2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

E="Yusa_zeyneb, post: 36703181, member: 585432"]Merhaba arkadaslar Ben eşimle birlikte tüp bebek yaptırmaya karar verdik cocuk sahibi olmayı cok istiyoruz yurt dışından geldik evimiz Didim'de İzmir bize en yakın izmirde görünmek istiyoruz hastaneye orda en iyi hastane hangisi gidenler varmı yardımcı olursanız cok mutlu olucam Eylül'de yaptırmak istiyorum Allah kısmet ederse
Hayırlı ugurlu ilsun tedavin ben 2005 yilinda erdal aktana gitmiştim allaha Şükür iglum dokuz yaşında simdi yine Erdal beeye gittim 5 haftalık hamileyim yonlendirdigim 4 arkadaşımda ilkte tuttu şükürler olsun rabbime...şuanda izmie Tınaztepe hastanesinde tüp bebek ekibi ile birlikte çalışıyor cokkk ama cokkk tavsiye ederim.insallah allah sanada nasip etsin hayırlısı yla....
Hayir[/QUOTE]
Canım tedavin hayırlı olsun bende smyrna da yaptırdım şuan sonuç bekliyorum tavsiye ederim ama bi kaç yerlede grş neresi içine sinerse orda yaptır

Meraba kizlar sizlardan bir.sey sorujam ben tup bebek icin baş vurdum ammma bugun doktrim tupimda sivi olduni ve tupim braz kapali dedi ve amilyat kerektini zoyladii sizlarda her hangi biriniz boyle seyla karsiladimi sureci nasil kecti doktr 15 dak is dedii ammma hastaneda 3 kun yatiosunmus bilenlar paylasabilirmi ajabba

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır burayı takip ediyorum.Ben 2. tüp bebek denememi yaptırdım,ilki dış gebelikti.Ondan öncesinde de normal yolla hamile kaldığımı düşünürken boş gebelik olduğu anlaşılmıştı.
2. denememde tek embriyo 18 ağustos günü transfer edildi.30 ağustos test günümdü.Beta hcg değerim 140 çıktı bugün 2 kat artışı görmek için test yaptırdım 220 çıktı.Yalnız test yaptırdığım merkezler farklı,doktorum ise herhangi bir şey söylemedi 10 gün sonra ultrasonla bakalım dedi.Sizden her şeyin yolunda gitmesi için beni de dualarınıza katmanızı isteyeceğim.
hayırlı olsun canım tbr 10 gün sonra keseyi görmek için çagırıyor hamileliğin tadını çıkar hayırlısı ile kucagınada al inş dualarım sana da hepimize de hayırla sıhhatle

hayırlı olsun canım tbr 10 gün sonra keseyi görmek için çagırıyor hamileliğin tadını çıkar hayırlısı ile kucagınada al inş dualarım sana da hepimize de hayırla sıhhatle
çok teşekkür ederim canım henüz çok sevinemedim artışın 2 kat olmamasından dolayı,10 günü nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum.

Merhaba. Benimde bugün yumurta toplama oldu. Bekliyoruz şimdi. Novart/ mehmet erdem tedavimi yapıyor.

Allahım şükürler olsun bu günümüze bugün 7.gün adet günüm geçen ay ağustos 1de olmuştum bu arada belirtilerden hala eser yok :KK43:

çok teşekkür ederim canım henüz çok sevinemedim artışın 2 kat olmamasından dolayı,10 günü nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum.
tam tamına iki katı olacak diye bir durum yok bence tadını çıkar bence gün aşırı artış için iyi

Allahım şükürler olsun bu günümüze bugün 7.gün adet günüm geçen ay ağustos 1de olmuştum bu arada belirtilerden hala eser yok :KK43:
aynı canım benimde 7. gün hiç bir belirti yok aslında belirtiler için çok erken ama ne bileyim adet öncesi kasık yada bel ağrım oluyordu oda yok hadi hayırlısı bakalım inş değerlerimiz pozitif olur

bu arada bütün güzel haber alan arkadaşlarım allahım tamamına erdirsin,negatif olan arkadaşlarımın da son negatifi olsun inşallah.

Canım ben adet günlerim yataklık olurdum ağrıdan şimdi tık yok iyi iyi mi kötü bilemedim ayrıca benim dondurulmuş embriyo çarşamba günü tesy günüm inş her anne adayı pozitifi görür inş bizlerde bebeklerimizi kucağımıza alabiliriz çok zor biliyoruz hepimiz Rabbim yüzümüzü güldürsün inşş

Slmarkadaslat bende kk uyeyin size bi.sorum olcakti benim transfer gunum28.08.2014 idi bugun 01.09.2014 dayanamayip test yaptin 2.cizgi soluktu dogru olma payi varmi cvplarsaniz sevinirim merak icindeyim

Meraba kizlar sizlardan bir.sey sorujam ben tup bebek icin baş vurdum ammma bugun doktrim tupimda sivi olduni ve tupim braz kapali dedi ve amilyat kerektini zoyladii sizlarda her hangi biriniz boyle seyla karsiladimi sureci nasil kecti doktr 15 dak is dedii ammma hastaneda 3 kun yatiosunmus bilenlar paylasabilirmi ajabba
Slm cnm benimde ameliyatla tek tüpüm acılmıstı korkulcak bişe yok burda arkadaslar da olmustu oyle umut22 arkadasımız da svı birikmesinden dolayı ameliyat oldu dr önerdiyse korkma hayırlısı olsun

Arkadaşlar bugün transferim im 3.gunu rahmim de basınç gerginlik var bide sanki ateş basıyor ama sadece rahmim de oluyor bunlar biliyorum belirti için erken ama böyle bir şey yaşayan oldu mu acaba yoksa rahim embriyoyu kabul mu etmiyor bide ilaçların baskısı da olabilir tabi günde 3 er defa estrofem ve progestan fitil kullaniyorum ne dersiniz var mı aranızda yaşayan

Arkadaşlar bugün transferim im 3.gunu rahmim de basınç gerginlik var bide sanki ateş basıyor ama sadece rahmim de oluyor bunlar biliyorum belirti için erken ama böyle bir şey yaşayan oldu mu acaba yoksa rahim embriyoyu kabul mu etmiyor bide ilaçların baskısı da olabilir tabi günde 3 er defa estrofem ve progestan fitil kullaniyorum ne dersiniz var mı aranızda yaşayan
Bennnnnnn hala yasiyrummmm canimm merak etme.. bnmde 3.gunu trnsferimin.. ayni oleyim sisik gibi ama gecivek insallh.. ateslniyr ewet 5gunluk.. ilaclarimda bitii progestron jel.. estrofem.. folio dewam.. kndini cok kasma ikinmamaya calis canm birak kndini

Bennnnnnn hala yasiyrummmm canimm merak etme.. bnmde 3.gunu trnsferimin.. ayni oleyim sisik gibi ama gecivek insallh.. ateslniyr ewet 5gunluk.. ilaclarimda bitii progestron jel.. estrofem.. folio dewam.. kndini cok kasma ikinmamaya calis canm birak kndini
Sağol canım iyi ki varsın ya bana hep cevap yazdın teselli verdin melek misin sen çok çok sagol

Canim insallah simsiki tutunmustur yawrun sana ilaclarda yapiyor olabilir benimde oyle goguslerimde ve kasiklarimda agri var bugun 7. Gun rabbim en hayirlisini ve en sagliklisini versin

Arkadaşlar bişey sorucam şimdi bemim adet günüm bu gündü hasta olmadım transferimin 7.günü ilaçlardan mı olmadım sizce bilgi verirseniz çok mutlu olurum

X