2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim test tarihim 12 eylül dr verdiği ama ben de sabredemeyeceğim için 10. gün kan vermeyi düşünüyorum ama sadece düşünüyorum transfer günümü saymazsak bu gün 7. günüm

KIZLAR hastaneden aradılar ay nasıl korktum çünkü olumsuz birşey olursa ararız DEMİŞLERDİ Allah'tan bişe yok yumurtam Perşembe toplandı Pazartesi transferdi doktorun programı varmış pazar a yarına aldılar transferi doktora göre transferde bir garip oldu ama :KK43: neyse vardır bir hayır VE YARIN BENİM DOĞUM GÜNÜM :p

hadi hayırlı oslun doğum günün de kutlu olsun nice bebişinle senelere diyelim:)

Arkadaşlar mrb.. ben yeni katıldım aranıza.. bende sonuç bekleyenlerdenim bugün 9.günüm ve dayanamayıp test yaptım negatif çıktı haliyle moralim bozuldu. artık çarşambayı bekliycem inş. olumsuz bi sonuç almam..

hoş eldin....idrar kesin sonuç vermiyor moral bozmakl yok son güne test gününe kadar moraller tavanda dolaşacak zzorunlu değil mecburi bebek içinn:)):)

teşekkür ederim canım sağolasın bizdeki problem eşimde azosperm. inş. tutar bebişlerim tabi herkesin de.. 2 tane embriyo transfer ettiler olursa rabbim izin verirse ikiz olucak :)
bizdede aynı sorun vardı canım eşinde nasıl Sperm bulundu tese mi yapıldı ? Kaçıncı günün bugün :) inşaallah ikizlerin seni bırakmaz canım

Kızlar günaydın hepinize çift çizgili-mutlu-musmutlu hafta sonları:KK66:))Transferi olmuş arkadaşlarıma bişey sorucam.Kızlar eşim diyor ki:Transfer olduğunda sen 10 gün boyunca kafayı yersin o yüzden tatile gidelim diyor!!!evde kafayı yiyeceğim belli ama Ben çok gitme taraftarı değilim hem Dr da izin vermez diyorum internette okumuş insanlar yaptırıp ertesi gün Amerika ya gidiyor diyor.Siz ne düşünüyorsunuz uçak veya araba yolculuğunda???

slm arkadaşlar hamile kalan arkadaşlar idrar tesini kaçıncı günde yaptınız da pozitifi gördünüz

benim test tarihim 12 eylül dr verdiği ama ben de sabredemeyeceğim için 10. gün kan vermeyi düşünüyorum ama sadece düşünüyorum transfer günümü saymazsak bu gün 7. günüm
inş. güzel haberlerini alırız burdan.. bence bekle tarihini.. ben yaptırdım erken moralim bozuldu en azından bi umudum vardı ..

E="polit, post: 36788383, member: 469883"]Arkadaslarim mutlu haberleri alanlari tebrik ederim rabbimkucaklarina sag saim almalarini nasip etsin insaallah ben bugun cok mutsuzum esime tahlil yaptirdik sperm tahlili baya dusmus degerler cok kotuyum moralim cok bozuk arkadaslar bebegim olmuycak gibi geliyor her sey ters gidiyor tup bebek tedavisine baslamak icin kredi basvurdum cikmadi tahliller kotu ne yapcagimi bilmiyorum ama su an hissettigim aci ve anne olamiycakmisim sanki oyle geliyor rabbim ne eylerse guzel eyler hepimiz icin hayirlisi[/QUOTE]
Canım umutsuzluğu aklından çıkar canım terslik hep çıkıyor ama dediğin gibi Rabbim neylerse güzel eyler güçlü ol

Kızlar günaydın hepinize çift çizgili-mutlu-musmutlu hafta sonları:KK66:))Transferi olmuş arkadaşlarıma bişey sorucam.Kızlar eşim diyor ki:Transfer olduğunda sen 10 gün boyunca kafayı yersin o yüzden tatile gidelim diyor!!!evde kafayı yiyeceğim belli ama Ben çok gitme taraftarı değilim hem Dr da izin vermez diyorum internette okumuş insanlar yaptırıp ertesi gün Amerika ya gidiyor diyor.Siz ne düşünüyorsunuz uçak veya araba yolculuğunda???
canım doktor bana 3 gün yolculuk yapma dedi.. sonrasında da bol bol dinlen.. bence o tatilde pek rahat edemezsin evde dinlen derim

