2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canimm yaaa ayy cokk mutlu oldumm rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insaallah sen keseyi gormeye gidecegin zaman bende sonucumu ogrenicem insaallah beraber yuzumuz hep gulsunn♥♥♥♥♥
Aaaaa hafi insallhhh cnmmmmm ogun guzel olur insallllhh..

Süper haber canımm... Kuzucukları (bak allah yazdırdı haa :)) görceksiniz şimdii ne heyecanlıı.. Allah hep güzel haberler almayı nasip etsin tatlımm.. Öperim hepiciğinizi...
Hihihihi canimsinnnnnnnnnn baklim ama bnce tekk bnm yawrum.. saglikli olsunda. Kucagima aliyimde.. baska birsey istemiyrumm.. allha cok sukur..

slm cnm ben tam hatirlayamiyorum ama gayet hersey normal gozukuyo zaten bi sorjn olsa igne dozlarini ve ilac takviyesi yapiyolar buyuk bi sorun olsa zaten soylerler esinin degerleri morfoloji biraz kotu ama hic sorun degilmbenim esiminkide morfoliji 2 di en son degerler daha dusuktu ama onemli olan sifir olmamasi insaallah rabbim sorunsuz bi sekilde tedavin iyi gecer
İnşallah canım ya bazen sıfır oluyor önemli olan transfer günü rabbim yardımcımız olsun tedavi aşaması ayrı sıkıntı ondan sonra beklemek ayrı sıkıntı rabbim bebeklerimize kavuştursun inşallah bizi sonu güzel olsun razıyım igneye her zorluğa

teşekkür ederim canım ayın 15 inde tekrar kan ver değerin 1500 civarı olması lazım dedi benim 12.günüm 4 günde olur mu bilmiyorum inşallah olur
olur canım merak etme benim iki günde 4 kat arttı. sen keyfini çıkar bundan sonrası kesinlikle nasip rabbim hepimizin kucagına kuzularını almayı nasip etsin :)

İnşallah canım ya bazen sıfır oluyor önemli olan transfer günü rabbim yardımcımız olsun tedavi aşaması ayrı sıkıntı ondan sonra beklemek ayrı sıkıntı rabbim bebeklerimize kavuştursun inşallah bizi sonu güzel olsun razıyım igneye her zorluğa

aynenn cnmm yaa her evresi ayri zor insaallah ilk denemede kurtulursun hayirli bi sekilde onun icin bu bitkisel ilaclar var onlardan dene istersen cunku benim enisteminki sifirdi onu kullandi hatta tup bebekte yaptilar doktor simdi normal yoldan cocugunuz olur dedi insaallah bu gunlerde gecer mutlu sonuca bizde ulasiriz...

aynenn cnmm yaa her evresi ayri zor insaallah ilk denemede kurtulursun hayirli bi sekilde onun icin bu bitkisel ilaclar var onlardan dene istersen cunku benim enisteminki sifirdi onu kullandi hatta tup bebekte yaptilar doktor simdi normal yoldan cocugunuz olur dedi insaallah bu gunlerde gecer mutlu sonuca bizde ulasiriz...
Canım dr bi iki ilaç verdi proxeed plus ve evicap onu kullanıyor eşim opu ya birşey kalmadı zaten. Allah yardımcımız olsun ne kadar zormuş meğer.iki 3 4 kere deneyen arkadaşlarımı daha iyi anlıyorum rabbim yanımızda olsun dualarımızı kabul etsin inşallah

X