2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canımsın ya Allah razı olsun güzel temennilerin için dinleniyorum ay bazı insanlar beni sinir etti artık kulak tıkıyorum yok neymiş çok gözümden sakınıyormuşum da bilmem neymiş Allah aşkına düşük tehdidi yaşayan biri napar bi bardak bile kaldırmaz artık önemsemek istemiyorum umrumdA olsun istemiyorum herşey yoluna girecek
Canım hiç takma patir patir doguranlar anlamaz halden zaten zor sahip olmusuz salla:KK50:

Benimde ilaçların 3.günü gonal f 225 doz ve menapon kullanıyorum bide enfeksiyon ilacı ve Folicede diye vitamin yarın benimde kontrolüm var inşallah herşey yolundadır belkide aynı gün opu olacağız ne güzel kendime yandaş arıyordum tedavisi biten daha çok kişi var burda rabbim tedavilerimiz in sorunsuz geçmesini nasip etsin inşallah
:) inşaallah sonumuzda hayırlı olur canım yarın gidiyorum, çarşamba tekrar çağırır büyük ihtimal cumarteside opu olur geçen seferde de öyle olmuştu senin ilk deneme mi canım sorun neydi

:) inşaallah sonumuzda hayırlı olur canım yarın gidiyorum, çarşamba tekrar çağırır büyük ihtimal cumarteside opu olur geçen seferde de öyle olmuştu senin ilk deneme mi canım sorun neydi
Benimde opu inşallah cumartesi olur tatlım bizim tek sorun ileri hızlı % 5 diğer değerler şükür çok iyi.bende sorun yok 3 yıldır olmuyor. benim ilk deneme canım çok heyecan var yarın muayene gidince kaç yum olduğunu öğrenebilir miyim ?

Kizlar transferim yarina alindi embiriyolarimin gelisimi iyiymis dondurmak istedigimiz icinde boyle uygun gorulmus sizlerin nasil olmustu 3 gun embiriyosuda tutunabiliyormu esim 5 gun daha iyi olur diyo ama embiriliyogda spermde sorun oldugu icin 5 gune kadar hepsi saglikli gitmiyor dedi dogrumu lutfen acil
opun nezaman olmuştu.kaçıncı günü tranfer ediceklerini hesaplıycam.o yüzden soruyorum.

Canım kanamam durdu çok şükür ama ağrılarım var çok halsizim özellikle bel ağrısı çekiyorum uykularımı kaçırıyo diyebilirim doktorumla irtibat halindeyim şimdilik herşey yolunda gibi ama düşük tehdidim devam ediyo yatıyorum sürekli dinleniyorum ama hiç olmadığı kadar halsizlik çekiyorum transferden sonra bile böyle olmamıştım sanırım biraz kan kaybettim ondan böyle oldum bebeşimizle benimle kalsın da başka ne isterim ki yaşarım bu ağrıları sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah aman aman dikkat et kendine
İyi olmana sevindim canm cok sukur kanaman durmus. İyiym bende evde dinleniyorum. 1 hafta sonra ins gidip bebegin kalp atisini duyacz ins hersey yolundadir.

Benimde opu inşallah cumartesi olur tatlım bizim tek sorun ileri hızlı % 5 diğer değerler şükür çok iyi.bende sorun yok 3 yıldır olmuyor. benim ilk deneme canım çok heyecan var yarın muayene gidince kaç yum olduğunu öğrenebilir miyim ?
İnşaallah kavuşursun güzelim heyecan normal ben transferden kıpkırmızı çıkmıştım :) opudda boğuluyorum sandım ağızıma hava gelince bi öksürük yapar gibi oldu hoop ben uyumuşum bi uyandım beni odaya çıkarıyorlar hepsi kolaymış insan ilk olunca korkuyor acaba neyle karşılaşacağım canım yanar mı vesaire... Ama sakin ol, yumurtalari sen bile sayıyorsun karşıda ki ekrandan benim 18 yumurtam oluşmuştu misket gibi gözüküyor :) :)

bibebemolsa .!.:
Niye yanlıs anlayalım cnm yaa maddi kısmısa yormuyormu bizi ama sonuna kadar gitcez tabi normalde 3 kutu gonal f kullanırken herkes ben 8 kutu kullandım 2500 tl sadece ilaçlara verdik ama olsun yine olsa yine veririm deger cünkü dünyalara değerler❤️❤️❤️
Sağol canim içimi ferahlattin sağol Rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin tatlim