Bence gitme dinlen yat all bir kitap oku :)

inş. güzel haberlerini alırız burdan.. bence bekle tarihini.. ben yaptırdım erken moralim bozuldu en azından bi umudum vardı ..
transfer günümü saymazsak bu gün 7. günüm veee ben 5 ve 6 .günler de evde idrar tesi yaptım ikinci cizgi silik ti o yuzden sordum

Gumaydin tatlim.benim 9.gun 171 11.gun 380 14.gun 780 ve doktor pazartesi bir daha tahlil istedi. Benimde sinirim bozuldu.hayir bakiyorum deger yuksek niye bidaha bi daha yaptiriyor anlamadim valla. Ucuncu testi yaptirdigimda hastanede hamilelik kiti bitmis vs.normalde 1 saatte verdikleri sonucu 4 saatte verdiler.biraz az yukseldi diye mi istedi anlamadim
Canım çokk güzel yükseliyor maşallah doktorun test istemesi senin için kötü bişi olduğu anlamına gelmiyo tedbir sadece mutlu ol bence

Kızlar günaydın hepinize çift çizgili-mutlu-musmutlu hafta sonları:KK66:))Transferi olmuş arkadaşlarıma bişey sorucam.Kızlar eşim diyor ki:Transfer olduğunda sen 10 gün boyunca kafayı yersin o yüzden tatile gidelim diyor!!!evde kafayı yiyeceğim belli ama Ben çok gitme taraftarı değilim hem Dr da izin vermez diyorum internette okumuş insanlar yaptırıp ertesi gün Amerika ya gidiyor diyor.Siz ne düşünüyorsunuz uçak veya araba yolculuğunda???[/QUO

gidebilirsin bence ancak bolca dinlen.yürüyüşlerle yada yüzme ve benzeri etk. dikkatli ol hatta yüzme.ve en önemlisi hasta olmamaya bak.ceyranda kalmak,klima vs dolayısıyla üşütme gibi durumlar olabilir.bunları düşün üstesinden gelebilirsen neden olmasın

Gumaydin tatlim.benim 9.gun 171 11.gun 380 14.gun 780 ve doktor pazartesi bir daha tahlil istedi. Benimde sinirim bozuldu.hayir bakiyorum deger yuksek niye bidaha bi daha yaptiriyor anlamadim valla. Ucuncu testi yaptirdigimda hastanede hamilelik kiti bitmis vs.normalde 1 saatte verdikleri sonucu 4 saatte verdiler.biraz az yukseldi diye mi istedi anlamadim

bence değerlerin gerçekten çok güzel ikiz gibi:)ben henüz doktorumla görüşmedim birazdan arıyacam bakalım ne diyecek.bazı iğneleri pozitif gördüğünde bırak demişti.

umudihar, post: 36789702, member: 505821"]Gunaydinnn canlarimm
Bugun itibariyle 8.gunume girdim..
Bnden bugun.. crinone jel ile birlikte.. topak seklinde pembe.. pihti geldi.. insallhh hayrlara vesile olsun nediyim.. :)[/QUOTE]
Insallah Guzel haberler alacagiz canim dinlenmeye devam

bana doktor 12.gün tahlil yaptır dedi ama arkadaşlardan 9. gün yaptıran var demek ki erken de sonuç alınabiliyor bende mi yaptırsam acaba bugün 9.gün.. arkadaşlar kafanızı ağrıtmıyorumdur inş. durduğum yerde duramıyorum ne yapıcam şaşırdım:)
embriyonun kaç günlük olduğu fark ediyor anladığım kadarıyla. Beşinci gün embriyosunda daha önce sonuç alınıyor yankıl bilmiyorsam...

Günaydın arkadaşlar, sonucumu dun aldım ve sonuç negatif, dünden beri tek kelime konusamıyoruz eşimle, bittik yıkıldık harebeyız, gene ben aglıyorum ya esım susuyo içine atıyo bu benim canımı dahada acıtıyo :-(

[QUOTEpost: 36790752, member: 138467"]Kızlar günaydın hepinize çift çizgil-musmutlu hafta sonları:KK66:))Transferi olmuş arkadaşlarıma bişey sorucam.Kızlar eşim diyor ki:Transfer olduğunda sen 10 gün boyunca kafayı yersin o yüzden tatile gidelim diyor!!!evde kafayı yiyeceğim belli ama Ben çok gitme taraftarı değilim hem Dr da izin vermez diyorum internette okumuş insanlar yaptırıp ertesi gün Amerika ya gidiyor diyor.Siz ne düşünüyorsunuz uçak veya araba yolculuğunda???[/QUOTE]
Bence gidebilirsin sace denize yada havuza girme tabi dr sor benim dr izin vermusti ucaga

X