2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Gozun aydin.cok mutlu oldum senin adina.saglikla dogsun inşallah

Allhimmm hepimizeeee versinnnn insallh... allhimm gor yarbbim duy yarrbim.. sen en dogruyu bilnsin yarrbim hepnizden allh raI olsun yarbbim ne werrse hyrlisni versin..
Allahım hepimiz bir olduk aynı şeyi istiyoruz. Lütfu kereminden bir varis nasip et bize. Yüce katından hayırlı ve sağlıklı evlatlar ver. Senin herşeye gücün yeter! AMİN.

Gözün aydın canım benim topige bi girdim senin bu güzel haberini duydum çok sevindim inan gelsin bebisler

Tatlım çok çok sevindim 2. Gün embiryosu bide valla hepimize umut oldun tatlım. Inşallah sorunsuz hamilelik yaşarsın

"atayf, post: 36820805, member: 615882"]Canimmmmmm çok sevindim allahım sen çok büyüksün hayırlı ugurlu olaun canım sağlıkla allah kucağına almayı nasip etsin inşallah degerin cok guzel benim 35.17 çıkmıştı 10.gun bugun keseyi de gordum hayırlısıyla...[/QUOTE]
Yaşasın 2.gun emryolarına umut olduk ikimiz

| umudihar | 25 | erk ek infertılesi | ılk deneme |Beklemede
| yesılıncı | | pko.erkek ınfertılesi | 2.deneme | Beklemede
| nahre | 23 | erkek ınfertılesı | ılk deneme |Beklemede
| nezoo | 28 | Pko 1 cocugu var | 2.deneme |Beklemede
| sbry | 25 | sebebsız ınfertıle | ılk deneme |Beklemede

bak başı çektin listede sonraki beklemedekiler de sıra:) umudihar
sıra yesilinci de sonra Nahre sonra da bende :))

Ouyyyyyyy allaaaahimmmmmmmm sana sukurler olsunnn balimmmm 2.gun embriosu icin gusel bir deger kat be artacak insallahhh minigin yada miniklerin seni birakmadi gordun mu
Troid gebelikte yukselio evt dikat et doktorun ilacin dozunu yukselticek buyuk ihtimal bnmkide yukselmistir yarindan sonra bnmde test yaptirmam lazim

Oyyy guzel kalpli arkadasim cok sevindirdin benii yaaa

Katlanarak artsın, bebişin annesine sıkı sıkı tutunsun :) :) çok sevindim gerçekten :) :)

canım tebrikler hayırlı olsun ohh rahatladım valla süper hadi 2 gün sonra tekrarla kan testini hayırlısı ile rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin

superr olmaz diye bir şey yok Rabbim ol desin yeter ki...Tüm gebeciklerimiz için Rabbim kucaklarına da alsın demiş olsun Sana da hayırrrrlı olsun kuşummmm..

Atayfmmm. Sen de bnm en buyuk umudmdun 2.gun embrysu.. bizmkisi.. allh hepinizden tazi.olsun.. allhim simdi keseyi gormeyi sonra ayy bilmiytum bacim.. doktrumu aradim.. oda sewindi.. saskinim hala

Ayyyy canimmm cok cok sevindim allahim saglikli bir sekilde kucaginada almayi nasip etsin Allah yuzunu guldursunn cok sevindim

Allahım esirgesin bebeğini sana bağışlasın herşey cok güzel olacak Allahın izniyle

Hadi hayırlı olsun darısı başımızaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…