2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

merhaba canım hoşgeldin...kaçıncı gün embiryosuydu tatlım 12.gün tekrarla testini inşallah çıkar idrar testinde çıkmayabilir belli olmaz

allah yardımcın olsun canım.rabbim tedavinin ağrısız iyi geçmesini nasip etsin.kaçıncı gün embiryosu olacak

Hosgeldin canimmmm,ben de dun katildim,ayniyiz,9. gunum benim de.dun de ben test yaptim,tabii ki negatif ama daha erken,sabirli ol sen de :)
Öncelikle hoşgeldiniz

Kızlar yaptığınız testler kan testi mi ?

arkadaşlar üzülmeyin demek kolay biliyorum ama lütfen kendiniizi yıpratmayın.pozitif düşünün beslenmenizi sğlığınızı düzenleyin ki bedeniniz de ruhunuz da bir sonraki denemeye hazır olsun.sevgilerimle olmayacak birşey yok yeterki iste ve çaba harcayalım.

Buna doktorun karar verecek bana gerek yok demişti iki test yaptım

Hayır, evde idrar testi tabiii, 12. gunden once kan testi yaptiracak kadar cesur degilim sanirim :)

U umutt88 cnm senin kacinci gun embriyosuydu?

Idrar testelerinde çıkmayabilir kan testi net sonuç verecek idrar testine bakışta moral bozmayın. Pozitif düşünün. :)))

Gumaydin tatlim.benim 9.gun 171 11.gun 380 14.gun 780 ve doktor pazartesi bir daha tahlil istedi. Benimde sinirim bozuldu.hayir bakiyorum deger yuksek niye bidaha bi daha yaptiriyor anlamadim valla. Ucuncu testi yaptirdigimda hastanede hamilelik kiti bitmis vs.normalde 1 saatte verdikleri sonucu 4 saatte verdiler.biraz az yukseldi diye mi istedi anlamadim

bana doktor 12.gün tahlil yaptır dedi ama arkadaşlardan 9. gün yaptıran var demek ki erken de sonuç alınabiliyor bende mi yaptırsam acaba bugün 9.gün.. arkadaşlar kafanızı ağrıtmıyorumdur inş. durduğum yerde duramıyorum ne yapıcam şaşırdım:)

hoşgeldin canım inşaallah ilk ve son denemen olur bebeğine kavuşursun :) sizde sorun neydi ?
teşekkür ederim canım sağolasın bizdeki problem eşimde azosperm. inş. tutar bebişlerim tabi herkesin de.. 2 tane embriyo transfer ettiler olursa rabbim izin verirse ikiz olucak :)

valla tatlim ben dayanamadim yaptirdim ama sonuc dusukte cikabilir o zaman acaba hamilemiyim oldu mu olmadi mi diye gerileceksen yaptirma

arkadaşım sabret sadece gününü bekle dr verdiği tarih gecerli ne olursa olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…