2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ya arkadaslar gittim yine test aldim bu seferde cikmadi deli olacam

Canimm ne olur ikide bir kndini hirpalayip durmaaaa kiziyrum sabir et cnmm yarin sonucunu ver.. 2gun.sonrada net cewpla beklee.. kndine eziuy edip.durma.. idarr teslerine guvenmiyruz biz... uzme kndinii lutfen artik.. :KK20::KK70: hersey gusel olcak insallhh

Bugün transfern 5. Günü sanki adet olacak gibi Karnım ağrıyor normal mi acaba cok endişeleniyorum

benim transferimin de 7. günü. Birkaç gündür bende de ağrı hafif hafif sancı oluyor.
endişelenme içini ferah tut.
herşey olacağına varıyor. pozitif düşün.
Allah hepimize hayırlısını nasip etsin.

aynen oyle ikiz olsada biz zaten risklerini kabul edip istedikten sonra koysnlar noluoki hem iki transferde sansn %70lere kadr cikio tutunma sansi biri tutunmazsa digeri tutunur mantigi cok mantikli.
Sonuna kadar destekliyorum canım senii, zaten biz kabul ettikten sonra sorun yok bizleri düşünmek onlaramı kalmış:-)) dimi yaaa, zafere giden yolda çekilen çile mübahtır !! :-) en büyük problem bence tüm merkezlerin farklı uygulaması bazıları çok katıyken bazıları yapıyo o zaman heryerde tek ıygulama olsun ya hepsi 2 tarnsfer etsin ya hepsi tek transfer şansa kalmasın bu iş

Canim beniiim bana da oyle olmustu bi kere hemde bunun ustune esimle tartismisstim hungur hungur aglamistim. Hickira hickira araliksiz 1saat. Verdikleri hormon ilaclari dengemizi bozuyo sanirim:confused::KK70: ama sakin bu bi ornek olmasin. Sizler dikkat edin kendinize bnm gibi depresif olmayin:KK20:

canım yaaa benimde stresim bu tedavinin son olması tutmasa bir daha şansım yok

Basim varya catliycak kndimi menopza giren.kdinlar gibi hissdiyrum.bir adet olsamda rahatlasam.odem.topladim yine yaa
Beklersen olmuyorsun ben ilk denemede çok takiyordum kafaya sürekli tuvalete gidip kontrol ediyordum ama şimdi serbesttim önümü görebiliyorum ilkin verdiği heyecan ve stres çok başka oluyor kafana takma bide evdeysen temizlik falan yap erken adet olursun.. Ben hamile falan olurum diye tüm işlerimi yapıyorum camlar perdeler halılar dolaplar hepsi bitti :KK70: sende yap iyi oluyor

Beklersen olmuyorsun ben ilk denemede çok takiyordum kafaya sürekli tuvalete gidip kontrol ediyordum ama şimdi serbesttim önümü görebiliyorum ilkin verdiği heyecan ve stres çok başka oluyor kafana takma bide evdeysen temizlik falan yap erken adet olursun.. Ben hamile falan olurum diye tüm işlerimi yapıyorum camlar perdeler halılar dolaplar hepsi bitti :KK70: sende yap iyi oluyor

Kiz vallhi biz ruh ikizi gibiyiz.. hahah bnde baslamistim bnm gerci pazar gunu hepsini birden yaptim.. halilarimi veemsitim belki gebe kalirsam yapamm diye.. hahaah ayni duaunmusuz..
Suan stresten degil bn enfeksiyon yasadim doktr fitil verdiydi sanirim ondan gelmedi.. bugun hic aksamaz.. 2gun sonra olurum.. ama su bas agrisi bni delirtti suan.. buz koydum.. iyim.simdi

X