2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Amiiiiiin. Muhteşem bir haber.

Ayyy maşallah canım ikizlerin geliyor girmiş yolaa :) çok mutlu olduum kucağına aldığın günleride gör sağlıkla doğsunlar :)

Evet geçen hafta donduruldu benim minnoşlar. Adetimin gelmesini bekliyorum daha gitmedim ben doktora.Artık önceki aşamaları ilk senin ağzından duyucam :)
İnşaallah her şey gönlüne göre olur.
opu dan sonraki adetin ikinci günü ginera adlı bir doğum kontrol hapı kullanmamı istedi doktor. Hatta kontrole bile gitmedim, telefonla görüştük. Ben de tatil yaptım, ilacı kullandım, ikinci adet gelince kontrole gittim. Şimdi transfer için hazırlanıyorum. Bakalım sana nasıl bir tedavi uygulayacak, herkesin süreci aynı olmayabiliyor. Senin de her şey gönlüne göre olur inşallah :)

Merhaba kızlar.bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bugün adetimin 8. Günü adetin 3. Günü gonal f 225 doz kullandım bugün doktor kontrolüm vardı yumurtalar 12 tane 11 12.5 ve 13 mm boyutlu yani bugünü saymazsak 5 gün iğne kullandım şimdiye kadar doktor bugün yumurta çatlamasın diye cetrodite igneye başlamamı söyledi. Yumurtalar geç mi büyüyor normal mi? Bide sizler yumurtalarınız kaç mm iken yum çatlama iğnesi oldunuz.ters bir durum var mı ilk tüp olacaj merak ediyorum. Bide eşim test vermişti
Sayı :153 milyon
Konsantrasyon : 48 milyon
Toplam hareketli : % 58
ileri hareketli % 2
Morfoloji ;% 1

hayirli olsun arkadasimm ayy cokk sevindim yaaa darisi bizlerin basina insaallah allah saglikla kucagina almayi nasip etsin♥♥♥

Canım yumurtalar gayet iyi bende bugün vuruldum o iğneden yarın kontrolüm var.. Eşinin sperm sayısı da iyi içinden ileri hareketleri seçecekler yumurtaya mikro enjeksyon yapılacak dollenecek ve trasfer edilecek :)

Canım yumurtalar gayet iyi bende bugün vuruldum o iğneden yarın kontrolüm var.. Eşinin sperm sayısı da iyi içinden ileri hareketleri seçecekler yumurtaya mikro enjeksyon yapılacak dollenecek ve trasfer edilecek :)
iyi dimi canım çok korkuyorum ya ileri hızlı sorunu var bazen sıfır çıkıyor ya transfer günü sıfır çıkarsa ne toplanacak

slm cnm ben tam hatirlayamiyorum ama gayet hersey normal gozukuyo zaten bi sorjn olsa igne dozlarini ve ilac takviyesi yapiyolar buyuk bi sorun olsa zaten soylerler esinin degerleri morfoloji biraz kotu ama hic sorun degilmbenim esiminkide morfoliji 2 di en son degerler daha dusuktu ama onemli olan sifir olmamasi insaallah rabbim sorunsuz bi sekilde tedavin iyi gecer

Masallah canim hayirli olsun Allah kucagina almayida nasip etsin. Keseyi vajinal ultrasonla mi gordun yoksa karin da mi bakildi

sakın korkma canım allahımın izni ile kuzun bırakmayacak seni sen yeterki inan

Ewett canlarimm...
10.gun degerim. 43
12.gun degerim 131
Cok sukur rabbime 23 eylulde keseyi gormeye gitcez.. insallh..

canimm yaaa ayy cokk mutlu oldumm rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insaallah sen keseyi gormeye gidecegin zaman bende sonucumu ogrenicem insaallah beraber yuzumuz hep gulsunn♥♥♥♥♥

Ewett canlarimm...
10.gun degerim. 43
12.gun degerim 131
Cok sukur rabbime 23 eylulde keseyi gormeye gitcez.. insallh..
Süper haber canımm... Kuzucukları (bak allah yazdırdı haa :)) görceksiniz şimdii ne heyecanlıı.. Allah hep güzel haberler almayı nasip etsin tatlımm.. Öperim hepiciğinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…