2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

@bibebemolsa kuzummm sende adet olcak gibi sanci varmi
Egelimmm ya sende varmi?
2gundur adet olcakmisim gibi sanci var normal mi acaba

Canım sakin ol normal çok şiddetli değilse aklına takılırsa doktorunu ara derim bende aynı şeyleri yaşadım aman dikkat bi yere uzanmaya kalkma asla çok eğilme kendini mutlu et ve keyfine bak tamam ben de de o ağrılar vardı hatta şöyle söylim kanamamın olduğu gün o ağrıya benzer en ufak bi ağrı hissetmedim düşün işte korkma canım

Amin canım sagol senin kaçıncı günün ya sanki zaman geçmiyor çok sıkılıyorum yalnızım eşim de uzakta o olsa sanki daha iyi olurdum

Kuzum benim transferim 8 Ağustos oldu 20 Ağustos hamile olduğumu öğrendim hayır Bebişinin kalp atışlarını duyacağın gün zamanın geçmemesi duygusunu unutucaksın

umudihardan haber gelmedi? :S

yarın sabah test günüm. bu akşam evde test yapsam çıkar mı acaba? off çok fenayım ateş basıyo bana

Kuzum benim transferim 8 Ağustos oldu 20 Ağustos hamile olduğumu öğrendim hayır Bebişinin kalp atışlarını duyacağın gün zamanın geçmemesi duygusunu unutucaksın
Tebrik ederim tatlım allahım tamamına erdirsin sağlıklı kucağına almayi nasip etsin inşallah allahım bizede yaşatır öyle güzel duyguları

Tebrik ederim tatlım allahım tamamına erdirsin sağlıklı kucağına almayi nasip etsin inşallah allahım bizede yaşatır öyle güzel duyguları

Amin canım inşallah anne olucaksın burası sana Uğur getirsin inşallah ben biraz kendime dikkat etmedim kanamam oldu cuma günü şimdi raporlu yatıyorum annem bakıyo sen iyi bak kendine hiç düşünme geçiyo çok kalmış hem

Amin canım inş dikkat ediyorum çok yorulmamaya çalışıyorum henüz hiç bişey hissedmiyorum gerçi daha 7 gün oldu ama normal mi 5.gun biraz ağrım oldu onun dışında hiç biseyim yok çok şükür simdilik

Mrb kizlar bugun benimde test gunumdu 12.gun degerim 98 cikti Rabbime binlerce kez sukur hamibi gun bende buraya bu haberi yazabilcemmi diye dusunuyodumhep Rabbim hepinize nasip etsin insallah hala inanamiyorum 2 gun sonra deger artmasi icin dua edin kizlar bende umudihar arkadasim icin dua ediyorum hayirli haberlerle gelsin insallah ben 10. ve 11. gunlerde idrar testi yaptim negatif cikmosti umudum azalmisti ama burayi okuyodum surekli takip ediyodum sizleri bir ikikez yazmistimda o zaman umudihar rahmimizde ne oldugunu R abbimden baska kimse bilemezyazmis ve bu sozu beni cok etkilwmis umutlarimi artirmistir Allah onun ve hepinixin yardimcisi olsun iyiki varsiniz kizlar uzun oldu ama degerim iyimi hamile arkadaslar sizinnasildi 12.gun

merhaba, benim de opu yapıldı , embriyolar donduruldu. iki adet sonra transfer yapılacak. şimdi bunu bekliyorum. yedi embriyo olduğunu biliyorum. doktorumun söylediği bu. ben de burada okumama rağmen kalitesini filan sormadım. olacaksa Allahın izniyle olur, diyorum. :)

tebrikler canım hayırlısı ile kucağına da almayı nasip etsin rabbim süper yaaa

çok sevindim canım. bize de umut oluyosunuz. ben de bu akşam idrar testi yapıcaktım ama yazdıklarından sonra vazgeçtim. 11. gün bugün. zaten kan testim yarın. Allah değerinin kat kat arttığını, kucağına aldığın günleri de göstersin...

Canım ben de çok bişey hissetmedim sadece ara ara kasıklarımda batma çok sık idrara çıkma ve duygusal zirve ama tabi ben günde 2,5 litre su içiyodum sen de mutlaka iç belirti aramak hiçbir işe yaramıyor canım böyle düşünceler yoruyo insanı ancak kitap oku film izle örgü yap aklından çıkarmaya çalış canımcım hem Ztn çok az kaldı güzel haberler vericeksin bize inşallah umut et ben hep öyle yaptım ve mutlaka dua et Allah'a en güzeli

Tebrikler canım gözün aydın allahım kucağına almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…