2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Iciyorum canım suyu hep yanibasimda sık idrara çıkma duygusallik var ama bunlar normal adet donemimde de oluyor o yüzden acaba tutmadı mı yine adet mi acaba diyorum neyse bir kaç gün kaldı allahım hayırlısıni nasip etsin canım :)

hayırlı olsun gözün aydın:):9

umudihar nerelerdesin hepimiz seni merak ediyoruz

Kizlar hepinizden ozurdilerim...
Yazdiklariniz okuyamadim ama bnm sonucum hala cikmadi... neden bole oldu bilmiyrumm.. sansizlik.. vardr bundada bir hyr.. ama insallh guzel hberler vermeyi nasip eder rabbim hepinizi gerckten cok sewiyrumm ..

vardır bir hayır peki ne zaman çıkacakmış??

Ahh cnmmm yaaa masallh subhanallh.. allh razi olsun... hadi gozun aydinn.. iyiki demisim.. canimmallhim.bizlerede nasip etsin

Ya benne sansliymisim..
Ne guzel arkadaalarim vsrmis.. hepsi bnm icin bir oomus.. nasil duygulandim.agliyrum.anlatamam.. bu topik bizim.icin gercktwn dua zinciri oldu uzuntunuzle agladim sewinlerinizle guldum... mutlu oldum.. hepinize umudihar olmaya calistim.. olmusumda.. buna cok sewindim hepinize teker teker cok tesekkur eserim ve gercektenhepinizi cok seviyrum gonulden.. dua ediyrum... allhim hepimize ewlat nasip etsin.. yawrularimiza.kavusalim.. aminnn

Tüm bu güzellik , senin gönlünün güzelliği, Allah sana en güzelini nasip etsin, aminnn

amin canım aminn inş yüce rabbim biz aciz kullarının yüzüne baksın hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle kucagımız almayı nasip etsin inş

amin canım aminn inş yüce rabbim biz aciz kullarının yüzüne baksın hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle kucagımız almayı nasip etsin inş
Insallhhh kuzummmm allhtan gelene.. vardr.bir hayr diyrum dahada birsey diyemiyrum.. allhim insallh.. herseyi gonlumuze gore versin

canım sen bize açtığın topicle umut oldun, sayende sevincimizi üzüntümüzü bizi en iyi anlayan insanlarla paylaşma fırsatı bulduk. şimdi dualarımız seninle... Allah gönlüne göre versin inşallah. Listemizde herkesin karşısında hamiş yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…