2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Az önce dr aradı embriyo 5günlük 8 günde şimdi tarih 13 gün oldu dedi Yani negatif dedi çok üzgünlermiş Allahım yaaa
Canım ben hiç anlayamadım. Benim de 5.gün embryosuydu hiç o 5 günü hesaba katmadılar bende. Direk 12.gün dedi doktorum. Pazara geliyordu ya 11.gün ya da 13.gün kan ver dedi. Ya sen nolur nolmaz ilaçlara devam et. Bir de 12.gün kan ver.

Pbb 5.gun icin normal 8.gun testi.senin doktorun emin olmak icin yapmistir.bastan biz 3.gun embriyosu diye erken dedik 5 mis:KK43:
Çok üzüldüm.

Canım ben hiç anlayamadım. Benim de 5.gün embryosuydu hiç o 5 günü hesaba katmadılar bende. Direk 12.gün dedi doktorum. Pazara geliyordu ya 11.gün ya da 13.gün kan ver dedi. Ya sen nolur nolmaz ilaçlara devam et. Bir de 12.gün kan ver.
Bnmkiside 6.gun embriosu
15.gun test istediler bana da :KK43:
Galiba dusup yukselmesini falan goz onunde bulunduruolar
Cunku bnm ilkinde tuttu 12.deger cok dusuktû oda 5.gun embriosuydu
Bnm suanda testlerimde ikinci cizgi cikior ama testime daha coookk var

Ben dün test yaptırdım akşam 2.65 çıktı kadın aramış çok üzüldük dediler sanmıyorum üzüldüklerini ben napsam yaa devam mı edim ilaçlara

Ben dün test yaptırdım akşam 2.65 çıktı kadın aramış çok üzüldük dediler sanmıyorum üzüldüklerini ben napsam yaa devam mı edim ilaçlara
Cnmmm
Biliorum zor hatta cok cok zordur
Simdi biz sana ne desek surda dursun sen kendine ne desen gonlun dinlemiycek
Yarin birdaha test yaptir baska bi yerde baktin yukselme olmus ilacina devam et ama sonuc ayni ise ilaclari kullanmanin bir faydasi olmaz
Biliorsun bu hcg iki gunde iki katina cikmasi gerekiyor
Allahim yar ve yardimcimiz olsun insallah

Az önce dr aradı embriyo 5günlük 8 günde şimdi tarih 13 gün oldu dedi Yani negatif dedi çok üzgünlermiş Allahım yaaa
Bak başka bir forumda bulduğum değerler

7 ci gun 2.36
9 cu gun 24.34
11 ci gun 88
13 cu gunde 167 cok sukur

benimde 5 günlük tü transfer günü saymadan 10. Gün test yapın dediler.
9.gün 99
12 gün 207

Canım sen dün kan verdiysen yarın bi daha bir ver. Yükselmişse ne ala, yükselmemişse bırakırsın ilaçları. En azından içimiz rahat etsin. Yani değerin düşük tamam kabul ediyorum ama kan verdiğin gün de bana göre erken. Bazı insanlarda kana geç karışıyor. Benimle aynı günde transferi olup aynı gün kan veren bir kızın 11.gün değeri 24 çıktı benim 571. Onun da yükseldi benim de yükseldi sonuçta.

bilmiyorum ki canım işte benim de bu hafta pik yaptı bgn 8+3 üz bu hafta çok zor geçiyo 6.haftadan itibaren sadece bulanıyodu şimdi kusma da eklendi halsizlik baş dönmesi ohooo hepsi birden geldi ne yapsam geçimiyo bi yerde okumuştum 8 de artar 9 dan sonra yavaş yavaş geçermiş diye bekliyorum bakalım nezaman geçicek :)

Hadi ya öylemiymiş ben şimdi biraz rahatladım ya mahvolmuştum kimileri yaşıyo kimileri yaşamıyo işte bu bulantıyı doğru söylüyosun ben de duydum 3 aydan sonra biraz da olsa rahatlıyomuşsun geçiyormuş bulantılar

Kızlarrrr benim kasıklarım çok ağrıyo adet olcam zamnlar böle ağrır ssnırım 1 2 güne adet olurum ben zaten hiç bişi hissetmiyorum içim bomboş gibi

kızlar merhaba bı sorum olacaktı morfolojı deger 1 olunca tup bebek tutarmı acaba ,doktorum asılama bıle tutmaz dırek tup bebek dedı eylulde yapdırmayI dusunuyoruz ama kararsızım morfoloji bozuk olunca tutmuyormus duydum.bi de morfoloji bozuk olunca rapor alına bıliyormu

Yumurta toplama işleminden sonra verilen progestan ı vajinal yoldan kullanmamı istediler. Ama bi tuhaflık var sabaha iç çamaşırımda bir sürü ilaç vardı. Bu ilacı kullananlar yardım edebilir mi?

Kızlarrrr benim kasıklarım çok ağrıyo adet olcam zamnlar böle ağrır ssnırım 1 2 güne adet olurum ben zaten hiç bişi hissetmiyorum içim bomboş gibi
Bu işler belli olmaz güzelim boş dersin dolu çıkar :) kafana takmamaya kendini dinlememeye çalış Allah herşeyin hayırlısını versin hepimize evlat versin okunan ezan hurmetine

evet canım senin kaçıncı denemen ve sorununuz neydi ?
Benim ilk denemem Canım 3 yıldır olmuyor, iki ilaçlı aşılama yaptırdım tutmadı. ileri hareket sorunumuz var eşim varıkosel ameliyatı oldu 1 yıl önce ameliyat öncesi morfoloji ve ileri hareketli % 0 dı sayı 33 milyon ameliyat sonrası morfoloji % 6 ileri hareketli % 5 sayı 178 milyon oldu.sizin değerler nasıl canım

kızlar merhaba bı sorum olacaktı morfolojı deger 1 olunca tup bebek tutarmı acaba ,doktorum asılama bıle tutmaz dırek tup bebek dedı eylulde yapdırmayI dusunuyoruz ama kararsızım morfoloji bozuk olunca tutmuyormus duydum.bi de morfoloji bozuk olunca rapor alına bıliyormu
Olur canım ağir infertilite olunca rapor çıkıyor benim eşinde 250 bin sperm çıkıyor içinden 5 10 tane düzgün olanlar toplanıyor donduruluyor ve mikroenjekson yöntemi ile yumurta ile buluşturuluyor Gerisi Allahin takdiri

X