2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

En azından onun sakin olması seni strese sokmuyodur ben böyle daha çok stres yapıyorum umudumuzu yitirmiyoruz tatlımmmm o bebek bu eve girecek :KK70:
İnşallah sıkı sıkı tutunur bebişlerimiz jel bir süre sonra parça parça beyaz katı şekilde dökülüyor bende sende de var mı.

Cnm o jel parca parca dokuluyrmus Burda bir arkadsta yzmisti korma cnm bnm insallh bebegin sana siki siki tutunuyrdur.. :))

maalesef kızlar değerim 10. günde 0 , 910 çıktı 12. gün test günümde bir mücize olacağını sanmıyorum :KK43:

En azından onun sakin olması seni strese sokmuyodur ben böyle daha çok stres yapıyorum umudumuzu yitirmiyoruz tatlımmmm o bebek bu eve girecek :KK70:
İnşallah sıkı sıkı tutunur bebişlerimiz jel bir süre sonra parça parça beyaz katı şekilde dökülüyor bende sende de var mı.
canım eşim sakin görünümlü bir insandır olaylara çok soğuk kanlılıkla karşılık verir.sakin görünüyor ama içinde belkide ne fırtılar kopuyo .jel içinde önceki tedavilerimde daha çok geri geliyo bu sefer çok az geri geliyo neden anlamadım

Canim transfeerden sonrasini saymiyrmusun.. Senn daha 6gunun.. Ypsnda cikmazki daha cok az derecede hormon yukselmesi baslmisitr.. Birde adet sancisiyla hmile sancisi ilk aylrda hep ayni oluyrmus.. Ole yziyrlrdi kizlar umidini koreltme..
inşallah öyledir canım gerci hamile kaldığımda da yine sanki adet olacakmışım gibi sancılarım oluyodu ama insan yine sanki her tedaviye tecrübesiz gibi başlıyor .her tedavide farklı şeylerle karşılaşıyoruz

neden yapmıyorsun bize klinikten sabah akşam jeli koyduktan sonra 45 dk yürüyüş yapabilirsiniz dediler
ben sadece sabah kullanıyorum yürüyüş yap falan demediler ondan bilmiyordum zaten sabahta kalkıp işe geliyorum ama öyle çok yürüdüğüm bir mesafede yok açıkçası crinone jel kullanıyorum ben senin aynı mı

maalesef kızlar değerim 10. günde 0 , 910 çıktı 12. gün test günümde bir mücize olacağını sanmıyorum :KK43:

Canim bnmm yaa cokk uzuldum innkiii bitanemm ama umutlarini yitrme tammii uzulme bak Benimde ilk denmm olcak blki bnde senn gibi olcam anliyrum seni uzulme allha sukret.. Herzamn isyan yok zamani degilmis ama sen yinede 12.gun yapta.. Net olsun belki hormon cikmmistr.. Her ihtimali dusunelim.. Hakkimizda hayirlisi olsun insaalhh.. Rabbim herkese hayrli ewlt nasip rtsin dualarimiz kabul etsin.. Umidini koreltme..

inşallah öyledir canım gerci hamile kaldığımda da yine sanki adet olacakmışım gibi sancılarım oluyodu ama insan yine sanki her tedaviye tecrübesiz gibi başlıyor .her tedavide farklı şeylerle karşılaşıyoruz

Bnmde vajinam yaniyor kasiklarimda ilik ilk bir agri var.. Yarina yada gece regli okurum.. İnsallh hayrlisi okur nediyim..

4. ve son denememdi :KK43:

Sin deme cnm bnm insaalh.. Mucize olur.. Elinize firsat gecer insallh su ezanlar askina.. Yaraabim nasip eder.. Uzuntunu bizde yasiyruz.. Ama direnicez.. Neydi sloganimiz... OBEBEK BU EVE GİRECEK... Allhim sabir saglik versin insallh..

Kızlar bende adet oldum dondurulmuslarla denicem aslında ilk denemem de yetişmedi işte heyecanlandım neler bekliyo beni acaba nezaman olurki transferim bi an önce olsa yaa❤️❤️

ben sadece sabah kullanıyorum yürüyüş yap falan demediler ondan bilmiyordum zaten sabahta kalkıp işe geliyorum ama öyle çok yürüdüğüm bir mesafede yok açıkçası crinone jel kullanıyorum ben senin aynı mı
evet canım crinone jel aynı

Kızlar bende adet oldum dondurulmuslarla denicem aslında ilk denemem de yetişmedi işte heyecanlandım neler bekliyo beni acaba nezaman olurki transferim bi an önce olsa yaa❤️❤️

Tedavinnn hyrki ilsun cnmm bnmmmm nezamn transferin muhtemelen 1hafta sinra olabilir yumurtlma gununde fln

X