Hay
Saolun canlarım hepinizin duaları kabul olsun inşAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin iyi kötü yanımdaydınız bu zamana kadar hepinize cok teşekkür ederim iyiki varsınız Rabbim en güzelini sizlere nasip etsin❤️❤️[/QUOHayırlı olsun cnm ALlah sağlıklı sıhhatli yavrunu sana bağışlasın inşallah

Ya ben bu yazilari okudukça iyice kafam karisive ttabiki de soru üstüne soru yagdiriyorum kusura bakmayin sorrular
1 yumurtalar icin hangi ilaçlar kullanilio ve eğer ise yaramazsaa ne yapilio
2 yumurtalar uyarildi mesela 6adet yumurta oluştu hepsi dolleniomu
3 döllenen yumurtalar nazil bozulur
4 yumurtaların hepsi bozulursa ne yaparlar
5 embiriolari transferiiçinbeklenen bir iki ay sure neden bbeklenir
6 mesela iki embriyo transfer edildi tutmadi ellerinde iki tane daha embirio var bana ait nlarin transferinde de ücret isteniomu
Ya kusura bakmayin aklima geldikçe soruyorum SİNAV BASLASİN kizlar En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
hepsi döllenmiyor,fire veriyor genelde.
transfere niye beklettiklerini bilmiyorum.bazı kişilerde bekliyorlar demekki.
transferde dondurma ücreti gibi 1000 tl.yani.

TABLOYA ISMINI YAZDRMAK ISTEYEN VARSA
YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
BU SAYFADA HAMILE KALAN ARKADASLARDA SESLENIYRUM HEPINIZI YAZMAK ISTYURUM YAZIN KAYT EDERIM SAYFANIN 1.CI SAYFASINDA HEPSI
Yaş 30 sebepsiz infertilite ikinci deneme için adet olmayı bekliyorum.

İnşaallah kavuşursun güzelim heyecan normal ben transferden kıpkırmızı çıkmıştım :) opudda boğuluyorum sandım ağızıma hava gelince bi öksürük yapar gibi oldu hoop ben uyumuşum bi uyandım beni odaya çıkarıyorlar hepsi kolaymış insan ilk olunca korkuyor acaba neyle karşılaşacağım canım yanar mı vesaire... Ama sakin ol, yumurtalari sen bile sayıyorsun karşıda ki ekrandan benim 18 yumurtam oluşmuştu misket gibi gözüküyor :) :)
Canım bayılırken opu zamanı hissediyor musun daha önce hiç anestezi almadım çok korkuyorum hissedeceğim diye :KK43: ama canım şöyle kaba bi hesap yapınca daha yum çatlamasın diye iğneler var sonra yum çatlasın diye iğne var cumartesi opu n olur mu ki erken değil mi

Canım bayılırken opu zamanı hissediyor musun daha önce hiç anestezi almadım çok korkuyorum hissedeceğim diye :KK43: ama canım şöyle kaba bi hesap yapınca daha yum çatlamasın diye iğneler var sonra yum çatlasın diye iğne var cumartesi opu n olur mu ki erken değil mi

canım anestezi anında hiçbişey hissetmiyosun. zaten damar yolu açıyorlar, ilacı verir vermez uyuyosun. uyandığında odanda oluyosun. hatta öyle tatlı bi uyku ki devam etmek istiyosun ama izin vermiyolar:KK66: sıkıntı yok yani. iğnelere başladıktan sora genelde opu 9-1. günler arasında oluyo. kişiden kişiye ve adet döneminden adet dönemine göre değişiyo. çatlatma iğnesinin zamanı çok önemli. tam saat sora opu oluyo.

Canim bende cok korktum hatta agladimda ilk denemem ve 8 ay once acik kalp ameliyati oldum aman bune diyodum ki yani o narkozdan ve ameliyattan sonra oylede oldu bi baktim yatagimda uyandim bende cuma oldum yarinda transfer :) 10 gunumde toplandi yumurtalarim hic korkma Allah yardimcin olsun insallah

X