2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Evet adet günüm geçmedi ama 12. Gün yaptım doktor gayet iyi dedi ama sonucu veren kız düşük dedi içime kurt düşürdü yarın kan vercem bakalım artık düşer die çok korkuyorum
Canimm muhtemelen sennki yeni gosteryr gec dollnmede olabilir.. biraz agardan geliyr senn bbeisin adini kaplumbagamiz koyalim pmugumuza.. yarin insallhh 100 azda olsa ustunu gorruuz merk etme cnm senn bebgin nasil 5.haftasinda kiz.. yanlismi hesapladin..

Canimmmmm bnmmm stres yapma.. arrik bize sart oldu bir mayis haziran annesleri toplantisi.. topigi du bakalim su eylulude gecelim.. arkadaslarimizin hepisigelsin.. anca beraber knca beraber bu topikte cok hamile olcakkk cokkkkk topigimiz herkese ugurlu gelain.. insaallh

Arkadaşlar 8 de bizde keseyi gördük ikiz mutluluğu yasadik 15 sene sona Allahim herkese bu mutluluğu yasatsin allahim kucugamada girmeyi nasip etsin kismetse haftaya da kalp atisina gitcegiz
Ay canimm.. ya masallh subhanallh rabbim bebeklerini sag salim kucagina almayi nasip.eylesinnn insallh.. hayrli ewlatlar olmyi nasip etsin..

Kizlarrrrr
Bu estrofemi... hamileligin hangi evresinde.kesiyruz..
Yada hic eksiltme oldumu.. merk ediyrum.. arastrdim ama bulmadimm..

Arkadaslar günaydın.güzel günlerden biri olması dileğiyle hepimiz adına.estrofemi transferimin 3.günü oldu.kullanıyorum.dün 2 saat araba yolculuğu yaptım.Bebislerime bir zararı olmamıştır inşallah.gelince hemen yastık aldım dinledim.arabada yastık vardı.bugün 3.günüm olmasına rağmen hala kasiklarimda ağrılar var.tuvalete gidip geldikten sonra artıyor.normal mi.sizdede de mi böyle olmuştu tecrübeli arkadaslar

Canım benim ya gözyaşlarıma hakim olamadım okurken.hayırlı olsun Yüce Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Kaç senelik özlem son bulmuş darısı bizlerin başına.[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım duaların için allahım sana da aynı duyguyu yaşatsın...Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Hem de nasıl umut oldun canım, 5. gün embriyosu tutmamış biriyim, 4 ve 7 hücreli 2 tane 3. gün embriyosu transfer edileceğini öğrendiğimde ağlamaktan helak oldum tutmayacak diye, blastokistim tutmamıştı bu mu tutacak diye düşünürken senin ve bir arkadaşın daha 2. gün embriyoları tutunca nasıl umut oldunuz bana anlatamam....Allah ol desin yeter ki, olmayacak diye bir şey yokmuş....

Evet tatlim normal. Ben teste kadar hatta testten sonrada oldu agrilarim regl agrisi gibi.meger bebislerim tutunuyomus bana.senin agrilarinin sebebide ayni olur insallah.

O kdr önemli bişey söylemişsin ki canım yaşamayan ne anlar halinden ne bilir hissettiğin şeyleri ben hamile kalmışım da bana kalkmış sen çok sakınıyorsun da öyle de böyle de ne biliyosunuz ne yaşadıklarımı ne ne ne ne diyorum içimden ama anlayan var mı yok o yüzden canım boş kafaların ne söylediğine üzülme bize biz yeteriz tabii önce Allahım böylesi gerçek zamanlarda kimin nolduğunu anlamak ileri ki zamanlarda tavrımıza ancak ayna olsun diye düşünelim bizim yaşadığımız durum tok açın halinden ne anlar hesabı sen gönlünü ferah tut hiç kimse olmasa Allahımız var

hayırlı olsun transferin canım, benim de transferin ilk gününden beri adet sancısı gibi ağrılarım ve bel ağrım var...Negatifle sonuçlanan tedavimde bu ağrılar olmamıştı.

Ewet canim sislik faln da olabiliyr hatta gazin olabiliyr.. ikinma.. canim.. sakin olmaya calis.. 5.gunden aonra yavas yavas gecicek.. insallh.. guzel hberlrini duyariz..

hayırlı olsun transferin canım, benim de transferin ilk gününden beri adet sancısı gibi ağrılarım ve bel ağrım var...Negatifle sonuçlanan tedavimde bu ağrılar olmamıştı.
Teşekkür ederim.bana bir umut oldun.bekle bekle zaman geçmiyor.endişe heyecan korku hepsi var.çok sağol canım

Ewet cnmm 2.gunmus 3.gunmus.. 5gunmus hic onmli degil.. rabbim ytrki ol desin canim sende cizelgeni yap artik bebsini kontr edersin bizim gibi.. rabbim herkese nasip etain.. aminn

Allhim sana bunu diyenlere hidayet verain nediyim yazik.. cok kizdim.. sen bu durumdayken.. destekmi vermeye calisiyr simdi yoooo.. canin zaten yaniyr ustune oda yakiyr.. sen takma kuzummm bebgin iyi tabikide sakinicaksin biz firt firt doguranlardan degiliz.. bzim bebklerimiz ozel.. kabul etcekler.. bunu.. sen tkma kuzmm iyi ol..

Ewet cnmm 2.gunmus 3.gunmus.. 5gunmus hic onmli degil.. rabbim ytrki ol desin canim sende cizelgeni yap artik bebsini kontr edersin bizim gibi.. rabbim herkese nasip etain.. aminn

yarın tekrar test yapayım değerim katlanmışsa çizelgemi yapayım diyorum :) halen inanamıyorum çünkü hamile olduğuma, ya katlanmazsa diye de endişe ediyorum açıkcası

günaydınlar kalbim,duracak gibi nedense o kadar heyecan yaptım,ki ilk twdvide bu kadar heyecanlanmadım
al bendende o kadar heyecandan ölüyorum 21 eylül test günüm ben yinede dayanamayıp 10. Gün testi yaparım herhalde.her iki testide.birde doktorun istediği test pazara gelecek.korku var.heyecan var.endişe var ne ararsan var ışte.Allah yardımcımız olsun hepimizinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…