2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ayyyy canımmm ballı annemm benimm yerim senin o tutunan minikleriniii Rabbim sana şükürler olsun kalbim nasıl küt küt varya kendime nasıl sevindiysem sizede öyle sevindim şükür yaaa çok mutluyum çokk dikkat et kendine cnm nolur dahada tutunsun minik kuzumuz

Aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

Gozun aysin cnm rabbim bizimde yuzumuzu guldursun

Canim gözün aydın çok sevindim allahım kucağına almayi nasip etsin

canim hayirli olsun cok mutlu ettin bizi. bu arada benimde ikinci gun transferiydi.

Çok sevindim canım Allahım güzel bebisini saglikla ağız tadiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. .

COTE="umudihar, post: 36820753, member: 505821"]Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
[/QUOTE]
Cnm çok sevindim allah kucagina almayida nasip etsin sen burada herkese umut verdin pozitifliginle inancınla

Kuzucumm yaa beklettigine degdii bak bebisinn bizi.. Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin bitanem. Sonra da hep gusel gunlerini gostersin bizee.. Hep mutlu olsunlar bizi de hep boylr mutlu etsinler... Kocamannn opuyorummm siziii

Canım ağla ağla bir hal oldum cok hayal kurmustum bugün kurban kesecektim Allahım güç ver sabır ver ne çok acıtıyor canımı hala inanamıyorum bende sordum hemşire tabi doktorla gorusmedim gerek yok boşu boşuna girmeyin öyle şeylere olmadı artık olmaz dedi Allahtan umut kesilir mi bende düşünüyorum

A
Ayrıca benimde kanamam olmadı hala onları içimde diye ümit ediyorum inanmak çok zor

Canim
Canimmmmmn bin sukur rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim bizlere tum gonulden isteyenlere nasip etsin hayirlisi ise rabbim gonulden isteyenlere nasilda nasip ediyor rabbimin hazinesi bol bizleride duysun rabbim

Insallh cnmm bnmmm allhim herkese nasip etsin simdi carsamba gunude bkicam insallh guzel okur.. hepimuz icin.. allh razi olsun..

tebrikler canım.allah tamamına erdirsin inşallah...

çokkk sevndim senın adına canım benımmm yaa ..benım umudumm da oldunn:)pamuğun ve sen rabbime emanetsiniz:):)hayırlı olsun

Umudihar canım o kadar sevindim ki tahmin bile edemezsin yupiiiiiiiiiiiiii Allah kucağınada almayı nasip etsin tatilden döndüm ara ara hep baktım dünde aklımdaydın allahım inşallah dedim hep, bügünde o güzel haberini bekledim, canım ya allah o güzel kalbine göre verdi inşallah buradaki herkez güzel haberler verirler bizlerde çok mutlu oluruz ama olmazsada üzülmek yokkkk... Yola devam.....elbet vakti var demektir.çok öpüyorum ohhh be :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…