2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

senin adına üzüldüm arkadaşım seni anlıya biliyorum çünkü bende 5 aşılama ve bununla beraber 6. tüp bebek denedik...
10 yılık evliyim kürler , bel çektirme , bilmem ne otları ne duyduksa denedik olmadı 3.tüp bebek tutu ama 6 haftalıkken bozuldu onun dışında hiç pozitifi görmedim taki bu son tedavide ben 6. yı ankalife de yaptırdım
Canım benim Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bu kadar emekten sonra sorunsuz bir hamişlik geçirirsin inşallah çok zor gerçekten de ama böyle hamiş haberleri duyunca umut oluyorsunuz inan.

Tedaviye başladım günlerde kumru mandal sepetime yuva yapmış 2 tane yumurta buraktı yavrular çıktı büyüdü gittiler 2 adet sultan papağanım var biri dişi biri erkek 1 yıl oldu ama birbirini beğenmemişleri çiftleşmiyolardı bir haftDır hummalı çalışmışlar 2 adet yumurtaları oldu kızlarr bu seferr bizde sanırımm rabbim 2 gün sonra inşallah güzel haberler vermemizi nasip eder inşallah

Canimm bnmm umudunu kaybetme anadolu yakasindaysan kadikoy florance nuri beyle bir gkrus derim.. allhim ne vrrse hayrlisni versin insallh..
Istanbulda değilim canım k.marastayım bu tedavimi de kayseri acibadem de yaptirmistim ama söylediğin doktoru da arastiracagim neresi en iyiyse oraya gitmek istiyorum çok teşekkür ederim canım hayırlısı olsun.

Meranda kızlar bence bahceci erbil beyle 4 tedavime başlıcam ilk defa Bahçeciye gidiyorum okuduklarından cok onlara güvendim nelere uzak kalmam lazım 3 negatif beni cok üDü 30 yaşındayız eşimle oroblem yok tek sağ tüpüm tıkalı onuda bağlattım laparoskopi ile yardım edin ne olur yarın sabah ilk günüm

Istanbulda değilim canım k.marastayım bu tedavimi de kayseri acibadem de yaptirmistim ama söylediğin doktoru da arastiracagim neresi en iyiyse oraya gitmek istiyorum çok teşekkür ederim canım hayırlısı olsun.
Rabbim ne werrse hayrlisni veesin insallh te zamnda yawrunun haberini alirsin insallh.. canimmmm

Meranda kızlar bence bahceci erbil beyle 4 tedavime başlıcam ilk defa Bahçeciye gidiyorum okuduklarından cok onlara güvendim nelere uzak kalmam lazım 3 negatif beni cok üDü 30 yaşındayız eşimle oroblem yok tek sağ tüpüm tıkalı onuda bağlattım laparoskopi ile yardım edin ne olur yarın sabah ilk günüm
Hosgeldin asyamm insallh bu son tedavin olur.. hayrlisyla.. yawrunun haberini alirain bn ozel birsey yapmadimm kayisi yedim dinlndim hep.. vericek olan rabbim dualrim hepinize imsallh.. hayrlisi olsun

Hayırlısı olsun inşallah rabbim bu sefer yüzünü güldürsün istanbuldaki hastaneleri bilmem canım ama içine beresi siniyorsa orda yaptır

Saolun ceviz badem ne varsa yiyorumah dün regl oldum yarın baslar iğneler :KK43:((incir yiyim mi benim 1 ay donacak embriyolar :KK43: sonra vericek yeni sistemmiş

Olmazmi.goruntumde 5 -6aylik gebe gibiydi.meger yumurtaliklarim fazla uyarilmis veolmasi gerekenden iki kat daha buyuyum karin icine su salmis.doktorum bu durumda gebe kalirsan sonlandirmak zorunda kaliroz.bu sisligin gecmezse ic organlarina baski yapar ve cok agri cekersin dedi.ve bunlar transfere 1 gun kala oldu.tabi iptal ettik ve 2 regl sonrasi dondurulmuslarla transferim yapildi.simdi cok sukur hamileyim.diceem o ki uabana atilacak bi durum degil canim.sonrasinda karnindaki suyu igneyle celtirmek zorunda kalanlar var.doktoruna ilet hemen durumu.
Ay kuzum korkuttun beni yaaa yarin hemen aricam carsamba transferim var ama azaldi ya sadece baya afedersin gaz cikariyorum tuvaletede cikiyorum sorunsuz sislik yok sadece ara ara agri ve sokulma var ilk gunden daha iyiyim ya bisey cikmasin nolur ya

Saolun ceviz badem ne varsa yiyorumah dün regl oldum yarın baslar iğneler :KK43:((incir yiyim mi benim 1 ay donacak embriyolar :KK43: sonra vericek yeni sistemmiş
Canim bnde hasimato hastasiyim.. oyuzden yemedim.. ama sen yiyebilirain.. hadi bismillah.. allhim yar ve yardimcin olsun

selamlar sabahtan beri ara ara bakıp durdum mutlu edecek haber var mı diye :) sanırımm bu gün kimseniin test günü değildi:)
bende yarın sabah 10 da opuya gireceğim Allah'ın izniyle heyecan yoktu ama yavaş yavaş başladı sanırım:) kız kardeşim bile izin aldı o oğluma eşim bana bakacak :):)

Ay kuzum korkuttun beni yaaa yarin hemen aricam carsamba transferim var ama azaldi ya sadece baya afedersin gaz cikariyorum tuvaletede cikiyorum sorunsuz sislik yok sadece ara ara agri ve sokulma var ilk gunden daha iyiyim ya bisey cikmasin nolur ya
inş. çıkmaz canım benim de öyleydi senin ki.. transferden sonra da çok şişlik vardı doktorla konuştum normal dedi.. şimdi hiç bi şeyim yok.. senin de yoktur inş. stres yapma

selamlar sabahtan beri ara ara bakıp durdum mutlu edecek haber var mı diye :) sanırımm bu gün kimseniin test günü değildi:)
bende yarın sabah 10 da opuya gireceğim Allah'ın izniyle heyecan yoktu ama yavaş yavaş başladı sanırım:) kız kardeşim bile izin aldı o oğluma eşim bana bakacak :):)
canim insallh yarin senn icin cok guzel olur hayrlisiyla.. pamuklarini birak gel hayrlisyla.. rabbim yarin bebklerine can verain guzel guzel Hberlerini al insallh.. buarada tasruk.. cift cizgiyi gormus.. bugunluk.. bu insallh yarin guzel hberler aliriz..

X