2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

E="nahre, post: 36804085, member: 501802"]Kizlar transferim yarina alindi embiriyolarimin gelisimi iyiymis dondurmak istedigimiz icinde boyle uygun gorulmus sizlerin nasil olmustu 3 gun embiriyosuda tutunabiliyormu esim 5 gun daha iyi olur diyo ama embiriliyogda spermde sorun oldugu icin 5 gune kadar hepsi saglikli gitmiyor dedi dogrumu lutfen acil[/QUOTE]
Canim tabiki 5 gün daha iyi ama ozman a kadar kalmam ihtimaline karşı 3 gün yapıyorlar benim de 3 gün ve hamileyim yücerRabbim ol derse olur Dr güven gerisi Rabbimin izni ile gelir

Yaa tok açın halinden ne anlar işte maalesef çevremiz anlayışsız insanlarla dolu ben de yapmıyorum 2 haftadır ailem yardımcı oluyo öyle zor kavustumkii evi ... Götürse umrumda değil:):)

Herkes aynı şeyi söylüyor neden uyumaya izin vermiyorlar :) bakalım benim yumlar ne zaman büyüyecek inşallah bir terslik olmaz iğneleri eşim yapıyor kendimiz yapıyoruz diye onun bile telaşı var acaba yanlış birşey yapıyormuyuz diye.opu isleminden sonra ne kadar dinkendiriyorlar

Yaa tok açın halinden ne anlar işte maalesef çevremiz anlayışsız insanlarla dolu ben de yapmıyorum 2 haftadır ailem yardımcı oluyo öyle zor kavustumkii evi ... Götürse umrumda değil:):)
Canim.profiline gir.. ordan kisisel profiline gir.. ordanda cizelge var hamillik vizelgeai misal nezamn fogcak misal maysin 4 2015 falan aralarinda tire koy kaydet okuyr..

Allah razı olsun canım inşallah benimde herşey zamanında gelişir.allah yardımcın olsun tatlım yarından sonra rahatlarsın.tabii en zoru beklemek galiba heyecan dolu geçiyordur

bende Ilk defa narkoz almistim en rahat işlem bence o :) ama trasferde insan ister istemez kasiliyo .. Yok erken değil canım belki yarin iğne verir çatlamamasi için ...ben herşeyi not alıyorum geçen tedavimden söylüyorum canım

Canim tabiki 5 gün daha iyi ama ozman a kadar kalmam ihtimaline karşı 3 gün yapıyorlar benim de 3 gün ve hamileyim yücerRabbim ol derse olur Dr güven gerisi Rabbimin izni ile gelir[/QUOTE]
Canim cok sagol rahatladim valla sayenizde insallah Rabbim ol der ve olur Rabbim bosa cikarmasin umutlarimizi canim bisey daha transfer zormu yani cann yaniyormu hic bisey hissediyomusun

Anladım canım benim 3. Gün ya bakalım çatlamasın diye iğneleri ne zaman kullanmaya başlayacağım.peki bu çatlamasın diye kullandığımız iğneyi ortalama kaç gün kullanırız canım

Tablo için bilgilerim cnm
Yas 31
3. gün embriyosu
Yumurta rezervim azmis
Yarın sonuç için gidiyorum 9. Gün kan testi negatif cikti tarih olarak transfer gününü saymiyoruz 11. Gun bakmami söylediler resmen göğsümde bir kuş oturmuş pır pır kanat cirpiyor ALLAHIM hakkımızda Hayırlısı nı nasip etsin inş ilk denemem bu arada 5 yıllık bekleyiş

valla ben şırınga gördüm mü bayılan insandım.. insan herşeye alışıyor. kendim yaptım iğneleri. merak etme bir sıkıntı olmuyor. olsa zaten yumurta takibinde görünür. zaten yanlış bişi yapma ihtimalimiz olsa doktorlar bu riski göze almazlardı. insan yaptıkça alışıyor. opudan sonra 1 saat kadar yatıyosun, doktorun geliyor, hemşire gelip kullanacağın ilaçlarını anlatıyor, kaç yumurtan toplandığını söylüyor. biraz ağrın oluyo zaten adet ağrısı gibi. yarım saate geçiyo. sora hiçbişi olmamış gibi çıkıp gidiyosun:) hangi merkezde tedavi görüyosun?

Allah razı olsun canım inşallah benimde herşey zamanında gelişir.allah yardımcın olsun tatlım yarından sonra rahatlarsın.tabii en zoru beklemek galiba heyecan dolu geçiyordur
Hemde nasil canim anlatamam icimde kelebekler pir pir ucusuyor yarin sabahi zor ederim evet en zoru beklemek sanirim ilk denememiz Allahim hepimizin yuzune baksin yarindan sonrasi Rabbime kalmis o neylerse guzel eylrr

Cuma gunu oldum canim
anladım.sana yarın 3.gün embriyosunu koyacaklar.eğer yumurta sayın 10 tanenin üzerinde çıkarsa,embriyologlar ertesi gün seni arayıp söylüyorlar.durumları iyi,kaliteleri iyi,bol sayıda,biz bunları 5.güne götürmeyi düşünebiliriz diyolar.yada tersi oluyo,diyolarki kalitesi iyi,riske atmayalım biran önce gerçek ortamına bırakalım diyolar.yani bu her saat embriyoların durumu ile ilgili.zaten dinamik embriyo izleme sistemi diye bi sistem var.

haziran0806 canim sikma canini böle bilinçsiz insanlar için üzme sen tatli canini bebisini düşün güzel günleri dusununp mutlu olcaksin bakma sen o konuşanlara onlar bilmez bu bekleyişi sadece konuşurlar bosverrrrrrr

Anladım canım benim 3. Gün ya bakalım çatlamasın diye iğneleri ne zaman kullanmaya başlayacağım.peki bu çatlamasın diye kullandığımız iğneyi ortalama kaç gün kullanırız canım
bana yarın verecek salı vuracağım,carsamba tekrar kontrol,tekrar catlatmamasi icin igne..cumartesi opu olur salida transfer olur bir aksilik olmazsa Allahtan

Anladim canim benim 13 tane alindi ama sperm kalitesi yuzunden 6 tanesi tuttu bunlardanda 4 tanesi cok saglikli dedi embiriyolok banada bir an once dogal ortamina birakalim dediler insallah hakkimda hayirlisi olur doktorumu cok seviyorum cokta guveniyorum o bunun en iyisi olacagina karar vermisse oyledir Rabbimde izin verirse olur insallah

O zaman yarın kontrolde belli olur iğnelerin 3.gunu ve ilk kontrol olacak bakalım gelişimi nasıl. Canım ben trabzon özel karadeniz hastanesinde sen hangi merkezde tedavi görüyorsun ? Rabbim bu yolda inşallah emeklerimizin karşılığını verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…