bir deneme heycaninda bulunuo :)
Bende ona inat bebisim bu sefer beni birakmiycak ve kardeslerini de o buyudukten sonra birer birer alicam diorum :KK68:

Aminn cnm insallahhh
Her seyden vazgecebioiorum bole bir yapim var ama soz konusu bebek olunca iste o umut hic bitmio bende
Tek kaybim o diilki ondan once iki kardesini daha kaybettim toplamda 3 dusugum var
Ama israrla doktorlar erken kaybettigim icin arastirmiolar:KK43:
Nerde yaptırıyosn kuzum sen? Eminim bu sefer bebişlerin seninle olacak:-)

Caniim ins darisi basiniza gerci hala inanamiyorum bakalim birazdan ogrences benimle mi. Bnm transferin ilk gununden beri karnim agridi son 5gundur gece karin agrisi okadar coktu ki uykumdan kaldiriyodu beni. Adet belirtilerimin hepsi vardi hersabah adet oldum heralde die kalkiyodm. Lekelenmem transferimin ilk gunu oldu ama cok acik bi pembe varla yok arasindaydi. Belki trabsfer esnasinda kanama olmustur die dusunuyorm. 3gunlk 2embriyo verdiler bana. Ins 2de tutunmustur. Tabi bu belirtilaer herkeste olmuyo bunu belirtmemde fayda var

canım inşallah güzel haberlerl dönersin .benimde ilk gün hafif lekelenmem oldu bende dedim jelden oldu galiba hayırlısı inşallah

Seninde tedavin hayirli ugurlu olsun insallah cnm
Masallah senin de busuru yumosun olmus
Insallah ikiside sImsIki tutunur nasil isterdim bi bilsen ikizlerimin olmasini
Ama ben yurt disinda yasiorum birdaki doktorumu ne yaptiysam ikna edemedim 3 dusugum var dedim yok yasim gecio dedim yok yok ikna olmuo
Ona hore gencmisim (25 yasindayim bende )
Ama 5koca tili devirdim onu goz onunde bulundurmuo
Bende boyun egmek zorunda kaliorum napayim

aslinda yoluna yordamina uydurup yapiolar ikitne transfer benmde 25 yasndym ikitane tra sfer oldu sen soyle druna canm isrr et ozellikle dondrulms transferlerde ikitaneyi dr onerio zaten sennki cins :) ins tutnr sana

X