2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hımm o nedemek ya bendede hafif seker var solgarquenzim 10 omegA3 elevit kullandım 2 aydır Dr verdi
Yani bnm tsh. Troid hastasiyim yedigimi yag olarak algilayip kilo yapiyr.. ama duzeldi cok sukur omur boyu ilac kullniyrum insallh guzel olur..

Umudumm seninde tuttu hissediyorummm❤️❤️❤️
Bilmiyrumki kuzumm bugun nedensebole hungurr humgurr aglayasim var.. pskoolojim mesgul caliyor hahahaha insallhh allhimm nasip etsin.. herkes guzel hissdiyr ama bn korkuyrum.. insallh hepimizin sonu guzel olur.. cnm bnmm ya.. cok mutluyum senn adinanasilda mutlu uyumussundur.. allhim bizlarede.nasip etsin insallh.. pamugumuza iyi bakk

Benimde hipotiroit haşimato vardı ama tüp bebek sırasında hiç bakılmadı. Önemli değil denildi. Bilgisi olan var mı?
Nasil bakilmadii yaaa onmli degil.olurmu... cnm sen.git baktr.. bebgin beyin gelisimi icin cok onmli .. bn ilac kullniyrum.. bnmki 2de suan.. doktr bole istedi.. bnce sen bir baktr cnmm

inş. çıkmaz canım benim de öyleydi senin ki.. transferden sonra da çok şişlik vardı doktorla konuştum normal dedi.. şimdi hiç bi şeyim yok.. senin de yoktur inş. stres yapma
Sagol canim tesekkur ederim olmasin bisey insallah ya

Canım merak etme annesi bebişin allahın izniyle seni bırakmıcak sakın üzme kendini allah emanet olun......
Canim sen hic.. idrar testi yaptinmi yaptysanda ciktimi bnde.merak ediyrum ama cikmaz diye korkuyrum.. sennde 2.gun ya.. baktinmi hic ciktimi.. :)

Kızlar Merhaba benimde bugün 9.gün yarın sabah test olucak suratına sivilceler çıktı minik minik aynı zamanda adet günüm de yarın acaba ilaçların etkisi midir yaşayan var mı estrofem 3 kere ve progestan fitil 3 kere kullanıyorum, yardım ltf

Kızlar Merhaba benimde bugün 9.gün yarın sabah test olucak suratına sivilceler çıktı minik minik aynı zamanda adet günüm de yarın acaba ilaçların etkisi midir yaşayan var mı estrofem 3 kere ve progestan fitil 3 kere kullanıyorum, yardım ltf
Benimde suratimda minik sivilceler cikti.ayni xamanda karnim acayip sisti.kilom ayni ama 3 aylik hamis gibiyim.estrofem 2 defa progestan fitil 3 defa vagifem fitil 1 defa 4 gunde bir proluton igne 5 gunde bir ostrojen banti falan...bu kadar hormona normaldir galiba

Benimde suratimda minik sivilceler cikti.ayni xamanda karnim acayip sisti.kilom ayni ama 3 aylik hamis gibiyim.estrofem 2 defa progestan fitil 3 defa vagifem fitil 1 defa 4 gunde bir proluton igne 5 gunde bir ostrojen banti falan...bu kadar hormona normaldir galiba

Test yaptın m hiç canım

bibebemolsa bibebemolsa caniim ay çok sevindim canim hadi hayirlisi olsun dikkatli beslenir kendine dikkat et canim ay mutlu oluyorum böle sizlerin pozitif haberlerini duyunca kizzlar bizede umut oluyorsunuz MASALLAh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

KIZLAR bebişimi aldım geldim :) doğum günümün en güzel en anlamlı hediyesiydi doktorun transfer ederken hediyennn geliyor dedi :) inşallah tutunur annesine
Insallh cnmm dogum gununnn kutluu olsunn rabbim bebeginin guzel hberini berdirsin insallh..

X