2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

5. gün embriyorsu canım. ilk transferim 2 embriyo kondu.... yumurta toplamadan sonra 2 ay bekledim başak problemler çıktı o yüzden 2 embriyo kondu... daha öncesnde yaptuığım testler hep tek çizgi kan değerim hep sıfırdı şimdi herşeyden korkuyorum
Hayırlısı olsun cnm inşAllah kandada güzel degerler görürsün

Bu arada ben 4444 tane salatı tefriciye başladım bana yardım edermisiniz belki içimizden birimizin duası yüzü hürmetine kabul olur

bende okumustum tamamlayamdan hamile habermi almistim bende biliorum ezbere senin niyetine okuyayim canim .200 tane okuyayim az rakam vereyimde fazlasni okursamda soylerim.olurmu.

Canlarimmmm eve yeni geldim kayinvalidemdeydim
Orda bi test daha yaptim baska marka
Bakin bakalim bugun 8.gunum kislar bnmki 6.gun blastosist embrioydu
Kan testime daha cok var 9eylulde
Allahim melegim bu sefer beni birakmaz saglikla devam eder insallah ilkinde bi kadar koyu diildim kan degerimde dok dusukti zaten
Dua edin nolur canlarimmm
image.jpg

Allahim melegim bu sefer beni birakmaz saglikla devam eder insallah ilkinde bi kadar koyu diildim kan degerimde dok dusukti zaten
Dua edin nolur canlarimmmEki Görüntüle 1232934
Canım ya ne güzel inşallah bizde pozitif leri 6.gun embiryolari görürüz. Çok sevindim senin adına bizlere de umut oluyorsunuz böyle pozitif örnekler görünce

Canım ya ne güzel inşallah bizde pozitif leri 6.gun embiryolari görürüz. Çok sevindim senin adına bizlere de umut oluyorsunuz böyle pozitif örnekler görünce
Insallah arkadasim insallah
Alahimmm bizlere evlat tadini yasatsin insallah
Keske tam anlamiyla sevinebilsem ilkimi dusuk yaptigim icin korkuorum buda ole olucak die

Kızlar Perşembe günü yumurtalar toplanacak eşim bugün istem dışı pehrizi bozdu :KK43: 2 gün pehriz yeterlimi

bir süre siteye girmedim, ne kadar değişmiş!!!! herkese merhaba, tekrar buralardayım, adetim başlamak üzere, yarın öbür gün kontrole gideceğim ve yerleştirme süreci başlayacak. Dondurulmuş embriyolarımız beni bekliyor.. Allah hepimizin yardımcısı olsun...
Canım ya kolay gelsin.Ben de dondurulmuş bebişlerim için önümüzde ki Pazartesi transfer için hazırlıklara başlıyacağım:KK66:))Ben şu anda geçici menapozdayım .Dr'um 1.5 aylık tedavini yeterli olduğunu söyledi.Çok heyecanlanıyorum bakalım benim için süreç nasıl işleyecek ???

çok sevindim canım. Allah sağlıkla devam ettirsin kucağına almayı da nasip etsin inşşalh. benim de test günüm 9 eylül. 3. gün embriyosuydu 28 eylülde transfer edildi. çok erken çıkmış seninki. sabırsızlıktan ölüyorum ama kendime söz verdim test gününe kadar bekleyeceğime dair. ama senin resim çok caydırıcı şu an benim için:) ama olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum.

Kızlar ben geldim ama mutlu musmutlu geldim iş bebişim Rabbim isteyen herkese versin yaaa inşallah :KK31:Kalp atışını da duydum ya çok değişik bi duygu hala inanamıyorum
Gözün aydınnnnnnnnn
Maşallah subanallah ayyyy ne güzel benimde 8eylul kese ve kalp atışı icin gidicem allah hayırlısını nasip etsin herkeze inşallah banada

Gözün aydın allah Kucağı na almayı nasip etsin ne güzel hamissss haberleri çoğalıyor ne guzel bir topikkkkk allah herkeze nasip etsin

canım maşallahhhhh :) bebişin belli etmiş kendini :) kan değerinde de güzel bir sonucu görürüz inşallahhhh :)

canimm evet 8 hucre ve daha yukarisi kaliteli sayilio benimde 1.kalite embriyolarmi 3.gun cozdurdulr 5.gune gotrduler ikitane 5.gun embriyosu transfer edilmisti.
Bana birinci seferde de 5.gün embriyosu transfer edildi .6 Tane cozdurulmus bunlardan sadece 1 tanesi 8 hucreliydi diğerleri daha azdı 3-5 falan. 3 tanesi 5.gün geldi. 5. Gune kadar yaşayan embriyo lara iyi diyorlar ama kaliteleri düşüktü heralde sefer 3 u de 8 hücreli inşallah daha kaliteli olurlar

X