2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

mrvis Ne güzel bak, idrarlar pozitif çikmaya başlamış maşallah :) Allah tamamına erdirir inşallah.. evet,test günümüz aynı,hepimiz güzel haberlerle geleliiiiiim..... :::)))))))

Canimmm cok gecmis olsunnn dikkat et kendine kipirdamadan yat. Yavrun seninle olacak mrak etme. Rapor daha cok alabiliyosan al gigme ise dinlen evde surekli cnmm

Canim senin 6 gün embriyosu değil miydi zaten neden 15 gün sonra istediler ki anlamadım

Çok geçmiş olsun canım benim dikkat et kendinn dualarım seninle.Allshin izniyle biseycik olmaz üzme lütfen kendini

Canim senin 6 gün embriyosu değil miydi zaten neden 15 gün sonra istediler ki anlamadım
Ahhh kardesim bende bi anlaSam
Guyya ilkinde degerim yukselmedi ya
Bunda da o riski almamak icin dedi
Bide dondurulmus embrio 15gun sonra kan beriliimus burda

Ahh güzelim Allah yardımcın olsun mercimeğin ayrılmasın hiç.Allahım kucağına alacağın günler bir an önce gelmesini nasip etsin canım.

Ahhh kardesim bende bi anlaSam
Guyya ilkinde degerim yukselmedi ya
Bunda da o riski almamak icin dedi
Bide dondurulmus embrio 15gun sonra kan beriliimus burda
Çok ilginç yani 3. Gün embriyosu bile 12 günde belli olurken 6. Gun daha erken olmasi lazim diye düşündüm ama vardır heralde bi bildikleri. Güzel haberlerini bekliyoruz

Canım Allah korusun söyle o mercimeğine bak bi doğsun köftesini yapcaz onun:):) kendini bi hatırlatmak istemiştir annesi korkma sakın yat kalkma hiç tutunsun sıkıca

QUOTE="gypsy84, post: 36774056, member: 530768"]canım benim 2. deneme. İstanbul Tüp Bebek merkezinde yaptırdık ikisini de Suzan Hanımda. İlk deneme total ff di zaten transfer bile olamadı. Şimdi tek embriyo transfer edildi sonucu bekliyoruz bakalım. ama beklemek çok zor allahtan çalışıyorum iş güç zaman geçiyo. ama az kaldı umutluyum.
belirti olarak da acayip yorgunluk var akşam eve gidince hemen yatıyorum kolumu kaldırmaya takatim kalmıyo. ama ilaçlardan mıdır yoksa içimdeki 8 hücreliden mi bilinmez tabi Ondansa eğer şimdiden bu kadar yoruyosa büyüdükçe vay halimize:) bi de iki gün önce adet sancısı gibi bi sancı girdi kasıklarıma 5-10 dakka sürdü sürmedi. başka bişey yok. en belirgin şey yorgunluk halsizlik. sende durumlar ?[/QUOTE]
Canım bende istanbul tup bebek te yaptirdim dr aret bey senin transarfeinin kacinci gunu

Anca uyandım cnm siz erkencisiniz :) bugün 10.gün sadece bel agrısı oluyo aksamları oda yatmaktan heralde sizde herhangi bişe varmı bi ümit:)
Cnm benim testlerim pozitif olmasa inanmiycam damarlarimdan hcg dolastigina
Hicbir belirtim yok bnmde 11.gunum

Çok ilginç yani 3. Gün embriyosu bile 12 günde belli olurken 6. Gun daha erken olmasi lazim diye düşündüm ama vardır heralde bi bildikleri. Güzel haberlerini bekliyoruz
Insallah cnmm
Sen ne eaman baslioSun yeni tedavine

Canım bende istanbul tup bebek te yaptirdim dr aret bey senin transarfeinin kacinci gunu[/QUOTE]

8. gün bugün. salı sabahı kan testi inşallah...

Kızlar hepinize günaydın. Akşamları giremeyince mesajlar baya birikiyor. Hepsini okudum ama tek tek alıntı yapamadım. Genel yazıyorum. Öncelikle kanaması olan arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum. Güzel güzel yat dinlen bitanem. Allahın izniyle hiç bir şey olmaz. Çok kanaması olup, düşük tehlikesi olan arkadaşlarımız oldu. Hepsi atlattılar çok şükür. İnşallah sen de sağlıkla atlatacaksın. Güzel haberlerini bekliyoruz.
Yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum. Allah hepimize kucağımıza almayı da nasip etsin sağlıkla.
Bir de şu tüp bebek ilkinde tutmazmış sözüne cevabım olacak. Ben de iki aşılama sonrası ilk tüp bebek denememle hamile kaldım. Benim gibi olan da çok insan var. Bunun yüzdesi şusu busu yok. Kısmetse her zaman olabilir. Tüp bebek deneyip deneyip normal yolla hamile kalanlar bile var. Bu şekilde çok bilip ahkam kesenlere kulak asmayın. Bunun için de bence fazla tüp bebek yaptıracağınızı dillendirmeyin. Biz de bir benim annem babam bir de eşimin annesi biliyordu. Kimse abuk subuk bir yorum yapıp moralimi bozamadı böylece. Abilerimiz bile bilmiyordu bizim. Hala da kimse tüp bebekle hamile kaldığımı bilmiyor. Böylesi inanın daha huzurlu. İnsanlar bilip bilmeden her konuda yorum yapmaya meraklılar. İzin vermeyin derim.
Güzel haberler alacağımız güzel bir gün olsun hepimiz için... Hepinisi, anne karnındaki bebişleri, bebiş olmayı bekleyen yumoşları heptennnn öpüyorumm...

Cnm benim testlerim pozitif olmasa inanmiycam damarlarimdan hcg dolastigina
Hicbir belirtim yok bnmde 11.gunum

Insallah cnmm
Sen ne eaman baslioSun yeni tedavine
Hayırlısı bakalım cnm pazar günü test yapcaz son 2 gün cok heyecanlıyım:) bir degil iki değil hepsinde poZitif gördük bence yüksek cıkar değerin nasipse

çok geçmişolsun...üzme kendini dinlenmen lazım ...yüce rabbim bizleri duruyor merciğmini kucağına hayırlısıyla almaknasip edecektir...moralini yüksek tut

Canım teşekkür ederim moralim biraz daha iyi herşey olacağına varır şimdi anneme geçtim yatıyorum dikkat edicem Rabbim inşallah bebeğimi bana bağışlar kalp atışını doktorum çok dinletti sakinleşeyim diye Minnak ya beni korkuttu tehlike geçene kadar yatıp dikkat edicem takdir Allahımın

Canimmm cok gecmis olsunnn dikkat et kendine kipirdamadan yat. Yavrun seninle olacak mrak etme. Rapor daha cok alabiliyosan al gigme ise dinlen evde surekli cnmm

Doktorum haftaya seni bi göreyim karar veririz düşük tehdidini atlatana kadar dedi şimdi yatıyorum eşim yemek yapıcak annemlerdeyim annem tatile gitmişti eve geçmedim inşallah Rabbim bana bağışlar canım çok saol teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım benim dikkat et kendinn dualarım seninle.Allshin izniyle biseycik olmaz üzme lütfen kendini

Canım benim çok saol teşkkür ederim inşallah canım şimdi yatıyorum dinleniyorum şu önümüzdeki 1 haftayı çok dikkat ederek geçiricem inşallah Allahım bana bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…