2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tesekk
Teşekkür ederim canim.tabiki allah verecek olduktan bir iki farketmez.guzel duaların için allah razı olsun

Kiz kiyamm bn sanaa 17 sene allhimmm duysun sesini insallh.. olcakk allhinn izniyle canimmm bnmmm az kaldii.. bak hep pozitifiz icimizdeki huzura yani allha birakcaksin.. allhin izniyle okucak.. o bebk bu ewe girecekk

Kislar ben bugun doktorumu aRadim tebrik etti
Ama bnm randevum cok uzaklara verildi
Yurt disinda prosedur bole iSlio galiba kese ve kalp atisi icin bir cagirdi
6ekim ilk randevummm bir daha test yapamaya gerek yok ilaclaRima devam dedi
Insallah o vakte kadar bebisim koCaman olur artik bende takvim yapayim da bebegim gelisimini izliyeyim:)

Kiz kiyamm bn sanaa 17 sene allhimmm duysun sesini insallh.. olcakk allhinn izniyle canimmm bnmmm az kaldii.. bak hep pozitifiz icimizdeki huzura yani allha birakcaksin.. allhin izniyle okucak.. o bebk bu ewe girecekk
Umiddihar cim ya senin kaçıncı gün embiriyo su bide doktor ne dedi değerin yuksekmiymis

Âmin canım İnşallah.İyi ki varsınız.Güç kuvvet oluyorsunuz bize.Dediğin gibi o bebek bu eve girecek Allah'ın izniyle)

Birtanemmm bakk kocan suan sokta sanirim.. yanliz degilsin emin ol suan sudan.cikmis balik gibi.. senn yaninda olcak.. emin.ol.. yanliz degilsin.. ikiLerimize gelince.. once allh.. allhim onlara can.nasip etmis.. sakin kndini hirpalayipta neden bole oldu aole oldu deme.. 1 olsun ikisi olsun.. allh ne isterse o.. canim.. ama rabbim sana bagislasinn.. kotu dusunme.. pskolojini bozma umudunu kaybetmis gibi yapiyraun.. bebian etkilnir annesiiii uzme canini... pamuklarimiz iyi olcak..

aynennn herkese cok kolay tabiki ya cnm arkadaşım ben senin ne kadar bekledigini okuyunca kendimden utandim biliyomusun ben surda 2, 5 yillik evliyim ve tedavinin pesine 1, 5 yildan beri dusuyorum sense dile kolay kac yil ya ben kendi derdimi buyuk zannederdim sen nasil dayandin inan merak ediyorumm kurban oldugum rabbim sana bizlere bi an evvel nasip eder insaallah rabbim sabrimizin karsiligini Fazlasiyla verir umarimm...

Canım y
Canim bir tataftan sevindim hayirli olsun bi taraftan üzüldüm uzulmene.tavsiyem doktorunla görüş eşim beni strese sokuyor eşimle konusurmusunuz de.stresden uzak durmani söylesin eşine. ama senin dr.a soyledigini anlamasin eşin. baştan tavrını koy çünkü hamilelik donemini stresli geçirirsin hep.uzulme sen dik dur..

Umiddihar cim ya senin kaçıncı gün embiriyo su bide doktor ne dedi değerin yuksekmiymis
2.gun embrysu canim degerim iyi desi 2gunde 100 110 gibi olmasi gerkirkwn.131 oldu.. bnm embryom 3gun geriden gidiyr hep ole hesapladim harbidende.ole oldu.. 2.gun embryosu oldugu icin birazcik yavas yavas guzel adimlarla gidiyruz cnmm dokteum iyi dedi ilclara dewam 23 eylulde.. keseyi gorelim dedii

9
ya benimde 2.gun ama 31.30 çıktı dusukmu

Canım benim niye utanıyorsun annelik senin benim bizim en doğal hakkımız.Tabi ki peşinde koşacaksın olması için elinden gelen ne varsa yapacaksın.Benim eşimi ikna etmem biraz zor oldu.Doğal yollarla olur deyip durdu.Bu süre içinde ne çektiğimi bir ben bi de Allah biliyor.Fakat zaman geçtikçe Allah sabrınımı veriyor mu desem yoksa alışıyor musun desem bilmiyorum.Tek bildiğim o kadar çok ağladım ki artık göz pınarlarım kurudu nerdeyse.İnşallah bundan sonra sevinç gözyaşları dökeriz )

biliyorumda ne bileyim iste esinde gercekten baya zor ve gec ikna olmus yaa cnm benim esim ilk zamanlarda oyle dedi ben hatta kendimi parcaliyodum yengeleri hep kiziyodu oda dusun biz daha 1 yillik evliydik ben hep acele ettim esimide suclamak icin bahane ariyomda gerci esimde hakliydi tabi ozaman ama diyodumki 1 sene 1 senedir benim icin surda kac aydir bosuna oyalaniyorum gibi hissediyodum ama seninkini gorunce dedim allahim neler yasiyanlar var rabbim kolayligini versin sanada insaallah en kisa zamanda mutlulugu yasarsin insaallah bu son bulur hepimiz icin cnm benimm

12.gunmu yaptrdin canimm doktrun ne dedii acaba yenimi kndini gosteriyr.. bnce yeni gosteriyr kndini adet gununu gelctinmi.. hesapladinmi
Evet adet günüm geçmedi ama 12. Gün yaptım doktor gayet iyi dedi ama sonucu veren kız düşük dedi içime kurt düşürdü yarın kan vercem bakalım artık düşer die çok korkuyorum

İyi geceler canlarım okadar uykum varki ama ben uyuyamıyorum bi türlü şimdi keseyle kalp atısına odaklanmıs durumdayım ondan heralde düşünmekten uyuyamıyorum artı çok sık idrara cıkuyorum ve göğüslerim okadar acıyoki dönerken bile uff diyorum yaniii yaa yeterki tutunsunlarda razıyım off sizden başka kime yazayımki napiim bişe olunca soluğu burda alıyorum öptüm hepinizi ve kuzularınızı iyi gecelerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…